CAW Coin Geleceği, Yorum ve Fiyat Tahminleri

CAW Coin geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. CAW Coin nedir ve CAW Coin yorum nasıl okunmalı işte detayları.

CAW Coin A Hunters Dream platformunda, ödemeler ve işlemler için kullanılan yerel kripto para birimidir. A Hunters Dream ise Türkçe olarak bir avcı rüyası anlamına gelir ve Shiba’ya rakip olarak görülen bir platformdur. Akasında Shiba geliştiricilerinin olduğu söylenen ve geleceğin Shiba’sı olacağı düşünülen CAW Coin nedir ve hakkında yapılan yorumlar nelerdir, detaylı olarak açıklayalım;

Caw coin kaç tl (canli)

Hangi Coin Alınır?

CAW Coin Nedir?

A Hunter Dream, Ethereum blok zincirinde işlem yapan, geleneksel ödeme yığınını yeniden oluşturmayı amaçlayan bir finansal ödeme ağı olarak görev yapar. Merkezi olmayan bu platformda kullanılan yerel kripto para birimi ise CAW Coin’dir.

19.04.2022 tarihinde ön satış bile yapılmadan tam 8 borsada birden listelenmesiyle merak uyandıran bu coin, dünya genelinde çok sayıda kullanıcı tarafından araştırılmaya başlanmıştır. CAW Coin nedir ve platform nasıl özelliklere sahip, şöyle açıklayalım;

  • CAW Coin, ETH blok zincirinde görev yapan, platformdaki fiat para birimlerinin sabitlenmesini sağlayan bir belirteçtir.
  • Platformdaki yapılan tüm ödemeler ve işlem ücretleri için CAW kullanılır.
  • A Hunter Dream ETH blok zincirinde ödeme yığınlarını yeniden oluşturmayı ve daha iyi hale getirmeyi amaçlar.
  • CAW, programlanabilir ödemeleri ve açık finansal işlemler geliştirmeyi kolaylaştırmak amacıyla, rezerv para birimi olarak kullanılır.
  • Bu platform, ödemelerin programlanarak daha kolay yapılmasını ve daha kolay takip edilmesini sağlar.
  • Burada, CAW para biriminin stabil coinlere sabitlediği, stabil paralardan oluşan bir sepet kullanılır. Ağdaki işlemler, bu sepetteki paralar kullanılarak yapılır.
Caw coin nedir?

CAW Coin Yorum

CAW Coin yorum haberlerinde, sosyal medya hesabının, beyaz kağıt açıklamasının ve bir web sitesinin olmamasından bahsediliyor. Henüz ön satışı yapılmadan 8 borsada aynı anda listelenmesi, bütün kullanıcıları ve analistleri şaşırtmış durumdadır. Yalnızca platformun kendisi tarafından haber kanallarında verdiği röportajlara göre ne işe yaradığını bildiğimiz bu coin hakkındaki detaylar henüz paylaşılmadı.

Çeşitli sosyal medya kanallarında bu projenin arkasında Shiba’yı geliştiren kişilerin olduğu söyleniyor. Bu nedenle bazı kullanıcılar CAW Coin’i geleceğin Shiba’sı olarak nitelendiriyor. Hatta büyük bir kesim tarafından bu coinin, SHIB ile aynı faydayı sağlayacağına inanılıyor.

Listeme yapan borsaların bile hakkında çok fazla bilgi sahibi olmadığı bu coin 666.666.666.666.666 adet olarak arz edildi. Bunların tamamı 8 borsada listelendi ve alıcılarıyla buluştu. Maksimum arz edilecek miktar hakkında ise henüz bir açıklama yapılmadı.

CAW Coin Hangi Borsada?

CAW Coin satın almak için Bingx, Huobi, Bitrue, MEXC, Unıswap, Lbanka ve DODO borsalarını kullanabilirsiniz. Bu borsalardan alım yapabilmek için USDT veya USDC para birimlerini kullanabilirsiniz. Yani borsalardan önce USDT veya USDT satın almalı, ardından bunları CAW Coin’e dönüştürmelisiniz. Bunu yapabilmek için de alım yapmak istediğiniz borsaya üye olmalı ve mutlaka KYC doğrulamanızı yapmalısınız.

Dogedash Coin Geleceği – Dogedash Coin Yorum

MKC Coin Geleceği – Meta Kongz Coin Yorum

CSTR Coin Geleceği – CoreStarter Coin Yorumlar

Alper Destici

Kripto Para piyasalarını takip ederek sizi bilgilendiriyorum. İTÜ Finansal Piyasalar alper.destici@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥