CPU Coin Geleceği 2022 – CPUcoin Yorum

CPU Coin geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. CPU Coin nedir ve CPU Coin yorum nasıl okunmalı işte detayları.

CPU Coin, bir merkezi veya sahibi olmayan CGN platformunda kullanılan yerel para birimidir. CGN ise bulut tabanlı işletim sistemlerinin ve uygulamaları daha etkin hale getirmek amacıyla çıkarılmış olan, merkezi olmayan, yüksek masrafları ortadan kaldırmayı amaçlayan ETH tabanlı bir platformdur. MEXC borsasında listeleneceği ve ön satışının başladığı haberi ile dikkat çeken ve fiyatında artış yaşayan CPU Coin nedir ve hakkında hangi yorumlar yapılıyor detaylı olarak açıklayalım;

CPUcoin Kaç TL (CANLI)

Hangi Coin Alınır?

CPU Coin Nedir?

CPUCoin platformu, kurumsal olan itibari para hizmetleri ve uygulamaları ile kripto para dünyası arasında bir köprü oluşturmak amacıyla CGN ağı geliştirmiştir. Bu ağa bilgi işlem ağı adı verilir. Bu ağda bulut altyapısı maliyetleri, kullanılmayan CPU gücü için yeni bir paylaşım ekonomisi oluşturarak sağlanır. Bu ağda kullanılan yerel para birimi olan CPU Coin nedir, ne işe yarar ve özellikleri nelerdir şöyle açıklayalım;

  • CpuCoin platformunda herkes madenci sistemini kurarak, kullanılmayan işlem süresinde bile para kazanabilir.
  • CPU Coin, ETH alt parası adı verilen ilk yardımcı token görevindedir. Bu token platformda maddecilere hız ve likidite için ödeme yapar. Aynı şekilde geliştiriciler ve yayınlayıcılar da değişim havuzlarından, bu token ile ödeme alabilirler.
  • Bu token platformda hem madenci ödülleri için hem de hesaplama ve diğer kaynakları işlemek için kullanılır.
  • Bu platformda madencilik işlemleri oldukça verimlidir ve isteyen herkes kişisel bilgisayarlardan, tabletlerden veya diz üstü bilgisayarlardan madencilik yapabilmektedir.
CPU Coin Nedir?

CPU Coin Yorum

CPU Coin yorum haberlerinde 27 Mayıs tarihinde MEXC borsasında listelenecek olmasından ve ön satışlarının 25 Mayıs tarihinde bitmesinden bahsediliyor. Katılım yapmak isteyen kullanıcılar yalnızca KYC doğrulaması ve alım satım hacmi ile ön satışlara katılabiliyor.

CPUCoin platformu bu tokenin fiat para birimleriyle değişim yapabildiğini, ilerleyen dönemlerde de desteklenen tüm para birimleriyle değişiminin yapılabileceğini açıklamıştır. MEXC listelemesi ile bu yönde sağlam bir adım atan bu proje ilerleyen dönemlerde madenciler için destek geliştirmeleri, DAO, CGN’nin mobilde de kullanılması, NFT içeriklerinin başlatılması, yeni madenci sürümlerini eklenmesi ve madenci panosu geliştirilmesi gibi güncellemeler yapacaktır.

Sayılan bu güncellemeler uzmanlar tarafından değerlendirildiğinde, bir ETH alt parası olan bu tokenin daha fazla benimseneceği düşünülüyor. Şu anda piyasada ortalama olarak 433 milyon adet dolaşan bu tokenin maksimum arzı 5 milyar adet olarak açıklanmıştır.

CPU Coin Hangi Borsada?

CPU Coin satın almak isteyen kişiler şu anda Probit borsasını kullanabilirler. Bu borsaya üye olduktan sora USDT para birimi ile coin alımı yapabilirsiniz. Ayrıca MEXC borsasından 25 Mayıs tarihine kadar 300 dolarlık işlem hacmi gerçekleştirerek yani al-sat yaparak ve KYC’nizi tamamlayarak da ön satışlara katılabilirsiniz. MEXC borsasından 27 Mayıs 2022 tarihinde listelenecek olan bu coini USDT para birimi ile spot borsasından da satın alabilirsiniz.

Luna Terra Coin Geleceği – Luna Terra Coin Yorum

Kuji Coin Geleceği – Kujira Coin Yorum

Lucifer Coin Geleceği – Lucifer Coin Yorum

Alper Destici

Kripto Para piyasalarını takip ederek sizi bilgilendiriyorum. İTÜ Finansal Piyasalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu