Ada Coin Geleceği 2023-25 (GÜNCEL) – Ada Coin 100 Dolar Olur Mu?

Cardano coin geleceği, kripto para piyasalarına dair ilgilenilen bu coin ile ilgili ileride oluşması muhtemel verileri kapsıyor. Gün geçtikçe kendini daha büyüten bu piyasa ile ilgili olarak, piyasa beklentileri, yorumlar gibi detaylar içeriğimizde hazırlandı.

ADA Coin Fiyatı, Anlık

Cardano Coin fiyatı 9,62 TRY’dir. Cardano coin son 24 saatte 0.74% değişim gösterdi. Cardano coin günlük işlem hacmi 19.815.314.001 TL ve işlem hacmi olarak bütün kripto para birimleri arasında 7. sıradadır.

Ada Coin Kaç Dolar; $0,536517 USD’dir. Son 24 saatte 0.74% oranında değişti.

Ada Coin Kaç TL; ₺9,62 TRY olarak fiyatlandı. Son 24 saatte 0.74% değişim gördü.

Ada Coin projesi aylık ne kadar kazandırdı aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz. Ada Coin geleceği fiyatı ne olur?

DönemFiyatıDeğişim %
Temmuz 2022$0,4491-2,16%
Haziran 2022$0,4591-26,60%
Mayıs 2022$0,6255-17,32%
Nisan 2022$0,7565-33,73%
Mart 2022$1,141518,45%
Şubat 2022$0,9637-8,39%
ADA Coin En Yüksek

Cardano Coin en yüksek $2.96 seviyesini 9 Mart 2021 tarihinde gördü.

ADA Coin En Düşük

Cardano Coin en düşük $0.030 seviyesini 12 Ağustos 2018 tarihinde gördü.

Ada Coin Yıl Sonu Tahmini

Ada coin anlık olarak $0,536517 USD’dir. Ada Coin düşüşü sadece kendisine bağlı olmayabilir. Ada Coin neden düşüyor makalesinden bilgi alabilirsiniz.

Ada Coin projesi takipçileri Shiba Coin geleceği hakkında bilgi almak istediğini biliyor muydunuz? Shiba coin metaverse projesini yayınladığından beri ilgi odağı olmaya devam ediyor.

Ada Coin Geleceği - Cardano Coin Yorum
Ada coin zirve fiyat grafiği

Ada Coin 2021 Yılında %646 Kazandırdı

Ada Coin 2021 yılına $0,1750 seviyesinde başladı ve 2021 yıl sonunu $1,3540 seviyesiyle tamamladı. Böylelikle Ada Coin 2021 yılında yatırımcılarına %646 kazanç getirdi.

Cardano Coin Geleceği Nedir?

Cardano 2017 yılında İsviçre’de kuruldu. Cardano Ethereum ve Bitshares’in kurucu ortaklarından olan Charles Hoskinson’un kurduğu input outpot şirketi tarafından geliştirildi. Cardano’nun kısa kodu ADA

Cardano Coin Hangi blok zincirini kullanıyor?

Ada çift katmanlı mimari ile dizayn edilmiş Cardano blok zincirini kullanıyor. Ada’nın arzı 45 milyar adet ile sınırlı. Şuan da dolaşımda olan miktar ise 32 milyar civarında. Cardano ağında madencilik yapılmıyor. Ancak kullanıcılar ada bakiyelerini delege ederek pasif gelir elde edebilir. Cardano Proof Of Stake protokolü üzerine inşa edilen merkezi olmayan bir projedir.

Cardano Coin Projesinin Amacı Nedir?

Cardano fark yaratanların yenilikçilerin ve vizyonerlerin pozitif küresel değişim yaratabilmesi için ihtiyaç duyacakları araçları ve teknolojileri sunmayı amaçlayan bir blok zinciri projesidir. Proje ölçeklenebilirlik, sürdürülebilirlik ve uyum içinde çalışabilme üzerine odaklanıyor. Yenilikçi teknolojisi ile özellikle akıllı kontrat tarafında çıtayı üst seviyeye çıkarmayı başara Cardano bakalım bu alanda ki güçlü rakiplerine rağmen projeleri kendi blok zinciri üzerine çekmeyi başarabilecek mi.

Cardano Coin Öne Çıkan Temel Özellikleri Nelerdir?

Cardano karmaşık matematiksel mantıkla kodlama yapılan haskell programlama diliyle yazılmış ilk blok zinciri projelerinden biridir. Ada sahipleri geliştirme sürecinde rol alabilir blok zinciri ve projenin geliştirilmesi için öneride bulunabilir ve sunulan önerileri oylayabilir.

Cardano coin nedir sorusu pek çok kişinin yanıtı konusunda ısrarlı aramalar yaptığı sorular içerisinde. Liste ismi Ada Coin, kripto para piyasalarının en gözdelerinden biri. Dünyadaki tüm piyasalarda en çok yatırım yapılan coinlerden biri olma özelliği taşıyan Cardano, diğer kripto para birimlerinden farklı olarak ülkeler arasında finansal prosedürlerin yürütülebilmesi konusunda bir protokol olma özelliği de taşıyor.

Kademeli bir inşa süreci olan Cardano Coin, ilk olarak yatırımcıların zihninde 2013 yılı itibariyle yer etmeye başlamıştır. Kullanıcıların bu coin ile ilgili yatırım konusunda istekli olmasındaki nedenler, pek çok avantaj sunmasıdır. Avantajlar arasında,

 • Düşük maliyetli olması
 • Madencilik için tüm kullanıcılara olanak tanıması
 • Ölçeklenebilir oluşu
 • Erişilebilirlik
 • Cüzdan özelliği taşıması bulunuyor.

Cardano Coin Güvenilir Mi

Cardano Coin, Güvenlik ve şifreleme işlemlerini Binance Smart Chain blockchain altyapısını kullanarak gerçekleştirir. Binance Smart Chain blok zincirinin güvenilirliğini ve Cardano Coinin 2017 yılından beri piyasada işlem gördüğünü düşünürsek Cardano Coin oldukça güvenilirdir.

Cardano Coin Hangi Borsalarda

Cardano Coin uzun zamandır piyasada işlem görmekte ve birçok saygın uluslar arası kripto para borsasında listelenmiştir. Cardano Coinin listelendiği ve alım yapılabilen kripto para borsaları şunlardır:

 • Binance
 • Coinbase
 • OKEx
 • Huobi Global
 • KuCoin
 • Gate.io
 • Kraken
 • Bitvavo
 • Crypto.com
 • AAX ve daha sayamadığımız bir çok kripto para borsasında listelenmiş ve alım satım yapılabiliyor.

Cardano Coin Türkiye’nin en büyük kripto para borsalarından olan BtcTurk, Paribu, Bitexen kripto para borsalarında listelenmiştir.

Cornado Coin Yorum 2022

Cornado coin yorum konusu da bu verilerden hareketle son derece olumlu. Yatırımcıların ilk günden beri beklediği oranda kar elde edebilmesini sağlayan, Ada Coin ile ilgili pek çok platformdan kolaylıkla alım yapılabiliyor olması da yorumların iyimser olması ve fiyat bazında beklenen seviyeleri görebilmesi konusunda etkili. Cardano Coin Geleceği ise tüm bu sebeplerden ötürü oldukça parlak görünmektedir.

Cornado Coin grafik performansını ayrıntılı olarak incelediğimizde uzun süre yatay performans gösterdiğini görebiliriz. Daha sonra yükseliş eğilimine girmiş ve bu performansını korumayı başarmıştır. Zaman zaman Cardano platformu coin yakımı da gerçekleştirmekte kullanıcılarda son dönemlerde tekrardan Ada Coin yakımı olacak mı diye sorular sormaya başladılar bu sorunun cevabı için Cardano Coin platformunu takip etmeleri gerekiyor. Cardano (ADA) geleceği ise kripto para uzmanlarına göre yükseliş trendini koruyacağına ve 2022 yılında da fiyatının yükseleceğini düşünüyorlar.

Burada yer alan “bilgi ve yorumlar” yatırım tavsiyesi değildir. Sitede yer alan bilgiler yorum niteliğindedir. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın! Unutmayın yatırım tavsiyesi kişilere özel ve yetkili kurumlar tarafından verilebilir.

Chiliz Coin Geleceği – CHZ Coin Yorum

STEPN Coin Geleceği – GMT Token Yorum

Ada Coin Geleceği 2023-25 (GÜNCEL) – Ada Coin 100 Dolar Olur Mu?

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

13 Yorum

 1. Cardano, grafiğinde bakıldığında çok kazanç sağlamamış gibi görünebilir. 2022 yılında piyasalarda genel bir düşüş bekleniyor ve uzmanlar bu yıl yatırım yapılmaması gerektiğini söylüyor. Bence piyasa dip yaptığında toplanması gereken ilk paralardan biridir ADA. 2023 yılında ve sonrasında güzel kazanç sağlayabilir ama yatırım zamanını iyi ayarlamak gerekiyor.

 2. Ada çok yavaş kaplumbaga gibi geceb sene yani 2021 debişey kazandırmadı çıktı çıkacak dedik malüm aralık ayındaki düşüşler önünü kesti bu senede tine dipte ve hala bi icraat yapacak gibi değil oyuzden paranızı attıgınızda bir kaç sene unutun derim

 3. Cardano, kendi blok zincirini kullanan oldukça özel bir kripto para. 2022 ve 2023 yıllarında özel ve sağlam projelere imza atacak. Şimdiye kadar bile fiyat performansı çok iyi olan bu para, bu projelerle birlikte bence daha fazla değer kazanacak. Yatırım sepetime eklediğim ve beklettiğim paralardan biri. Ben ADA için uzun vadeli yatırım tercih ediyorum.

 4. Cardano bence geleceği en iyi olan seçeneklerden biri. Ciddi anlamda güçlü bir şekilde ilerlemeye devam ediyor. Hatta pek çok yatırımcısı da baya önermeye devam ediyor. Ama elbette ki kimse ince eleyip sık dokumadan parasını asla heba etmesin. Biraz titiz olmak ve araştırmak bu işlerde son derece önemli bence.

 5. Aslında işlem hacmine ve sıralamasına bakarsak bence yatırım yapılabilir bir coin. Bende ufak bir miktar bulunuyor ama zamanla bu miktarı arttırmayı düşünüyorum. Geleceği parlak bir coin projede sağlam görünüyor kaç yıldır aktif devam eden bir proje takip ettiğim kadarıyla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu