KampanyaTürk Telekom Bedava İnternet 2021Turkcell Bedava İnternet 2021Vodafone Bedava İnternet 2021

BTK Akademi İnterneti Nerede Kullanabilirim?

Vodafone, Turkcell ve Türk Telekom BTK Akademi 6 Gb hediye internet nerede kullanılır ve BTK 6 GB bedava internet kampanyası hakkında bütün soru cevaplar.

BTK Akademi İnterneti Nerede Kullanabilirim

BTK Akademi 6 GB hediye internet paketini BTK’nın eğitim sitesinde kullanabilirsiniz. Bütün operatörlerde geçerli olan BTK akademi hediye interneti btkakademi.gov.tr adresinde kullanılabilir. Tüm operatörlerde geçerli olan 6 GB bedava internet nasıl alındığını tek tek açıkladık. Aşağıda yer alan açıklamalarda BTK Akademi internet paketlerine ulaşabilirsiniz.

Btk Akademi İnternet Hediyesi Nedir

BTK Akademi yazılımcı geliştirme ve yetiştirmek üzere kurulmuştur. BTK akademi başvuru ve eğitimleri btkakademi.gov.tr adresi üzerinden yapılmaktadır. BTK akademi eğitimlerine katılım sağlamak isteyenlere özel internet verildi. Gençlere özel 1 milyon yazılımcı projesini desteklemek amacıyla hediye 6 GB internet kampanyasından herkes yararlanabilir. BTK Akademi 6 GB internetten yararlanmak için operatörlerin kampanya bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Türk Telekom BTK Akademi 6 GB

Türk Telekom BTK 6 GB hediye internet almak için; “BTK Akademi” yazıp 5555’e SMS göndererek veya müşteri hizmetleri, Türk Telekom online işlemler ve Mobil online işlemler merkezi aracılığıyla ücretsiz 6 GB kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom BTK Akademi 6 GB
Türk Telekom BTK Akademi 6 GB

Turkcell BTK Akademi 6 GB

Turkcell BTK Akademi 6 GB Hediye internet almak için; BiP’in keşfet bölümünde yer alan BTK Akademi kanalı üzerinden başvuruda bulunarak 6 GB ücretsiz internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Hemen BiP Akademi kanalında paketini aktifleştir.

Turkcell BTK Akademi 6 GB
Turkcell BTK Akademi 6 GB

Vodafone BTK Akademi 6 GB

Vodafone BTK Akademi 6 GB Hediye internet almak için; Vodafone mobil internet ile btkakademi.gov.tr’de kullanabileceğiniz 6 GB internetnet otomatik tanımlanır.

Vodafone BTK Akademi 6 GB
Vodafone BTK Akademi 6 GB

Sabit Hat BTK Akademi 6 GB

Süper online, TTNET ve diğer internet hatlarında geçerli 6 GB BTK Akademi internet otomatik olarak tanımlanmıştır.

Sabit Hat BTK Akademi 6 GB
Sabit Hat BTK Akademi 6 GB
[Toplam: 20   Ortalama: 4.7/5]

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 2 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

YENİ KAMPANYA

BONUS KAZAN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
evden eve nakliyat