CHZ Coin Geleceği 2022 (MAYIS) – CHZ Coin Yorum

CHZ Coin Geleceği ve Chiliz Nasıl Yükselir detaylı bilgilendiriyoruz. Chiliz Nasıl Yükselir ve Chz Yorum 2022 işte detayları.

CHZ Coin Geleceği sorusu geçtiğimiz hafta yaşanan sert düşüşten sonra bu cine yatırım yapan ve yatırım yapmayı düşünen pek çok kişi tarafından merak ediliyor.

CHZ Coin Fiyatı (CANLI)

Chiliz Coin fiyatı 1,93 TRY’dir. Chiliz coin son 24 saatte 2.12% değişim gösterdi. Chiliz coin günlük işlem hacmi 946.805.591 TL ve işlem hacmi olarak bütün kripto para birimleri arasında 68. sıradadır.

CHZ Coin Kaç Dolar; $0,120806 USD’dir. Son 24 saatte 2.12% oranında değişti.

CHZ Coin Kaç TL; ₺1,93 TRY olarak fiyatlandı. Son 24 saatte 2.12% değişim gördü.

CHZ Coin 2022 Nisan döneminde -%35 kaybettirdi

CHZ Coin projesi aylık ne kadar kazandırdı aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz. CHZ Coin 2022 Nisan döneminde -%35 kaybettirdi. Peki sizce, CHZ Coin Mayıs ayında fiyatı ne olur? yorum kısmına yazın…

Aylara GöreDeğerleri
Nisan 2022-35,60%
Mart 202246,68%
Şub 2022%2,17
Ocak 2022-33,38%
Aralık 2021-35,27%

CHZ Coin Projesi

Chiliz, 2018 yılında Malta’da kuruldu. Chiliz Alexandre Dreyfus tarafından kurulan HX Entertainment şirketi tarafından geliştirildi. Chiliz in kısa kodu CHZ’dir. Chiliz Ethereum blok zincirini kullanan ERC20 protokolüne sahip bir tokendir. Chiliz in arzı 8.88 milyar adet ile sınırlı. Şuan dolaşımda olan miktar ise 5.9 milyar civarında.

Chiliz ’in madenciliği yapılmıyor. İşlemci gücüne dayanan bir madenciliği yok. Chiliz ve Socios platformları merkezi platformlar olmasına rağmen. CHZ merkezi olmayan dijital varlıktır.

CHZ Coin Projesi

Projesinin amacı nedir?

Chiliz spor sektörüne odaklanan, Spor ve eğlenceyi dijitalleştirmeyi amaçlayan bir projedir. Blok zinciri tabanlı Socios platformu ile entegre olarak çalışan Chiliz taraftarların spor kulüpleri ile etkileşim kurabilmesini sağlıyor.

Öne Çıkan Temel Özellikleri Nelerdir?

Taraftarlar spor kulüplerine özel üretilen taraftar tokenlerini Chiliz ile satın alabilir. Taraftar tokenleri Socios platformu aracılığıyla taraftarların kulüpleriyle etkileşime geçebilmesine olanak sağlıyor.

Kullanım Alanları Nelerdir?

Halka arz edilen yani ilk defa satışa çıkan taraftar tokenleri CHZ ile satın alınabilir. Ayrıca Socios platformunda spor ve eğlence etkinliklerine katılmak için ihtiyaç duyulan taraftar tokenleride CHZ ile alınabilir.

Chiliz spor ve eğlence dünyasının token ekonomisine hızlı adaptasyonunu sağladı. Önümüzdeki dönemde çok büyümesi beklenen token ekonomisine bakalım başka hangi alanlar hızlı adaptasyon sağlayacak hep birlikte göreceğiz.

Chiliz Nasıl Yükselir?

Chiliz yükselişini oldukça olası olarak gören uzmanların yapmış olduğu Chz fiyat tahminleri belli koşullara bağlı olarak gerçekleşebilir.

  • Talebin destek yönünde karşılanması sağlanırsa fiyat yükselebilir.
  • Arz alanında boğaların desteği Chiliz’i tekrar 0,90 dolar bandına taşıyabilir.

Chz Coin Yorum 2022

Chz Coin yorum verileri, en güçlü taraftar tokenlerinden biri olması sebebiyle, piyasa için önemli görülüyor. Piyasaya sürüldüğü günden bu yana yoğun bir destekçi kitlesi yaramayı başaran coinin, projesi de çıkış yaptığı dönem benzersiz bir projeydi. Chiliz coin’in piyasaya sürülmesinin ardından taraftar tokenleri konusunda pek çok yeni projenin de tetikleyicisi olmuştu.

Son üç haftalık veriler incelendiğinde, son derece prestijli organizasyonlarda adını geçirmesine rağmen, aynı başarıyı birim fiyatına yansıtamadığı görülen Chz ile ilgili üreticiler, Coin Base listelenmesi hamlesinde bulundu. Yapılan bu hamle ile, işlem hacminin büyümesi ve büyük beklentiler içerisinde olan yatırımcı kitlesinin de memnun edilebileceği ön görülüyordu.

Yaklaşık 1 hafta öncesinde Coin Base listelemesi gerçekleşmesine rağmen, Chiliz bu piyasadan beklediğini alamayarak, beklediği yükselişi gerçekleştiremedi. Coin Base listelemesinin ardından yükselişin % 50’leri görmesi beklenirken, gerçek veriler %19’larda kaldı. Dolayısıyla bu durum memnuniyetsiz yatırımcıların Chz Coin Yorum verilerine de doğrudan yansıdı. Beklediğini alamayan yatırımcılara bir darbe de birkaç gün öncesinde geldi. Chz Coin, bir an değer kaybederek, rakamsal veriler neredeyse Mart 2021 düzeylerine kadar geriledi. Yaşanan gerileme % 15 civarında.

Yaşanan bu son düşüşle birlikte piyasa üzerinde kara bulutların hakim olduğunu söylemek mümkün. Genel düşüşün izlerinin ne zaman silineceğine dair ön görüler zamansal bazda tutmuyor. Piyasa genelindeki yoğun belirsizlik yatırımcıları yorarken, Chiliz’in geride bıraktığımız son 3 aylık dönemdeki en düşük değerlerde seyretmesi,  sabırsız yatırımcı kitlesinin söz konusu coinden vazgeçme arifesine gelmesine neden oldu.

Chz Coin Yorum konusunda uzmanlar yaşanan ani çıkışların son derece normal olduğunu düşüyor. Pek çok kripto para borsası uzmanının uzlaştığı nokta, borsanın kendisini henüz toplayamadığı ve bu istikrarsızlığın yıl sonuna kadar sürebileceği yönünde.

Bu senaryolardan biri gerçekleştiği takdirde Chiliz Coin’in fiyatı beklenen seviyeye ulaşabilir. Chiliz nasıl yükselir sorusunun yanıtı bu şekilde verilebilir.  Ancak bu senaryoların gerçekleşip gerçekleşmeyeceği kesin bir biçimde ifade edilemiyor. Ayrıca beklenen oranda yükselişin sağlanması konusunda yazılan senaryoların kesinlikle yeterli gelebileceğinin de kesin olduğunu söylemek mümkün değil.

Red Pulse Phoenix Coin Geleceği – PHX Coin alınır mı?

Chiliz Coin Beklenti

Yatırımcıların Chiliz beklenti konusunda yaptığı yorumlarda ilk olarak yaşadığı değer kaybını telafi etmesi ardından 0,90 seviyesinin üstüne çıkması var. Chiliz mart ayı itibariyle ciddi bir oranda pump yaparak neredeyse tüm yatırımcıların markajına girmişti. Hafta başına kadar yükselişi ile ilgili oldukça umut vaat ediyor, yaptığı anlaşmalar da söz konusu coin’in imajını olumlu yönde etkiliyordu.

2021 yılı sonuna kadar 1,5 doları geçeceği beklenen söz konusu coinin yükselişi hafta başında yaşanan Bitcoin düşüşü ile durdu. Bir gecede yaklaşık 0,40’lık bir değer kaybıyla CHZ pek çok yatırımcının zarar etmesine sebep oldu.

BTT, Holo ve Dent geleceği ne olacak, düşüş devam edecek mi?

Chiliz Twitter

Hafta başında yaşanan ABD hazinesinin kara para aklamaya yönelik olarak attığı iddianın neden olduğu düşüş Bitcoin de dahil, tüm kripto para piyasasını adeta yıktı. Twitter da başlayan bu yıkım, belli bir kesimin inandırıcı bulmadığını ifade etmesine rağmen, oldukça sarsıcı oldu.

Düşüşün ardından atılan Chiliz Twitter tweetleri ise yatırımcıların ikiye bölündüğünü net bir biçimde gösteriyor. Yatırımcıların, bir kısmı CHZ’nin yaptığı anlaşmaların kısa sezonun açılması ile yükselişi tetikleyeceğine inanıyor ve yatırımı sürdürüyor. Belli bir kesim ise, düşüşe rağmen CHZ’den çıkıp farklı bir coinle yoluna devam edeceğini belirtiyor. Yatırımların ve fiyatların ne olacağını ise gelecek günlerde hep birlikte göreceğiz.

Dogecoin Artışı Devam Edecek Mi?

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan bilgiler yorum niteliğindedir. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın! Unutmayın yatırım tavsiyesi kişilere özel ve yetkili kurumlar tarafından verilebilir.

googlehaberler