Chiliz Coin Geleceği 2022 (NİSAN) – CHZ Coin Yorum

Chiliz Coin Geleceği ve Chiliz Coin Hedef Fiyat hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. CHZ Coin Yorumları işte detayları.

Chiliz coin geleceği 2022 verileri, kısa bir süre önce düşüş yaşayan söz konusu kripto para ilerleyen süreçteki verilerine dair araştırmalara neden oluyor. Chiliz’in yaşamış olduğu düşüşün geçici bir durum olduğunu düşünen uzmanlar ise, kısa bir süre sonra yükselişe geçeceği görüşünde.

CHZ Coin Fiyatı (CANLI)

Chiliz Coin fiyatı 1,65 TL’dir. Chiliz coin piyasa değeri 9.913.979.123 TL Chiliz coin son 24 saatte -3.40% değişim gösterdi. Chiliz coin günlük işlem hacmi 1.161.799.513 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 67. sıradadır.

1 CHZ Coin Kaç Dolar; CHZ şuan $0,098249 -3.40%

1 CHZ Coin Kaç TL; CHZ anlık fiyatı ₺1,65 -3.40%

CHZ Coin Fiyatı (CANLI)

CHZ Coin projesi aylık ne kadar kazandırdı aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz. CHZ Coin 2022 Mart döneminde %49 kazandırdı. Peki sizce, CHZ Coin Nisan ayında fiyatı ne olur? yorum kısmına yazın…

DönemFiyatDeğişim
Mart 2022$0,288049,29%
Şubat 2022$0,19292,17%
Ocak 2022$0,1888-33,38%
Aralık 2021$0,2834-35,27%

Chiliz Coin Hedef Fiyat

Kripto para piyasasında yaşadığı yükseliş ile bir anda tüm yatırımcıların odak konusu haline gelen Chiliz, bir süre önce yaşadığı düşüş nedeniyle hayat kırklığına neden olmuştu. Yaşanan bu hayal kırıklığı ile birlikte sahip oldukları coini elden çıkarma telaşına giren pek çok kararsız yatırımcı sayesinde değerler daha da düşmüştü. Ancak takip eden birkaç haftalık dönem içerisinde Chiliz ’in yükselişe geçerek, yatırımcılarına gelecek vaat edeceği belirtiliyor.

Chiliz Coin Hedef Fiyat verilerinin ise, hala beklenen düzeye ulaşmadığını ifade eden yatırımcıları piyasa verileri de destekler nitelikte. Sabah saatlerinde 0,45 dolar değerinde seyreden coin’in, tavan yaptığı dönem olan 12 Mart günü göz önünde bulundurulduğunda hala 0,50 dolar civarında bir eksiğinin olduğunu söylemek mümkün.

Chiliz Coin Geleceği - CHZ Coin Yorum
CHZ Coin zirve fiyatı

CHZ Coin Yorumlar

Pek çok takım ile anlaşma yaparak, taraftarların kulüplere olan bağlılığını ekonomik değerine katmaya çalışan Chiliz’in, kısa bir süre içerisinde değerini katlayacağını ön gören CHZ Coin yorumları yükselişi bu yılın ikinci yarısı itibari ile belirgin bir biçimde piyasalara yansıyacak.

Chiliz Coin Kimin

Piyasanın ardında bulunan güçlü isimlerin geleceğe yön verdiği konusu göz önünde bulundurulduğunda Chiliz Coin kimin sorusu, yanıtı merak edilen sorulardan biri. Alexandre Dreyfus ve ortakları tarafından ilk kez Malta’da üretilen Chiliz’in diğer coinlerden farklı bir hedefi var.

  • Spor kulüplerini
  • E spor taraftarlarını
  • Futbolcuları
  • Yatırımcıları kulüpler arası bağlantıların kurulabilmesini hedefleyen Chiliz Coin, taraftarın tuttuğu tkımda etkili olmasını sağlamak niyetinde.

BNB Coin Geleceği – Binance Coin Alınır Mı?

Chiliz Coin Anlaşmaları

Chiliz coin anlaşmaları pek çok paydaşı bir araya getirmek hedefinde olması nedeniyle bir hayli fazla. Barcelona, Sint-Ruidense, Galatasaray, Paris-Saint Germen, Apollon Limassol, AS Roma, Heratics, Natus Vincere , AC Milan, Atlletico
De Madrid, OG, Trabzonspor, Juventus, Clup Atletico, Young Bo, Başakşehir, REVV gibi takımlarla anlaşmaları bulunuyor.

Win Coin Geleceği

Bitcoin nasıl oynanır?

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan bilgiler yorum niteliğindedir. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın! Unutmayın yatırım tavsiyesi kişilere özel ve yetkili kurumlar tarafından verilebilir.

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu