Cepten Sınırsız İnternet Türk Telekom – Sınırsız mobil internet

Cepten sınırsız internet Türk Telekom ve sınırsız mobil internet nasıl yapılır, bilgilendiriyoruz. Sınırsız mobil internet paketleri ve Türk Telekom sınırsız internet kampanyalarını birlikte inceleyelim.

Cepten sınırsız internet Türk Telekom tarafından bazı paket içeriklerinde sunuluyor. Her tarifede mutlaka GB şeklinde internet kotası mevcuttur. İnternet kotasının yanı sıra bazı tarifelerde kotadan düşmeyen sınırsız seçenekler de sunulabiliyor. Türk Telekom da kullanıcılarına bazı özel tarifeler kapsamında sınırsız internet kullanım hakkı sunuyor. Güncel sınırsız internet paketi kampanyasının ayrıntıları ise 2022 yılında şöyle yansıyor;

 • Türk Telekom tarafından sunulan sınırsız 2GB internet paketi fiyatı 29 TL’dir.
 • 2GB sınırsız internet paketinin hızı ise 7,2 mbps olarak yansır.
 • İnternet paketinizin hızlı kullanım kotası bittiğinde duraksama olmaz.
 • Daha hızlı olacak şekilde 43,2 mbps Mobil Plus devreye girer.

Sınırsız internet paketi fiyatı, içeriği ve kullanım detayları hakkında bilgi almak üzere Türk Telekom müşteri hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Ayrıca paketleri satın almak üzere Türk Telekom uygulamasını kullanabilir ya da doğrudan müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Ayrıntılarına ve içeriğine yer verdiğimiz bu tarife faturalı Vodafone tariflerinden biridir. Tarifenin detaylarına ilişkin bilgi almak ve tarifeye geçmek üzere müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Dilerseniz Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden de işlem yapabilirsiniz.

Sınırsız mobil internet paketleri

Sınırsız mobil internet

Sınırsız mobil internet paketleri kampanyasını sizlerle paylaşıyoruz. Türk Telekom sınırsız internet ve sınırsız mobil internet nasıl yapılır, bütün detaylar aşağıda yer almaktadır.

Türk Telekom kullanıcılarına sürekli olarak bedava internet kampanyası ve sınırsız mobil internet sunmaktadır. Güncel Türk Telekom sınırsız mobil internet nasıl yapılır konusunu daha detaylı incelemek için kampanya içeriğimizi incelemenizi öneririz.


Daha fazla ilgili içerik;


Türk Telekom Sınırsız İnternet

Türk Telekom sınırsız internet paketleri sürekli değişkenlik gösteriyor. Türk Telekom müşterilerine özel olarak sunduğu tarifelerin içeriğine avantajlar ekleyebiliyor. 2023 yılında Türk Telekom tarafından sunulan en avantajlı tarife ve kampanyalar kısaca şu şekilde yansıyor;

 • Erişilebilir 8GB Tarifesi
 • Erişilebilir 6GB Tarifesi
 • Erişilebilir Cep 4GB Tarifesi
 • Erişilebilir Cep 2GB Tarifesi
 • Ziraat Emekli 5 GB Tarifesi
 • MediaMarkt’a Özel Tarifeler
 • Gazi ve Şehit Yakınlarına Özel Tarifeler
 • İçim Rahat Tarifesi

Tüm bu avantajlı tarifelerin içerikleri, kullanım detayları farklılık gösteriyor. Tarifelere ilişkin daha fazla bilgi almak ve tarifeleri hemen satın almak üzere Türk Telekom müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayabilirsiniz. Müşteri temsilcileri size özel sunulan avantajlı fırsatlar hakkında da detaylı bilgi verecektir.

Türk Telekom Mobil Sınırsız İnternet Var Mı

Türk Telekom mobil sınırsız internet var mı, Türk Telekom mobil müşterilerine özel sınırsız internet kapsayan tarifeler sunuyor. Sınırsız internetin geçerli olduğu bazı uygulamalar ise WhatsApp, Telegram, BiP, Facebook Messenger ve Yaay olarak yansıyor.

Türk Telekom Numara Taşıma İşlemi Nasıl Yapılır

Türk Telekom numara taşıma işlemi nasıl yapılır, mevcut mobil numaranızı Türk Telekom’a taşımak istiyorsanız ‘’MOBIL’’ yazıp 6606’ya kısa SMS gönderebilirsiniz. Ya da doğrudan online işlemler üzerinden numara taşıma formunu da doldurabilirsiniz. Formu doldurmanız halinde Türk Telekom çalışanları sizinle iletişime geçerek numara taşıma işlemlerinizi tamamlayacaktır. Dilerseniz Türk Telekom mağazalarına giderek de numara taşıma işlemi yapabilirsiniz.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥