Canlıtvizle.kim Instagram Nasıl Kullanılır

Canlıtvizle.kim instagram nasıl kullanılır, Intra pro neden açılmıyor ve benzeri sorular yoğun bir şekilde merak ediliyor.  Canlitvizle.kim ya da İnsta Pro instagram hesabı gizli olan bir kullanıcının hesabını görmenizi sağlıyor. Bu uygulamayı kullanabilmeniz için öncelikle indirmeniz ve kurmanız gerekiyor.

Canlıtvizle.kim uygulamasını indirerek istediğiniz kullanıcının gizli hesabını görmek için uygulamada kendi instagram şifre ya da kullanıcı adınızı girmenize gerek yoktur.  Uygulamayı indirip arama kısmına hesabını görüntülemek istediğiniz kullanıcı adını girerek taratın. Takip ettiği kişiler, takipçileri, gönderi ve hikayeleri bu uygulama aracılığı ile ilgili kullanıcının hesabı gizli bile olsa görünecektir. Kısaca nasıl kullanılır sorusuna adım adım yanıt vermek gerekirse de;

 • Insta Pro uygulamasını Android ya da IOS işletim sistemli telefonunuza indirin.
 • İndirdikten hemen sonra uygulamayı açın.
 • Uygulamanın ana ekranında arama çubuğu yer alıyor.
 • Bu alana tıklayarak profiline bakmak istediğiniz kullanıcının kullanıcı adını yazın.
 • Çıkan seçenekler arasından bakmak istediğiniz profile tıklayın.
 • Son adımda ise profili görüntüle alanına tıklayarak hesaptaki tüm gizli alanları görüntüleyin.

Uygulamayı telefon ya da bilgisayarınıza indirdiğiniz zaman kendi Insragtam hesap bilgilerinizi, şifrenizi girmenize gerek yoktur.

Secretle Giriş Instagram (Gizli Profillere Bakma instagram APK)

Canlı TV İzle Pro Nedir?

Canlı TV izle pro uygulaması Instagram hesabı gizli hesap olan kullanıcıların profillerini açık bir şekilde görmenizi sağlayan ücretsiz bir sitedir.

Canlı TV İzle Kim Instagram Ücretli Mi?

Canlı TV izle kim Instagram uygulaması tüm kullanıcılarına ücretsiz bir şekilde hizmet veriyor. Uygulamayı kullanırken Instagram şifresi ya da kullanıcı hesap bilgilerinizi girmenizi de talep etmiyor.

Canlıtvizle.kim Instagram Açılmıyor

Canlıtvizle.kim instagram açılmıyor, nasıl kullanılır ve benzeri sorular uygulamayı ilk kez kullanacak herkesçe merak ediliyor. Bildiğiniz üzere Instagram uygulaması kullanıcılarına açık ya da gizli hesap özelliği sunuyor. Kullanıcılar hesaplarını istemedikleri kişilere karşı gizli hesap yaparak kullanabilir. Ancak bazı uygulamalar Instagram hesabı gizli olan kullanıcıların hesaplarını açık bir şekilde görmenizi sağlıyor. Bu uygulamalardan biri de Canlıtvizle.kim- Insta Pro uygulamasıdır.

Bu uygulamayı kullanarak istediğiniz kullanıcının hesabı gizli bile olsa gönderilerini, takip ve takipçi listesini ya da hikayelerini açık bir şekilde görebilirsiniz. Gizli hesap kullanan kullanıcıların hesabını Canlıtvizle.kim uygulaması ile açmak istiyorsanız şu adımları takip etmeniz gerekiyor;

 • Canlıtvizle.kim uygulaması Android ya da IOS işletim sistemli cihazlarınıza Play Store ya da App Store marketten ücretsiz olarak indirin.
 • İndirdikten hemen sonra uygulamanızı açın.
 • Açılan ekranda arama çubuğu alanı yer alacaktır.
 • Bu alana hesabına bakmak istediğiniz kullanıcının kullanıcı adını girin ve arayın
 • Çıkan seçenekler arasından kullanıcının hesabına tıklayın.
 • Sonraki adımda ise ‘’profili görüntüle’’ kısmına tıklayın.

Bu adımları takip ederek hesabı gizli olan kullanıcının hesabına açık bir şekilde ulaşabilirsiniz. Eğer uygulama çalışmıyorsa bir süre bekleyip yeniden açın. Ya da internet bağlantınızı kontrol ettikten sonra uygulamayı yeniden kapatıp açarak ilerleyin.

Canlı TV İzle Kim Limit Kaldırma

Canlı TV İzle Kim Limit Kaldırma

Canlı tv izle kim limit kaldırma adımları oldukça basittir. Instagram gizli hesaplarını açık bir şekilde görüntülemek üzere en sık kullanılan uygulana Canlı tv izle kim uygulamasıdır. Bu uygulamayı cihazlarınıza indirerek hesabını merak ettiğiniz kullanıcıların hesaplarını açık bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Ancak uygulama ücretsiz olarak bakabileceğiniz hesap sayısına kota koyuyor. Ücretsiz hizmet verdiği için aynı anda binlerce kişi siteyi kullanılıyor. Bu gibi durumlarda site belirli bir kota koyabiliyor. Eğer kotasız ilerlemek istiyorsanız bir süre bekleyip yeniden siteyi ziyaret ederek kontrol edebilirsiniz.

Instagram Keşfetim Bozuldu (Sürekli Aynı Hep Manzara)

Digitürk TV 8,5 Ayarlama Nasıl Yapılır

Nimo TV Giriş

Omegle TV Nedir – Omegle Nasıl Kullanılır

IGTV Videosu Nasıl Paylaşılır – Telefondan Paylaşma Sorunu

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu