Cate Coin Geleceği, Yorum ve Fiyat Tahminleri

Cate Coin geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Cate Coin yorum nasıl okunmalı ve Cate Coin hangi borsada nasıl alınır işte detayları.

Cate Coin Geleceği, Meme coin dünyasının son önreklerinde biri olarak piyasaya sürüldü. Yatırımcılarda daha önce Doge ve Shiba Inu coinlerin elde ettiği başarıdan sonra Cate Coin yatırımcılar tarafında ilgiyle araştırılmaya başlandı ve Cate Coin hakkında güvenilir mi, hangi borsalarda mevcut, kaç adet cate coin mevcut gibi sorular sorulmaya başlandı bizde size bu makalemizde Cate Coinle ilgili tüm bilgileri aktaracağız.

Cate coin nedir?

Cate Coin Nedir ?

Cate Coin, Binance Smart Chian blockchain teknoloji tabanı kullanarak oluşturulmuş bir meme coindir.

Aslında Cate Coin bir sosyal mecra gibi oluşturulmuş bu mecrada kişiler birbirleri ile etkileşime girebiliyor tabiki de Cate Coin karşılığında.

Cate Coin sosyal medyasında en az 100 bin Catesoin sahipleri internet dünyasında kendi memelerini oluşturabilecek ve 10 bin Cate coin karşılığında ise diğer kullanıcılar oluşturulan bu memlere beğerni ve yorum gönderebilecek. Cate Coin Platformu yatırımcıların oluşturdukları bu Memleri NFT haline getirip satarak gelir elde etmelerinin de önünü açıyor..

Aynı zamanda Cote Coin bir oyna kazan platformu olarak da hizmet veren bir platformu olacak

Cate Coin kullanıcıların her yaptığı işlemde %1 işlem ücreti alcak. Yani 100.000 coine meme yaptığınızda %1 işlem ücreti ödeyeceksiniz ve size maliyeti 101.000 Cate Coin olcak. Rise Of Cats oyunu ile oyna kazan oyunları arasında yerini alacak yatırımcılar ve oyuncular Rise Of Cats oyununu oynayarak NFT kazanabilecek ve bu NFT’leri satarak Cate Coin elde edebilecekler.

Cate Coin aslında bir Coin değil token birimidir. Genel bilinen bir yanlışlık olmasına rğmen isminde Coin geçmektedir.

Cere Coin Geleceği – Cere Network Yorum

Xec Coin Geleceği – eCash Coin Yorum

Shiba Coin Geleceği – Shiba Coin Yorum

Cate Coin, Doge ve Shiba İle Farkı Nedir ?

 Cate CoinDoge CoinShiba Inu
Toplam Arz100.000.000.000.000 Adt Cate CoinSınırsız Doge Coin1.000.000.000.000.000 Adet Shiba İnu
Staking%15 Staking Kazanç İmkanıStaking Seçeneği YokStaking Seçeneği Yok
Elinde Tut KazanCoini Elinde Tutanlar, Her işlem için %2 KazanacaklarKazanç Seçeneği Yok.Kazanç Seçeneği Yok.
Kullanım AmacıDeFi Meme Platformu, Oyun PlatformuYardımcı Program YokShibaSwap

Aradaki farkları bunlar oluşturuyor. Bu farklar gözönüne alındığında Cate Coin meme projesi yatırımcıların ilgisini çekebilirse ileride çok ünlü bir platform olabileceği açık olarak bizlere gösteriyor.

Cate Coin Güvenilir Mi

Cate Coin, Binance Smart Chain (BSC) altyapısını kullanılarak şifrelenmiş bir coindir bu açıdan baktığımızda Cate Coin oldukça güvenilirdir diyebiliriz.

Cate Coin Sınırsız Mı

Hayır, Cate Coin sınırsız değil. Şuan da piyasada toplam 35.437.761.699.94 adet cote coin bulunmakta ve bu sayı her saniye daha fazla artmaktadır. Cate Coinin toplam arzı ise 100.000.000.000.000 adet Cate Coindir.

Cate coin hangi borsada

Cate Coin Hangi Borsada

Cate coin nereden nasıl alınır; Cate Coin şuan da, Gate.io, PancakeSwap, DODO BSC ve ZT borsalarında listelenmiş vaziyettedir. Fakat Binance Smart Chain tabanlı bir coin olduğundan dolayı yakın zamanda Binance borsasında da listeleceğini düşünüyoruz.

Cate Coin Yorumları

Cate Coin Geleceği baktığımız zaman yol haritasında 5 adım olduğunu ve bu 5 adımdan 3 adımı tamamladıklarını görüyoruz. İlk adım olan CoinMarketCap’ta listelenmek, ikinci adım CoinGecko’da listelenmek ve üçüncü adım ise Borsalarda Listelenmek.

Cate Coinin yol haritasında bu üç adımı gerçekleştirdi ve geriye gerçekleştirmesi gereken iki adım kaldı. Cate Coin’in 4. Hedefi soyal mecrasını başlatmak ve projenin son adımı 5. Adımı ise Rise Of Cats oyununu piyasaya sürmek bu iki adımı da gerçekleştirebilirse Cate Coin projesi tamamlanmış olacak ve o ona kadar yatırımcıların ilgisini hala kendinde tutabilirse ileride büyük yatırım fırsatı haline gelebilir.

Lorde Coin Geleceği – Lord Edge Coin Yorum

WNXM Coin Geleceği – Wrapped NXM Coin Yorum

King Shiba Coin Geleceği – KingShib Coin Yorum

Cate Coin Grafik

Cate Coin grafiklerine baktığımızda meme coinlerin son zamanlarda oldukça popüler hale geldiğini görüyoruz. Cate Coinde bu popülerlikten kendine pay çıkarmış halde ve dünyanın saygın bir çok haber merkezinde haberleri yapılmış vaziyette bunların başında Yahoo Finance, Binance News, Business Insıder gibi platformlarda başarılı bir proje olduğuna dağir haberler yapılmıştır.

Cate Coin de çıktığından beri grafiklerde başarılı sayılabilecek bir performans gösteriyor her geçen gün coin miktarı artmasına rağmen Cate Coin fiyatı yatay seyredip ara ara yükselişler sergileyebildi. Eğer proje tamamlanırsa ve yatırımcılar güvenli bulursa yakın gelecekte bir kaç sıfır atmak, uzak gelecekte ise hedefi 1 dolar bandı.

Burada yer alan “bilgi ve yorumlar” yatırım tavsiyesi değildir. Sitede yer alan bilgiler yorum niteliğindedir. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın! Unutmayın yatırım tavsiyesi kişilere özel ve yetkili kurumlar tarafından verilebilir.

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥