CPAN Coin Geleceği, Yorum ve Fiyat Tahminleri

CPAN Coin geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. CPAN Coin nedir ve CPAN Coin yorum nasıl okunmalı işte detayları.

CPAN Coin, Binance Smart Chain ağına bağlı olan, CryptoPlanes adı verilen platformda insanları ve projeleri birbirine bağlayan bir kripto para birimidir. CryptoPlanes ile Crypto City adı verilen metaverse evreninin bir uzantısı olarak görev yapar. Bu uzantıda Crypto Cars ismi verilen bir NFT oyunu bulunur. Bu oyunda kullanılan yerel para birimi ise CPAN Coin’dir. Metaverse projelerinin son dönemlerde çok fazla gündeme gelmesiyle birlikte merak edilen bu coin’in ne olduğunu ve hakkında yapılan yorum haberlerini detaylı olarak açıklayalım;

CPAN Coin Nedir?

CryptoPlanes, BSC ağında inşa edilmiş, NFT uçaklarının olduğu blockhain tabanlı bir metaverse oyunudur. Bu oyunda kullanıcıların görevi deneyim puanları kazanmak ve token kazanmak için mücadele etmektir. Bu oyunda bulunan NFT uçakları ve heyecan verici oyun modları, kullanıcılarına yeni deneyimler sunar. Oyunda bulunan uçaklara sahip olmak için de CPAN Coin sahibi olmanız gerekir. NFT tokenlerinin oluşturulduğu bu oyunda temel olarak kullanılan para birimi olan CPAN Coin nedir sorusunu, özellikleriyle birlikte açıklayalım;

  • Oyuncuların bu oyunu oynayabilmeleri için önce uçak satın almaları gerekir. Uçak satın alırken de CPAN Coin kullanılmalıdır.
  • Oyunda görevleri tamamlamak, oyuncuların seviyelerini yükseltmek ya da para karşılığında satılabilecek yeni uçaklar inşa etmek için yine bu coin’e ihtiyaç vardır.
  • Bu coin uçak malzemeleri satın almak ve satmak için dahili bir ödeme yöntemi olarak kullanılır.
  • Oyunculara turnuvalarda ve standart görevleri oynadıktan sonra ödül olarak CPAN Coin verilir.
  • Bu coin sahipleri stake yaparak yılda %200’lük pasif gelir elde etme imkânına sahip olur.
  • Bu coin merkezi olmayan borsalarda diğer para birimleriyle takas edilebilme özelliğine sahiptir.
  • Bu coini oyunun içinde kazanmak için uçakların eğitilmesi ve savaşların kazanılması gerekir.
  • Uçaklardaki yakıt, güç, hava ve hız kriterleri ne kadar yüksekse, oyunda kazanacağınız coin ödülü de o kadar fazla olur.

CPAN Coin Yorum

CPAN Coin yorum haberlerinde, bu oyunun kullanıcı sayısının, yorumlarının ve takipçilerinin Kasım ayından beri yükselişte olduğundan bahsediliyor. Fiyat grafiğine bakıldığında son derece dalgalı seyreden ancak genel anlamda yükselişte olan bu coin için uzmanlar, uzun vadede tercih edilebilecek bir yatırım olduğundan bahsediyor. Yatırım yapacak olan kişilere, piyasadaki NFT oyunlarıyla rekabet halinde olacağı için fiyat düşüşleri yaşayacağı riskini göz önünde bulundurmaları tavsiye ediliyor.

CPAN Coin Hangi Borsada?

CPAN Coin satın almak için Gate.io, Pancakswap, LATOKEN, BKEX ve Biswap borsalarına üye olmanız gerekir. Hesabınızı açtıktan sonra ilk etapta e-posta ve kimlik doğrulaması yapmanız, ardından da kimlik doğrulaması işlemlerinizi tamamlamanız gerekir. Bunları yaptıktan sonra hesabınıza para aktararak önce USDT ya da WBNB satın almalı, ardından bunları CPAN Coin’e dönüştürmelisiniz.

Looks Coin Geleceği – LooksRare Coin Yorum

KingdomX Coin Geleceği – KT Coin Yorum

CFX Coin Geleceği – Conflux Coin Yorum

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥