Bur Coin Geleceği, Yorum ve Fiyat Tahminleri

Bur Coin Geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Bur Coin yorum nasıl okunmalı ve Bunicorn Coin nedir işte detayları.

Bur coin geleceği - bunicorn coin yorum 2021

Bur Coin Geleceği

Bunicorn, Binance Smart Chain blockchain altyapısı kullanılarak Pokemon çizgi romanından ilham alan bir Oyna Kazan Türndeki NFT kart oyunudur. Oyun kurgusal olarak hazırlanmış bir evrenin içerisinde geçiyor ve Bunicorn adı verilen hayvanların yakalanması ve eğitilmesini konu alıyor. Oyunu aktif olarak oynayan oyuncular ve kullanıcılar, BUR & BUNI Coinlerini kazanmak için benzersiz eğitmenlerini ve Bunicorn’larını kullanarak pvp savaşa adımlarını atabilirler ve bu savaşlarda ki başarılana göre ödüllendirilecekler. Coinler, piyasada ve uluslar arası borsalarda işlem görecek. BUNI Jetonları ERC-721 akıllı sözleşmeleri kullanılarak basılmış ve oyunculara ait benzersiz NFT’lerdir.

Bunicorn, Bunicorn Metaverse‘deki ilk oyna kazan türündeki oyundur. Bu oyun Bunicorn Metaverse platformunun, basit ve oyuncuları eğlendirebilmek için ilk girişimi, ancak oyun içi jeton ve yüksek kaliteli NFT kartlar açısından iyileştirmeler ile sürdürülebilir bir büyümeyi amaçlayan oyna kazan türünün iyi bir örneği olma potansiyeli mevcut.

Metaverse nedir

OMG Coin Geleceği – OMG Network Yorum

Oyuncular nasıl buni coin kazanabilir

Oyuncular Nasıl Buni Coin Kazanabilir

Şu anda, oyuncuların Buni Coin kazanması için aşağıdaki seçenekler mevcuttur:

  • BUR Coin kazanabilmek için Eğitmenleri ve Bunicornları kullanılarak savaşa katılmak ve bu savaştan galip gelmek.
  • Eğitmenleri ve Bunicornları başarıyla geliştirme ve geliştirdiği bu karakterleri dijital pazarda BUNI karşılığında satmak.
  • Oyuncuların oyun içinde kazandığı NFT’leri diğer oyunculara dijital markette BUNI Coin karşılığında satmak.
  • Uluslar arası borsalarda ve Bunicorn Platformunda BUNI Coin ve BUR Coini diğer para birimleriyle değiştirerek ticaret yapmak.
  • Bunicorn Metaverse evreninde BUNI Coin ve BUR Coin’i stake ederek oyundan %5 kazanç elde etmek.

BUNI Coin nedir

​​BUNI Coin, Bunicorn Ekosisteminin yerel kripto para birimidir. NFT Dijital Oyun Pazarı, Defi Mobil Uygulaması ve Bunıcorn oyunu ve metaverse evreni dahil olmak üzere ekosistemin tüm ürün ve hizmetlerinde kullanılacaktır .

Bunicorn oyununda, oyuncuların eğitmenlerini ve fantastik yaratıkları olan Bunicorn’u geliştirmek için BUNI Coin ödemesi yapması gerekir. Aynı zamanda uluslar arası borsalarda işlem yapabilmek için kullanılan kripto para birimidir.

Kp3r Coin Geleceği – Keep3rV1 Coin Yorum

Hamster Coin Geleceği – Hamstercoin Yorum

Bur coin geleceği, yorum ve fiyat tahminleri

BUR Coin nedir

BUR  (Bunicorn Evrensel Ödül Tokeni) oyun içi ödül ödeme coinidir. Axie Infinity’nin SLP Coinine çok benzer ve Bunicorn Evrenin’deki tüm oyunlarda kullanılacak bir coin çeşididir. BUR Coin sahipleri ayrıca BUNI Coin ödüllerini ayrıca alırlar.

Bunicorn oyununda, fantastik yaratığınız Bunicorn’u geliştirmek ve Eğitimcileri geliştirebilmek için BUR Coin kullanılır.

Bur Coinin sınırsız arzı mevcuttur ve yalnızca Bunicorn oyunu için basılacaktır. BUR Coin, başlangıçta Bunicorn borsasında ve gelecekte diğer borsalarda işlem görmeye başlayacaktır.

Buni Coin Sınırsız Mı

Hayır, BUNI Coin sınırsız değil, BUNI Coin’in şuan da dolaşımda olan arzı 28.049.239 adet coindir. BUNI Coinin toplam arzı ise 1.000.000.000 adet coindir.

BUNI Coin Güvenilir Mi

BUNI Coin şifreleme için Binance Smart Chain altyapısını kullanıyor. Binance platformu ve borsasının dünyanın en güvenilir platformlarından biri olduğunu göz önüne alırsak BUNI Coin oldukça güvenilir diyebiliriz.

BUNI Coin Hangi Borsada

BUNI Coin hala çok yeni bir proje olduğu için PancakeSwap, MEXC, Bunicorn ve Hotbit borsalarında listelenmiştir. Bunicorn oyunu oyunculararasında kabul gören bir oyun olmayı başarabilirse ileriki günlerde Binance başta olmak üzere birçok uluslar arası borsada listelenecektir.

BUNI Coin Yorum

BUNI Coin yorumlarına baktığımız zaman sadece 4 ay önce piyasaya çıkan proje olduğunu görüyoruz. Bunicorn oyunu son zamanlarda oldukça popüler olan metaserve evrenleri arasında yerini aldığından dolayı yatırımcılar ve kullanıcılar tarafından Bunicorn oyununun yerel kripto para birimi olan BUNI Coin’in detaylarını araştırmaya ve marak etmeye başladı. Bunicorn oyunu eğer e-spor dalında dünya üzerinde bir kabul görebilirse fiyat anlamında çok yüksek düzeylere çıkabilir.

BUNI Coin Grafik

Buni Coin grafiklerine baktığımız zaman piyasaya çıktığı tarih olan temmuz ayından beri başarılı bir grafik izlediğini görebiliriz. Yatırımcıların yeni Axie İnfinity olabilir mi gözüyle baktığı Bunicorn oyunu eğer güvenirliğini kanıtlayabilirse BUNI Coin fiyatı büyük atılımlar yapabilir. BUNI Coin ileride Axie İnfinity yerel kripto parası AXS gibi Binance başta olmak üzere bir çok borsada listelenirse bununda fiyat anlamında BUNI Coine yardımcı olacağını söyleyebiliriz.

Burada yer alan “bilgi ve yorumlar” yatırım tavsiyesi değildir. Sitede yer alan bilgiler yorum niteliğindedir. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın! Unutmayın yatırım tavsiyesi kişilere özel ve yetkili kurumlar tarafından verilebilir.

Güvenilir Kripto Para Borsası

Bitcoin Kaç Dolar

Kripto Para Haberleri

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥