Cere Coin Geleceği 2022 – Cere Network Yorum

Cere Coin Geleceği ve Cere Coin nedir detaylı bilgilendiriyoruz. Cere coin yorum nasıl okunmalı işte detayları.

Cere Coin Kaç TL

Cere Network Coin fiyatı 0,119677 TRY’dir. Cere Network coin son 24 saatte -0.68% değişim gösterdi. Cere Network coin günlük işlem hacmi 6.083.186 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 783. sıradadır.

 • 1 Cere Coin Kaç Dolar; Cere Coin şuan $0,006672 USD’dir. Son 24 saatte -0.68% oranında değişti.
 • 1 Cere Coin Kaç TL; Cere Coin anlık fiyatı ₺0,119677 TRY olarak fiyatlandı. Son 24 saatte -0.68% değişim gördü.

Xec Coin Geleceği 2021 – eCash Coin Yorum

Mina Coin Geleceği 2021 – Mina Coin Yorum

Cere Network Nedir ?

Cere Network Nedir ?

Cere Coin Geleceği, NFT teknolojisi ve e-ticaretin geleceğini değiştirmeyi amaçlayan bir platformdur.

Palkadot ağı ve Cosmos ağlarının projelerinin ortak çalışma kosorsiyumunun bir üyesi olan Cosmos Network tüm kullanıcılar için güvenli bir merkezsiz bir ekosistem oluşturmak için çalışmalarına hiç durmadan devam ediyor. Temel amaçları Cere coin ağında bulunacak olan veri bulutu. Veri bulutu kullanıcıların özel olarak kişiselleştirebilmesi ve verilerinin güvenli bir şekilde şifrelenebilmesi ve gizlilik boyutunun maksimum düzeyde arttırabilmesi için geliştiriliyor.

Cere Netwokr ağında bulunan Veri Bulut sistemi tüm sistemi kullanıcılara vererek kullanıcıların sistemde olan kontrol düzeyi %100’e çıkacak.

Cere Network ağının kullanıcıların kişisel verilerine yaklaşımı, müşteri veri gizliliği konusunda çok başarılı olan Snowflake bulut sistemi ile çokça benzerlikler taşıyor.

Ayrıca Pazar bölümünde tüm kullanıcıların genel bilgileri açık olarak sunulacağından dolayı özel işbirlikleri ve ortaklıkları mümkün kılıyor. Kendi merkezi olmayan Veri bulutu sitemini kullanan Cere Network ağı kendi tescilli NFT platformunuda kullanıma sunacak. Cere Network, benzersiz ve değiştirilemez token olan NFT’leride destekleyecek. Cere Netwokr Ağı Veri Bulutu sistemi ise diğer NFT platformlarının da altyapısını destekleyecek şekilde bir tak çalıştır uygulama geliştirmelerine devam ediyor.

Cere Network ayrıca yıl sonunda piyasaya sürülecek Plygon platformu ile ortaklık yaparak NFT platformunun kullanıcılara sunulması ile çalışmalar yürütüyor.

Lorde Coin Geleceği – Lord Edge Coin Yorum

WNXM Coin Geleceği – Wrapped NXM Coin Yorum

Cere Network Yol Haritasında Neleri Gerçekleştirdi

 • Cere Network açıkladığı yol haritasında şimdiye kadar yaptıkları geliştirmeler şu şekilde
 • ABD, Almanya, Hollanda, Belarus, Çin ve Hindistanda ekip ofisleri kurdu.
 • Veri bulutu sisteminin afa test platformunu yayınladı
 • Binance Labs, Republic, Ankr, Chainlink, Matic, Darwinia, Tidal ve Ren platformlarıyla ortaklı kurdu

Cere Coin Nedir

Cere Coin, Cere Network Ağının yerel kripto para birimidir. Cere Network ağına bağlı tüm projelerde yaptığımız tüm işlemlerde Cere Coin kullanılacak.

Cere Coin Dağıtımı Nasıl Gerçekleştirilecek

 • %6 Reklam Giderleri
 • %14 Bağlı olduğu Vakıfa dağıtılacak.
 • %16 Özel Satışlar
 • %11 Ön Satış
 • %18 Çalışan Takıma dağıtılacak.
 • %5 Kurumsal Yatırımcılara dağıtılacak.

Cere Coin Güvenilir Mi

Cere Coin, Polkadot ve Cosmos blockchain altyapısını kullanarak ve sıfırdan kodlayarak şifreleme yapısı kullandı. Bu açıdan baktığımızda Cere Coin oldukça güvenilirdir diyebiliriz.

Cere Coin Sınırsız Mı

Hayır, Cere Coin sınırsız değil. Şu anda piyasada toplam 690.000.000 milyon adet Cere Coin dolaşımdadır. Cere coinin maximum arzı ise 10.000.000.000 adet coindir.

Cere Coin Hangi Borsada

Cere Coin Hangi Borsada

Cere Coin nereden nasıl alınır; Cere Coin şuan KuCoin, Gate.io, Huobi global, MEXC, ZT, AOFEX ve Hotbit borsalarında listelenmiştir. Cere Coinin binance ile kurduğu ortaklığı düşünürsek yakında Binance borsasında da listelenecektir.

Cere Coin Yorum 2022

Cere Coin yorumlarına baktığımız zaman çok yeni bir proje olmasına rağmen bir çok global borsada listelenmiş ve bir çok kurumsal şirketle ortaklık kurmuştur bunları düşündüğümüzde Cere Network projesi güvenirliğini kanıtlamış bir platformdur ve bu güvenilirlik sayesinde son zamanlarda yatırımcılar tarafından ilgi çekmeye başladı. Cere Coine duyulan bu ilgi ise fiyatında yukarı yönlü bir trend başlamasına sebep oldu.

Cere Coin Grafik

Cere Coin grafiklerine baktığımızda ise son zamanlarda yükseliş trendine girdiğini görüyoruz. Cere coin yükseliş sebeplerini incelediğimizde ise yol haritasında belirttikleri geliştirmeler konusunda düzenli olarak ilerleme kaydetmeleri, kurumsal ortaklara sahip olması ve dünyaca ünlü borsalarda listelenmesi diyebiliriz.

Bunun dışında Cere Coin Binance Labs ile işbirliği içerisinde buda yakın zamanda Cere coinin Binance’da listelenme ihtimalini oldukça arttıyor. Cere Coin Binance borsasında listenirse fiyatında ani bir yükseliş görebiliriz. Kısacası Cere Coin yatırımcılar için güzel bir kar fırsatı sağlayabilir.

Kripto Para Haberleri

Bitcoin Kaç Dolar

Güvenilir Kripto Para Borsası

Burada yer alan “bilgi ve yorumlar” yatırım tavsiyesi değildir. Sitede yer alan bilgiler yorum niteliğindedir. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın! Unutmayın yatırım tavsiyesi kişilere özel ve yetkili kurumlar tarafından verilebilir.

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

8 Yorum

 1. Kurumsal yatırımcıyı hedefleyen projeler çıktıktan sonra çok ciddi düşerler.sebebi küçük yatırımcıyı bezdirip saf dışı bırak ve elindeki malı almaktir.o yüzden scam değil.kurumsal hedefli çıkan hiçbir projeyi ilk hype ile almayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu