Dar Coin Geleceği 2023, Yorum ve Fiyat Tahminleri

Dar Coin Geleceği ve Dar Coin Yorumları nasıl okunmalı detaylı bilgilendiriyoruz. Dar Coin Güvenilir Mi işte detayları.

Mines of Dalarnia , Binance şirketi tarafından projesi yapılan bir coindir. Mines Of Dalarnia oyunu oyna-kazan oyunları arasında son örneklerden birisidir. Oyuncular için zevkli bir evren yataran Mines Of Dalarnia projesini şuan da testnet sunucunda oyunu test edebilirsiniz.

Oyunda öncelikle maden yapıp değerli madenleri ve eserleri ortaya çıkarırken bir yanda da toprak sahibi olup madencilik yapan oyunculardan kira geliri elde edebilirsiniz. Mines Of Dalarnia projesinin kripto para birimi olan DAR Coin ise son zamanlar oldukça popüler oldu. Axie İnfinity oyunun kripto para birimi olan AXS Coinin gösterdiği müthiş başarıdan sonra Dar Coin’de aynı başarıyı gösterebieceğini düşünüyoruz.

TarihFiyatDeğişim %
Temmuz 2022$0,2851-2,16%
Haziran 2022$0,2915-38,09%
Mayıs 2022$0,4708-58,42%
Nisan 2022$1,132310,34%
Mart 2022$1,026218,15%

En İyi Metaverse Projeleri

Metaverse Coin Hangileri

Metaverse Coin nasıl alınır?

Metaverse nedir (Metaverse Coin List)

Dar coin geleceği - dar coin yorumları

Dar Coin Güvenilir Mi

  • Dar Coin bir Binance projesi. Projenin arkasındaki ismin Binance olduğunu düşünürsek oldukça güvenilir diyebiliriz.

Dar Coin Sınırsız Mı

  • Hayır, Dar Coin sınırsız değil. Şuan da piyasada toplam 123,200,000.00 adet dar coin arzı bulunmaktadır. Toplamda ise 800,000,000 adet coin basılacaktır.
Dar coin geleceği – dar coin yorumları 2021

Dar Coin Hangi Borsalarda

  • Dar Coin bir binance projesidir ve Binance borsasından alabilirsiniz. Binance borsası haricinde ise PancakeSwap, Dodo BSC ve Mandala Exchange gibi dünyaca ünlü borsalarda Dar Coin satın alımı yapabilirsiniz.

DAR Coin Yorum

Mines Of Dalarnia (DAR) Coin yorumlarına baktığımızda geçen ay dev şirket Facebook adını Meta olarak değiştirmişti. O günden bu yana Metaserve ağındakı TLM Coin, AXS Coin, MANA gibi coinler büyük bir artış gösterdi ve diğer coinlerin bir adım önüne geçti.

Axie İnfinity oyunuyla başlayan NFT oyun pazarı trendi son hızla devam ediyor yapımcılar Axie İnfinity oyunun 1 Milyar Dolar’dan fazla gelir elde ettiğini gördükten sonra piyasaya sürülen oyna-kazan oyunlarının sayısı gün geçtikçe daha fazla artıyor.

Axie İnfinity oyununun yerel kripto parası olan AXS son zamanlarda 150 $ sınırını aşmıştı. Axie İnfinity haricinde CryptoBlades, Alien Worlds gibi diğer oyna-kazan oyunları da her gün binlerce oyuncuyu kendilerine çekerek büyümelerini sürdürmeye devam ediyor.

Mines Of Dalarnia (DAR) ise projesinde başarılı olabilir ve kendisini Esports oyunu olarak piyasada kabul görürse gelecekte fiyatında çok büyük artışlar gösterecektir.

Dar coin geleceği – dar coin yorumları 2021

Dar Coin Grafik

Mines Of Dalarnia (DAR) grafiklerine baktığımız zaman, dünyanın en büyük kripto para borsadı olan Binance şirketinin sahip olduğu Binance Launcpool platformunda listelendi. Bu platformda listelenen tüm projeler kripto dünyasında saygın coin olarak anılmaya başladılar.

Yukarıda sizlere bahsettiğimiz Axie İnfinity oyunun yerel kripto parası AXS Coin’de aynı platformda listelenmiş ve şuanda oyna-kazan oyun türünde dünyada lider konumda. Tüm bu verilere baktığımızda Dar Coin projesine ilk yatırım yapan yatırımcılara büyük getiriler sağlayabileceğini düşünüyoruz.

Ayrıca kripto para dünyasında kurumsal şirketlerin en çok kullandığı borsa olan Binance platformunun güveni sebebi ile kurumsal şirketlerin bu coine yatırım yapması bekleniyor. Bu sebeple grafiklerde başarılı bir performans göstermesi beklenenen DAR Coin projesi ilerleyen günlerde büyük alım fırsatları sunuyor.

Dar Coin En Yüksek

Mines of Dalarnia Coin en yüksek $4.35 seviyesini 25 Kasım 2021 tarihinde gördü.

Dar Coin En Düşük

Mines of Dalarnia Coin en düşük $0.29 seviyesini 12 Ağustos 2018 tarihinde gördü.

Burada yer alan “bilgi ve yorumlar” yatırım tavsiyesi değildir. Sitede yer alan bilgiler yorum niteliğindedir. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın! Unutmayın yatırım tavsiyesi kişilere özel ve yetkili kurumlar tarafından verilebilir.

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥