Canım Kendim 25 GB İnternet Paketi

Canım Kendim 25 GB internet paketi hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Sürpriz 5 ve 25 GB Paketleri işte detaylar.

Canım Kendim 25 GB internet paketi, fatura kesim tarihlerine az bi zaman kalırken hakkınız olan paketi tüketmişseniz bu paketler tam size göre. Paketlerin içeriğinde her bireyin ihtiyaçlarını karşılayıp maddi olarakta fazla bir masraf açmadan kullanılabilen birden fazla pakettir. Bu paketleri fatura kesim tarihine denk getirerek tüketmeniz mümkündür. Size uygun gün ve ay olarak paket sürenizi belirleyebilirsiniz.

Sürpriz 5 ve 25 GB Paketleri

Sürpriz 5 ve 25 GB Paketleri, Canım Kendim internet kampanya kapsamındaki paketler farklı zamanlarda sınırlı süreli olarak müşterilere sunulacaktır. Sınırlı sürenin kapsamı günlük veya saatlik olabilir. Belirlenen süre sona erdiğinde paket satışa kapanır. Bol içerikli ve çok avantajlı Canım Kendim Paketleri’ni kaçırmamak için Dijital Operatör’ü takipte kalın ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın.

Canım Kendim Günlük 5 GB5 GB5 TL
Canım Kendim haftalık 5 GB5 GB20 TL
Canım Kendim 25 GB25 GB +250 DK60 TL
Canım Kendim 25+25 GB 25 GB + Uygulamalar 5’er GB55 TL

Turkcell 20 GB Paketleri – 2022

Turkcell En Uygun İnternet Paketleri

Turkell sürpriz ve en uygun canım kendim paketleri ile bol bol internet kullanabilirsiniz. Turkcell uygulamasına özel Canım Kendim Paketleri;

  • Canım Kendim Günlük 5 GB Paketi: 1 gün geçerli her yöne 5 GB cepten internet 5 TL
  • Canım Kendim Haftalık 5 GB Paketi: 7 gün geçerli her yöne 5 GB cepten internet 20 TL
  • Canım Kendim 25 GB Paketi: 4 hafta geçerli her yöne 25 GB ve 250 DK 60 TL
  • Canım Kendim 25+25 GB Paketi: 4 hafta geçerli her yöne 25 GB ve Dergilik,Fizy,Bip,Lifebox,TV+ uygulamalarında geçerli 5’er GB 55 TL

Canım kendim paketi nasıl yapılır?

Canım kendim Paketleri Dijital Operatör veya turkcell.com.tr’deki Hazır Kart Paket Yükle ekranlarından yüklenebilecektir. Paket içerikleri yurt içi kullanımlarda geçerlidir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Paketler birden fazla kez yüklenebilir.

Turkcell Süper Fırsat Faturalı Paketleri 2022

googlehaberler