Daha Daha Fanta ve Cola 1 GB Kampanyası

Daha daha nokta com kampanyası ile herkes 1 GB bedava internet alabilir. daha daha bedava internet kampanyası nedir, daha daha internet nasıl alınır detaylandırıyoruz.

Daha Daha Fanta ve Cola 1 GB Kampanyası

Daha Daha Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Dahadaha.com boş kapak yok kampanyası ile bedava internet kampanyası ile ücretsiz internet alabilirsiniz. Kampanya 20 Ocak 2020 (saat: 00:01) ile 31 Mayıs 2020 (saat 23:59) tarihleri arasında geçerlidir. Coca-Cola Orijinal Tat 330ml kutu, Coca-Cola Şekersiz 330ml kutu, Fanta Portakal 330ml kutu, Sprite 330ml kutu ürünlerinde geçerlidir. Ürünlerin açma halkası altındaki sekiz haneli kodu www.dahadaha.com web sitesine girerek günlük 250 MB veya 1 GB internet hediyeni kazanabilirsin.

Daha Daha Boş Yok Kampanyası

Daha Daha Boş Yok Kampanyası

15 Ocak 2020 ile 27 Mayıs 2020 tarihleri arasında Kırşehir ve Kırıkkale illerinde geçerlidir. Beyaz kapaklı Coca-Cola Orijinal Tat, Sprite ve Fanta 2.5L PET ürünlerinin kapak altındaki 10 haneli kodu www.dahadaha.com web sitesine girerek kampanyaya katılabilirsin. Ardından telefonuna gelecek olan hediye ürünü kazandığını teyit eden bildirim mesajını satış noktasına göstererek bir adet Coca-Cola Şekersiz 1L PET hediyeni alabilirsin.

[Toplam: 14   Ortalama: 4.8/5]

BONUS KAZAN

Alt tarafta bulunan cevap yaz kısmına değerli duygu ve düşüncelerini belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Ayrıca bedava internet kodlarını almak için; Bedava internet kodları başlığını ziyaret edin.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.