Chiliz Coin Geleceği 2023-25 (GÜNCEL) – Chiliz Coin Uzun Vade Yorum

Chiliz Coin nedir detaylı bilgilendiriyoruz. Chiliz Coin geleceği ve Chiliz Coin yorum nasıl okunmalı işte detayları.

Chiliz Coin, dünyanın ilk blok zinciri tabanlı taraftar etkileşim ve ödül platformu olan Socios.com’a güç sağlayan dijital para birimidir. Spor ve eğlence alanlarında kullanılan bu para birimi taraftarların spor kulüplerinin tokenlerini satın alması, bunları takas edebilmesi, kulüplerdeki özel anket ve yarışmalara katılması gibi çok sayıda avantaj için kullanılır.

Dünya genelinde ve Türkiye’de spor kulüplerinin kripto para piyasalarına adım atmaları ve kendi tokenlerini çıkarmaları ile birlikte Socios.com ve Chiliz Coin de araştırılmaya başlanmıştır. Sizlere Chiliz Coin nedir sorusunu ve hakkında yapılan yorum haberlerini detaylı olarak açıklayalım;

Chiliz Coin Kaç TL, Anlık

Chiliz Coin fiyatı 3,79 TRY’dir. Chiliz coin son 24 saatte 6.77% değişim gösterdi. Chiliz coin günlük işlem hacmi 10.864.967.950 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 46. sıradadır.

Chiliz Coin Kaç Dolar; $0,211306 USD’dir. Son 24 saatte 6.77% oranında değişti.

Chiliz Coin Kaç TL; ₺3,79 TRY olarak fiyatlandı. Son 24 saatte 6.77% değişim gördü.

Chiliz Coin projesi aylık ne kadar kazandırdı aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz. Chiliz Coin geleceği fiyatı ne olur?

DönemFiyatıDeğişim
Temmuz 2022$0,09932,06%
Haziran 2022$0,0973-20,30%
Mayıs 2022$0,1221-28,68%
Nisan 2022$0,2745-39,99%
Mart 2022$0,283046,68%
Şubat 2022$0,19292,17%
Ocak 2022$0,1888-33,38%
Aralık 2021$0,2834-35,27%

Hangi Coin Alınır?

Chiliz Coin Geleceği Nedir?

Socios.com spor kulüpleri ile hayranlarını blok zinciri ağında buluşturan, bunların etkileşimini sağlayan ve hayranlarına çok sayıda avantaj sağlayan bir platformdur. Bu platformda kullanılan dijital para birimi de Chiliz Coin olarak tanımlanır. Bu coin tüketicilerin ve taraftarların blok zinciri destekli olan ürünlere ve hizmetlere erişmesini sağlamak amacıyla çıkarılmıştır.

Hayranların spor ve eğlence sektörlerine katılımını kolaylaştırmak, geleneksel taraftar ürünleri ve diğer ürünler için alternatif ödeme çözümleri sunmak ve çok daha fazlası için görev yapan Chiliz Coin nedir sorusunu ve kullanıldığı alanları aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz;

  • Socios.com Galatasaray, Barcelona, Juventus, Paris Saint Germen gibi dünyanın büyük ve en güçlü takımlarının taraftarlarına, bu takımların tokenlerini alma fırsatı sağlayan bir platformdur.
  • Burada kullanılan Chiliz Coin, taraftarların takımlarıyla etkileşime geçmelerine ve onların yönetimlerinde oy kullanılmasına imkan sağlar.
  • Tüm taraftar tokenleri Chiliz blok zinciri kullanılarak basılır ve bunların birincil görevi platform içinde oylamalarda kullanılmasıdır.
  • Bu coin taraftarların anket ve yarışmalara katılma sonucunda, aktif katılımları için ödül olarak verilir.
  • Taraftarların soyunma odası etkinlikleri, imza günü gibi etnikliklere erişebilmelerini sağlar. Taraftarlara kulüpleriyle ilgili özel etkileşimler ve ayrıcalıklar tanıyarak, kulüplerin ve spor markalarının bu ağa daha fazla katılmalarına yardımcı olur.
  • Takas edilebilme özelliğine sahip olan bu coin ETH, Solana ve BSC blok zincirlerinde hizmet verir.
Chiliz Coin Geleceği

Chiliz Coin Yorum

Chiliz Coin yorum haberlerinde, Socios.com’un kullanıcılarının küresel olarak etkileşim kurmalarına ve bu sayede para kazanmalarına yardımcı olmak için spor ve eğlence sektöründe Taraftar token hizmeti vermesinden bahsediliyor. Taraftar Token hizmeti ile dünyanın en büyük 25 spor ve e-spor organizasyonu hayata geçirilmiştir.

Platform, yakın gelecekte dünyanın pek çok yerinde önde gelen spor ve eğlence kuruluşu için de Taraftar token hizmeti sağlamayı planlıyor. Şu anda platformun Türkiye ve İsviçre dahil olmak üzere dünya genelinde çok sayıda ofisi vardır. Gelecek planları arasında ABD, İspanya ve Brezilya’da da ofis açması bulunuyor.

Bu şirketin çok sayıda kişiyi istihdam etmesi de oldukça dikkat çekici gelişmedir. Bu yılın sonlarında çalışan sayısını iki katına çıkarmayı hedefleyen bu şirketin her geçen gün değer kazanması, tokeninin de değerlenmesini sağlayabilir. 2019 yılının Temmuz ayında piyasaya sürülen Chiliz Coin, 2021 yılının ikinci ayına kadar sabit bir fiyat seyretmiştir.

En yüksek değerini 2021 yılının Mart ayında 13,10 lirayla görmüştür. En düşük değeri de 2019 yılında 0,05879 lira olarak kaydedilmiştir. Piyasa sıralamasında 69. sırada yer alan bu coinin toplam arzı miktarı 8 milyar, 888 milyon, 888 bin 888 adettir. Bu miktarın %68’lik kısmı dolaşımdadır.

Chiliz Coin Hangi Borsada?

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarında yerini almış olan Chiliz Coin satın almak için Binance, Cointiger, OKX, Bybit, Gate.io ve Coinbase borsalarını kullanabilirsiniz. Bu borsaların tamamından alım yapabilmek için itibari para biriminizi değil, USDT kullanmanız gerekir.

İtibar para birimimizle yani TRY ile Chiliz Coin satın almak için Binance borsasına kayıt yapmalısınız. Bu borsadan kredi kartı veya banka havalesi yoluyla kolayca bu coini satın alabilirsiniz. Yine bu borsada BUSD, BTC ve USDT kullanarak da alım yapmanız mümkündür.

QNT Coin Geleceği – Quant Coin alınır mı?

Gate Coin Nedir? GT Coin Geleceği ve Yorumları

Yeni Çıkan Coinler – Yükselişe Geçecek Altcoin Listesi

Alper Destici

Kripto Para piyasalarını takip ederek sizi bilgilendiriyorum. İTÜ Finansal Piyasalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu