MANA Coin Geleceği 2022 (MAYIS) – Decentraland (MANA) Coin Yorum

Mana coin Geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Mana coin Yorum nasıl okunmalı ve Mana coin nedir işte detayları.

Bugün insan etkileşimi ve sosyalleşme ezici bir biçimde sanal hale geldi. Çoğu insan sosyal ve iş ilişkilerini telefonlarına veya dizüstü bilgisayarlarına taşıdı. Yerel kripto para birimiyle arazi alımları oldukça duyulur, ancak sanal para birimleri aracılığıyla sanal arazi satın alma tamamen yeni bir kavramdır.

Mana Coin Fiyatı (CANLI)

Decentraland Coin fiyatı 17,47 TRY’dir. Decentraland coin son 24 saatte 4.14% değişim gösterdi. Decentraland coin günlük işlem hacmi 8.406.074.339 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 34. sıradadır.

1 MANA Coin Kaç Dolar; $1,10 USD’dir. Son 24 saatte 4.14% oranında değişti.

1 MANA Coin Kaç TL; ₺17,47 TRY olarak fiyatlandı. Son 24 saatte 4.14% değişim gördü.

Mana Coin 2022 Nisan döneminde -%45 kaybettirdi.
Mana Coin 2022 Nisan döneminde -%45 kaybettirdi.

Mana Coin projesi aylık ne kadar kazandırdı aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz. Mana Coin 2022 Nisan döneminde -%45 kaybettirdi. Peki sizce, Mana Coin Mayıs ayında fiyatı ne olur? yorum kısmına yazın…

Aylara GöreDeğişim
Nisan 2022-45,23%
Mart 2022-8,14%
Şubat 20221%
Ocak 2022-13,84
Aralık 2021-29,57%
Kasım 202160,52%
Ekim 2021319,88%
Eylül 2021-26,87%
Ağustos 202130,84%
Temmuz 202124,56%
Hazizran 2021-31,99%
Mayıs 2021-42,85%
Nisan 202145,87%
Mart 2021331,81%
Şubat 202152,17%
Ocak 202199,02%
Mana Coin Fiyatı (CANLI)

Decentraland (MANA) Coin Nedir

Decentraland, Metaverse adı verilen sanal bir dünyada araziye sahip olmak için yalnızca coinlere dayalı yeni bir ekonomi yaratmanıza izin veriyor. Orada bir arsa sahibi olduğunuzda istediğiniz her şeyi yaratabilir ve inşa edebilirsiniz. Alternatif olarak, kumarhaneye gidebilir, seminerlere katılabilir, su müziği izleyebilir, arkadaşlarınızla alışveriş yapabilir, bir tesisi ziyaret edebilir, hayalinizdeki arabayı kullanabilir, bir iş kurabilir ve hatta daha fazlasını yapabilirsiniz. Yalnızca bir sanal gerçeklik gözlüğüyle veya bir web tarayıcısı kullanarak 360 derecelik bir sanal dünyanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Decentraland Nasıl Oynanır

MANA Coin, Blockchain teknolojisine dayanmaktadır. Dolayısıyla bu coin tamamen kullanıcının kontrolünde bulunmaktadır. Kullanıcılar, sahip oldukları arazi ve mülkün içeriği üzerinde tam kontrole sahip oldukları gibi, diğer kullanıcılardan elde ettikleri değerden elde ettikleri tüm parayı kendilerinde tutma hakkına da sahiptirler. Kullanıcılar bu sayede kendi arazilerinin satışından veya yatırım yaptıkları işlerden kazandıkları paradan faydalanabilmektedir. Ayrıca Decentraland platformu birçok ilginç ve faydalı uygulamayı da desteklemektedir.

Decentraland Coin Güvenilir Mi

Decentraland Coin, güvenlik ve şifreleme işlemlerini Ethereum blok zincirini altyapısını kullanmaktadır. Ethereum blok zinciri güvenilirliğini ve Decentraland platformunun kesintisiz olarak listelenmesine bakacak olursak Decentraland Coin Güvenilir Mi sorusuna Evet, Decentraland Coin güvenilirdir diyebiliriz.

Mana Coin Hangi Borsalarda

Mana Coin piyasaya sürüldüğü andan itibaren birçok kripto para borsasında listelenmiştir. Decantraland Coin satın almak isteyen yatırımcılar Decentraland Coin nasıl alınır, Mana Coin hangi Borsalarda gibi sorular sormaktalar. Mana Coinin listelendiği borsalar şunlardır;

 • Binance
 • Coinbase Exchange
 • Huobi Global
 • KuCoin
 • OKEx
 • Gate.io
 • Kraken
 • Bybit
 • Crypto.com
 • White BIT
 • FMFW.io
 • Uniswap

Mana Coin Türkiye’nin en büyük kripto para borsaları olan BtcTurk, Paribu ve Bitexen kripto para borsalarında listelenmiş ve işlem görmektedir.

Decentraland (MANA) Coin Yorum

Decentraland Coin yorumlarına baktığımız zaman Metaverse evrenlerinin popüler olmaya başlamasından sonra piyasaya sürülmüş ve yatırımcılar tarafından büyük ilgi görmüştür. Bu ilgi karşısında ise geliştirmelerine devam eden platform olmuştur. Şuanda Decentraland coinin Metaverse alanında çok güçlü rakiplerinin ortaya çıkması da Mana platformunu yeni güncellemeler yapmasına ön ayak olmuştur.

Decentraland platformu zaten uzun yıllardır geliştirilmekte olan bir platform ve yatırımcılarına oldukça güven bir platform. Ayriyeten Mana Coin yorumları da oldukça olumlu görünmektedir ayriyeten Decentraland Twitter sosyal medya adresinde de aktif olarak paylaşım yapması da yatırımcılara ekstradan güven sağlamaktadır.

Mana Coin geleceğine baktığımızda piyasaya sürüldüğünden beri istikrarla işlem görmektedir. Yatırımcıların Metaverse evrenleri ve oyna kazan oyunlarında bir hayli güvendiği bir proje olarak karşımıza çıkmaktadır. Mana Coin TRY kuruda uzun süre yükselişini sürdürmüştür tüm bu sebeplere baktığımızda ve Metaverse evrenlerinin gün geçtikte popülerleşmesi sonucu Decentraland Coin Geleceği parlak dursa da yatırımcıların çok dikkatli olmaları gerekiyor unutulmamalıdır ki kripto para piyasası ani düşüşlere açık bir piyasadır.

Metaverse Coin Hangi borsada

En İyi Metaverse Projeleri 2022

googlehaberler