D-Smart Nasıl izlenir?

D-Smart Nasıl izlenir ve D-Smart Online İşlemler Giriş hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. D-Smart Televizyona Nasıl Bağlanır işte detayları.

D-Smart nasıl izlenir sorusu için birçok kişi araştırmalar yapıp bu firmaya abone olmak ister. D-Smart uydusu kendi içinde hafıza ve kanalları barındıran bir tür cihazdır. Bu cihaza abonelik özellikleri şu şekildedir.

  1. Bu cihaza belli sürelerde ve fiyatlara bağlı olarak abone olabilirsiniz.
  2. Abonelik süreniz boyunca paketinizi içeriğindeki tüm kanalları izleyebilirsiniz.
  3. Ayrıca isterseniz hiçbir kanal satın almadan ücretsiz şekilde ve sadece ülkemizin uydusunda bulunan kanalları da izleme şansı sunuyor.
  4. Abone olduğunuz zaman evinize kadar gelinip kurulum yapılır.
D-Smart Nasıl izlenir?
D-Smart Nasıl izlenir?

D-Smart hızlı başvuru için 0850 266 00 00 numarayı arayabilirsiniz. Online olarak D-Smart’a başvuru yapmak için dsmart.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

D-Smart PaketiAylık Ücreti
Hoşgeldin Paketi22 TL
Aile Spor Paketi33 TL
Film Dizi Paketi44 TL
Mega Paket55 TL

Exxen Şampiyonlar Ligi Maçı Nasıl İzlenir

Exxen 15 Gün Ücretsiz Nasıl izlenir

D-Smart Online İşlemler Giriş

D-Smart online işlemler giriş için uydunun kendi sitesine girip abonelik numaranız ile giriş yapabilirsiniz. D-Smart online işlemler adresine giriş yapmak için onlineislemler.dsmart.com.tr adresini ziyaret edin. Bu site üzerinden giriş yaptığınız zaman fatura ödeme gibi işlemleri yapabilirsiniz. Bununla birlikte uydunuz ile ilgili şikayet ve önerilerinizi siteye giriş yapabilirsiniz. Abonelik işlemlerini kısa sürede yapmanızı sağlar. Burada bulunan formları doldurup gerekli olan tüm bilgilere sahip olabilirsiniz. Teknik işlemler ve kanal işlemleri hakkında sorun yaşarsanız site üzerinden kısa sürede bilgi alıp sorunu çözebilirsiniz. Uydunuz ile ilgili herhangi bir sorunda hemen online işlemlere giriş yapıp kısa sürede sorunu çözebilirsiniz.

Tivibu Seç izle Nasıl Açılır

Konuşanlar Ücretsiz Nasıl İzlenir 2021

D-Smart Televizyona Nasıl Bağlanır?

D-Smart televizyona nasıl bağlanır sorusu abone olmak isteyenler için sürekli sorulan bir sorudur. Yapmanız gereken online işlemler üzerinden yada direk olarak müşteri hizmetlerini arayıp abone olabilirsiniz. Abone olduktan sonra kısa sürede ekipler evinize kadar gelip sizlere en iyi şekilde kurulum yapar. Tüm televizyon tiplerine uygun şekilde hazırlanmıştır. Yani televizyon markanız ve şekliniz bu noktada hiç bir sorun yaşatmaz. Bağlantı kabloları takılıp kısa sürede televizyona bağlayarak paketinizi kullanabilirsiniz.

D-Smart Go’ya Giremiyorum

D-Smart Go’ya giremiyorum sorunu sıkça yaşanan ve bir o kadar hızlı çözülen bir sorundur. Bu uygulama D-Smart yayınını telefon ve tablet gibi cihazlarda izlemek isteyenler için sunulan bir avantajdır. Eğer aboneliğiniz var ise tekrar abonelik yapmanız gerekmez. Ancak aboneliğiniz yok ise hemen üye olarak D-Smart go keyfini yaşayabilirsiniz. Eğer giriş yapamıyor iseniz hemen online işlemlere giriş yapıp kısa sürede sorunu çözebilirsiniz.

Vodafone tv televizyonda nasıl izlenir?

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu