MANA Coin Geleceği 2023-25 (GÜNCEL) – Mana Coin Yorum

Bugün insan etkileşimi ve sosyalleşme ezici bir biçimde sanal hale geldi. Çoğu insan sosyal ve iş ilişkilerini telefonlarına veya dizüstü bilgisayarlarına taşıdı. Yerel kripto para birimiyle arazi alımları oldukça duyulur, ancak sanal para birimleri aracılığıyla sanal arazi satın alma tamamen yeni bir kavramdır.

Mana Coin Fiyatı (CANLI)

Decentraland Coin fiyatı 19,64 TRY’dir. Decentraland coin son 24 saatte 1.64% değişim gösterdi. Decentraland coin günlük işlem hacmi 9.818.988.863 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 36. sıradadır.

1 MANA Coin Kaç Dolar; $1,10 USD’dir. Son 24 saatte 1.64% oranında değişti.

1 MANA Coin Kaç TL; ₺19,64 TRY olarak fiyatlandı. Son 24 saatte 1.64% değişim gördü.

Mana Coin Fiyatı (CANLI)

Mana Coin projesi aylık ne kadar kazandırdı aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz. Mana Coin geleceği fiyatı ne olur?

DönemFiyatıDeğişim %
Ağustos 2022$1,05728,39%
Temmuz 2022$0,845710,57%
Haziran 2022$0,8821-18,92%
Mayıs 2022$1,0880-23,92%
Nisan 2022$1,4300-45,23%
Mart 2022$2,6108-8,29%
Şubat 2022$2,84691,04%
Mana Coin Fiyatı (CANLI)

Metaverse projelerinden SLP Coin geleceği hakkında bilgi almak için; diğer içeriğe bir göz atın.

Mana Coin Geleceği Nedir

Decentraland, Metaverse adı verilen sanal bir dünyada araziye sahip olmak için yalnızca coinlere dayalı yeni bir ekonomi yaratmanıza izin veriyor. Orada bir arsa sahibi olduğunuzda istediğiniz her şeyi yaratabilir ve inşa edebilirsiniz. Alternatif olarak, kumarhaneye gidebilir, seminerlere katılabilir, su müziği izleyebilir, arkadaşlarınızla alışveriş yapabilir, bir tesisi ziyaret edebilir, hayalinizdeki arabayı kullanabilir, bir iş kurabilir ve hatta daha fazlasını yapabilirsiniz. Yalnızca bir sanal gerçeklik gözlüğüyle veya bir web tarayıcısı kullanarak 360 derecelik bir sanal dünyanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Decentraland Nasıl Oynanır

MANA Coin, Blockchain teknolojisine dayanmaktadır. Dolayısıyla bu coin tamamen kullanıcının kontrolünde bulunmaktadır. Kullanıcılar, sahip oldukları arazi ve mülkün içeriği üzerinde tam kontrole sahip oldukları gibi, diğer kullanıcılardan elde ettikleri değerden elde ettikleri tüm parayı kendilerinde tutma hakkına da sahiptirler. Kullanıcılar bu sayede kendi arazilerinin satışından veya yatırım yaptıkları işlerden kazandıkları paradan faydalanabilmektedir. Ayrıca Decentraland platformu birçok ilginç ve faydalı uygulamayı da desteklemektedir.

Decentraland Coin Güvenilir Mi

Decentraland Coin, güvenlik ve şifreleme işlemlerini Ethereum blok zincirini altyapısını kullanmaktadır. Ethereum blok zinciri güvenilirliğini ve Decentraland platformunun kesintisiz olarak listelenmesine bakacak olursak Decentraland Coin Güvenilir Mi sorusuna Evet, Decentraland Coin güvenilirdir diyebiliriz.

Mana Coin Hangi Borsalarda

Mana Coin piyasaya sürüldüğü andan itibaren birçok kripto para borsasında listelenmiştir. Decantraland Coin satın almak isteyen yatırımcılar Decentraland Coin nasıl alınır, Mana Coin hangi Borsalarda gibi sorular sormaktalar. Mana Coinin listelendiği borsalar şunlardır; Binance, Coinbase, Huobi Global, KuCoin ve Gate.io‘dir

Mana Coin Türkiye’nin en büyük kripto para borsaları olan BtcTurk, Paribu ve Bitexen kripto para borsalarında listelenmiş ve işlem görmektedir.

Decentraland (MANA) Coin Yorum

Decentraland Coin yorumlarına baktığımız zaman Metaverse evrenlerinin popüler olmaya başlamasından sonra piyasaya sürülmüş ve yatırımcılar tarafından büyük ilgi görmüştür. Bu ilgi karşısında ise geliştirmelerine devam eden platform olmuştur. Şuanda Decentraland coinin Metaverse alanında çok güçlü rakiplerinin ortaya çıkması da Mana platformunu yeni güncellemeler yapmasına ön ayak olmuştur.

Decentraland platformu zaten uzun yıllardır geliştirilmekte olan bir platform ve yatırımcılarına oldukça güven bir platform. Ayriyeten Mana Coin yorumları da oldukça olumlu görünmektedir ayriyeten Decentraland Twitter sosyal medya adresinde de aktif olarak paylaşım yapması da yatırımcılara ekstradan güven sağlamaktadır.

Mana Coin geleceğine baktığımızda piyasaya sürüldüğünden beri istikrarla işlem görmektedir. Yatırımcıların Metaverse evrenleri ve oyna kazan oyunlarında bir hayli güvendiği bir proje olarak karşımıza çıkmaktadır. Mana Coin TRY kuruda uzun süre yükselişini sürdürmüştür tüm bu sebeplere baktığımızda ve Metaverse evrenlerinin gün geçtikte popülerleşmesi sonucu Decentraland Coin Geleceği parlak dursa da yatırımcıların çok dikkatli olmaları gerekiyor unutulmamalıdır ki kripto para piyasası ani düşüşlere açık bir piyasadır.

Ada Coin Geleceği 2023-25 (GÜNCEL) – Ada Coin 100 Dolar Olur Mu?

Gala Coin Geleceği 2022 (GÜNCEL) – Gala Coin Hedef Fiyat

Raca Coin Geleceği 2022 (GÜNCEL) – RACA Coin Yeni Listeleme

23 Yorum

  1. Mana, 2022 ve 2023 yılları için çok sağlam imzalar atmaya hazırlanıyor. Yeni projeler ile daha fazla yatırımcı çekeceğini düşünüyorum. 2022 yılında BTC değer kaybetse bile metaverse coinleri sürekli değer kazanıyor. Bu yükselişten en çok Mana gibi coinlerin yükseleceği düşüncesindeyim. Yine de uzun vadeli yatırım yapmakta fayda var.

  2. Mana 75tl den 23.500tl kadar deger kaybetti paribu da 2021 yılı Kasım ayında cöküşte. Uzun vade diyorsunuz? Boş bir coin de alsam param zaten katlar.? Tam 6.ay olmuş güz güldürmemiş mana? Paribu da 34tl ile 41.tl arası gidip geliyor? Mana artık al sat coini bile olamaz? Popiler olması? Artık yatırımcı Ların ilgisini cekmiyor? Devamlı deher kaybeden bir coine yatırım yapılmaz. Ceek ve clover Fin clv. %150deger kazandı fantom %100deher kazandı. Oxt %100deger kazandı ve bir cok coin %150.deher kaza

  3. Mana, şu anda metaverse dünyasındaki en iyi oyunlardan birinin parası. Dünya genelinde çok yaygın hale geldi ve insanlar sürekli metaverse de arsa almak istiyorlar. Bunun için de Mana almak gerekiyor. 2022 ve 2023 yıllarında değerinin çok artacağı düşünülen paralardan biri. Özellikle sağlam bir ekibe ve projeye sahip olması, uzun vadede kazandırabileceğini düşündürüyor.

  4. Para kaybedenler üzüleceklerse kripto ya yatırım yapmasınlar. Çok param yok iki günde 10 bin tl zararım var. Umursamıyorum. 50 bin tl de kaybetsem üzülmenin faydalı olmayacağını biliyorum. Kazanıp sevinenler, kaybedince üzülüyorsa karakter yapısı bozuktur.
    Uzulecekseniz bu işlere girmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu