Cope Coin Geleceği, Yorum ve Fiyat Tahminleri

Cope Coin Geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Cope Coin yorum nasıl okunmalı ve Cope Coin nedir işte detayları.

Cope coin geleceği - cope coin yorum 2021

Shodown Coin

Shodown Oyunu, Cope Platformunun geliştirdiği oyna-kazan türünde bir oyundur. Shodow Oyununda Cope Coin ve NFT ödülleri alabilmek için en iyi ilk 10 hız süresini geçip sıralamaya girmek gerekiyor.

Shodown, Solona blockchain teknoloji tabanlı geliştirilmiş ilk oyunlardan birisidir ve metaserve coinlerin yaygınlaştığı bu dönemde Shodown oyunuda yerini almak için çalışmalarına devam etmektedir.

Metaserve evrenine özel projelerinin yangınlaştığı bu zamanda ardı ardına oyna-kazan türünde oyunlar çıkmaya başladı Shodown game’de bu oyunlardan birisidir ve bu oyunlar arasında sevilen ve başarılı bir proje olmak istiyor. Metaserve coinlerine ilginin arttığı bu dönemde yatırımcılar ve oyuncular yeni bir proje olan Shodown projesini ve bu projenin kripto para birimi Cope Coin hakkında araştırmalar yapıyor.

Cope coin geleceği - cope coin yorum 2021

Cope Coin Nedir

Cope Coin, Shodown Game platformunun yerel kripto para birimidir. Shodow oyununda alacağımız ödülleri ve karakterimiz için yapacağımız tüm harcamaları Cote Coin ile yapacağız. Bir nevi platform içerisinde ödeme birimi olarak kullanacağız.

INJ Coin Geleceği – INJ Coin Yorum

Stack Coin Geleceği – STX Coin Yorum

Cope Coin Güvenilir Mi

  • Cope Coin, Solona blockchain teknolojisini kullanarak şifreleme yapmaktadır. Bu da Cope Coini oldukça güvenilir bir coin yapmaktadır.

Cope Coin Sınırsız Mı

  • Hayır, Cope Coin sınırsız değil. Şuan da piyasada toplamda 19.360.000 adet Cope Coin dolaşımdadır. Cope Coinin toplam arzı ise 49.999.912 adet coindir.

Cope Coin Hangi Borsalarda Mevcut

  • Cope Coin şuan da FTX, Orca, Raydium ve Serum DEX borsalarında listelenmiştir.

Cope Coin Yorumları

Cope coin yorumlarına baktığımız zaman kripto para uzmanları eğer Shodown oyunu başarılı olabilirse ve oyna-kazan oyunları arasında kendine yere bulabilirse Axie İnfinity etkisi yapabileceğini belirtiyorlar. Axie İnfinity oyunun NFT leri şuanda dünyanın en değerli NFT koleksiyonu rekorunu elinde tutmakta. Buda Cope coinin geleceğe umutla bakmasını sağlıyor her geçen gün artan oyna-kazan oyuncuları eğer Shodown oyununu kayde değer bulurlarsa ve proje başarılı olabilirse ileride Cope Coinde büyük fiyat artışları görebileceğimiz anlamına geliyor.

Cope Coin Grafik

Cope Coin grafiklerine baktığımızda rekor fiyatı olan 8 Dolar bandını tekraradan yakalayabileceğini gösteriyor. Cape coinde yükseliş trendini etkileyen en önemli unsurlardan biriside Cope Coin arzında yüzbinler coinin yakılmasıdır. Yatırımcıların bildiği gibi Coin arzı ne kadar az olursa fiyatında o kadar pozitif etki yapıyor. Bu durumları analiz ettiğimizde ise cope coinin mayıs ayında gördüğü pik nokta olan 8 dolar bandını tekrardan yakalamaması için hiç bir sebep bulunmuyor.

Ali Saroğlu

Ali, Ankara'da yaşıyor. Deneyimlediği tecrübeleri paylaşmayı seviyor. Liberal. ali.saroglu@bedavainternet.com.tr