Mana Coin Geleceği (Hedef Fiyat) 2024

Bugün insan etkileşimi ve sosyalleşme ezici bir biçimde sanal hale geldi. Çoğu insan sosyal ve iş ilişkilerini telefonlarına veya dizüstü bilgisayarlarına taşıdı. Yerel kripto para birimiyle arazi alımları oldukça duyulur, ancak coin birimleri aracılığıyla sanal arazi satın alma tamamen yeni bir kavramdır.

DecentralandMANA
🏆 Rank#80
💲 Price0,498274
💸 Market Cap943.280.946
📈 Change (24h)3.55%
🚀 Volume (24h)81.104.477
💰 Supply1.893.095.371 MANA

Mana Coin nedir?

Mana coin, Metaverse adı verilen sanal bir dünyada araziye sahip olmak için yalnızca coinlere dayalı yeni bir ekonomi yaratmanıza izin veriyor. Orada bir arsa sahibi olduğunuzda istediğiniz her şeyi yaratabilir ve inşa edebilirsiniz.

Mana hangi ülkenin para birimi?

Mana, herhangi bir ülkenin para birimi değildir. Mana, Decentraland platformunda kullanılan bir kripto para birimidir.

Mana sınırlı mı?

Evet, Mana sınırlıdır. Toplam 2,6 milyar Mana tokeni bulunmaktadır. Bu tokenlerin tamamının piyasaya sürülmesi 2025 yılında tamamlanacaktır.

Mana ne işe yarar?

Mana, Decentraland platformunda şunlar için kullanılır:

  • Decentraland’da sanal arazi satın almak ve satmak
  • Decentraland’da sanal ürünler ve hizmetler satın almak
  • Decentraland’da sanal etkinliklere katılmak

Mana TRY en yüksek kaçı gördü?

Mana TRY en yüksek 2022 yılı Ocak ayında 12,50 TL’yi gördü.

Mana Coin kaçıncı sırada?

Mana Coin, CoinMarketCap verilerine göre 40. sırada yer almaktadır.

Mana en yüksek kaç dolar oldu?

Mana en yüksek 2022 yılı Ocak ayında 4,50 dolar oldu.

Mana Ne projesi?

Mana, Decentraland platformunun yerel kripto para birimidir. Decentraland, kullanıcıların kendi sanal dünyalarını oluşturmasına ve yönetmesine olanak tanıyan bir sanal gerçeklik platformudur.

Mana Coin kaç adet?

Mana Coin’in toplam arzı 2,6 milyar tokendir. Bu tokenlerin tamamının piyasaya sürülmesi 2025 yılında tamamlanacaktır.

1 mana token kaç TL?

1 Mana token 2023 yılı Ekim ayı itibariyle 9,81 TL’dir.

Mana coin yorum 2024

Decentraland (MANA) coin yorum olarak baktığımızda karşımıza ilk olarka sanal gerçeklik platformu çıkar. Kullanıcıların içerik oluşturabildikleri ve uygulamalar yapabildikleri bu platform Meta ismi ile karşımıza çıkmaktadır. Meta dünyasında arazi sahibi olmak isteyen kişilerin aldığı bu kripto paranın geleceği ise herkes tarafından merak ediliyor.

Mana coin geleceği

Grafiklere baktığımızda özellikle 0.2840 $ seviyesini gören coinin bir anda yönünü yukarı çevirdiğini söyleyebiliriz. Bununla birlikte 1 $ seviyesi yukarı yönlü hareketin kaderini belirleyecek gibi duruyor. Yüklü hacimli alımlar sonrasında 1 $ seviyesi güzel bir noktadan kırılırsa eğer o zaman Mana için her şeyin olumlu olacağını söylemek mümkün. 0.7136 $, 1,00 $ ve 1,12 86 $ sırası ile en önemli direnç noktaları konumunda.

bknz hangi coin alınır

Mana coin en yüksek kaçı gördü?

Mana Coin en yüksek $5.47 seviyesini 25 Kasım 2021 tarihinde gördü.

Mana coin geleceği

Mana Coin projesi aylık ne kadar kazandırdı aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz. Mana Coin geleceği fiyatı ne olur?

Metaverse projelerinden SLP Coin geleceği hakkında bilgi almak için; diğer içeriğe bir göz atın.

Decentraland Nasıl Oynanır?

MANA Coin, Blockchain teknolojisine dayanmaktadır. Dolayısıyla bu coin tamamen kullanıcının kontrolünde bulunmaktadır. Kullanıcılar, sahip oldukları arazi ve mülkün içeriği üzerinde tam kontrole sahip oldukları gibi, diğer kullanıcılardan elde ettikleri değerden elde ettikleri tüm parayı kendilerinde tutma hakkına da sahiptirler. Kullanıcılar bu sayede kendi arazilerinin satışından veya yatırım yaptıkları işlerden kazandıkları paradan faydalanabilmektedir. Ayrıca Decentraland platformu birçok ilginç ve faydalı uygulamayı da desteklemektedir.

Decentraland Coin Güvenilir Mi?

Decentraland Coin, güvenlik ve şifreleme işlemlerini Ethereum blok zincirini altyapısını kullanmaktadır. Ethereum blok zinciri güvenilirliğini ve Decentraland platformunun kesintisiz olarak listelenmesine bakacak olursak Decentraland Coin Güvenilir Mi sorusuna Evet, Decentraland Coin güvenilirdir diyebiliriz.

Mana Coin Hangi Borsalarda?

Mana Coin piyasaya sürüldüğü andan itibaren birçok kripto para borsasında listelenmiştir. Decantraland Coin satın almak isteyen yatırımcılar Decentraland Coin nasıl alınır, Mana Coin hangi Borsalarda gibi sorular sormaktalar. Mana Coinin listelendiği borsalar şunlardır; Binance, Coinbase, Huobi Global, KuCoin ve Gate.io‘dir

Mana Coin Türkiye’nin en büyük kripto para borsaları olan BtcTurk, Paribu ve Bitexen kripto para borsalarında listelenmiş ve işlem görmektedir.

Mana Coin En Yüksek

Mana Coin en yüksek $5.47 seviyesini 25 Kasım 2021 tarihinde gördü.

Mana Coin En Düşük

Mana Coin en düşük $0.0097 seviyesini 12 Ekim 2017 tarihinde gördü.

Mana Coin Uzun Vadede Ne Olur?

Decentraland Metaverse teknolojisinin öncülerinden biridir. Eğer gelecekte Metaverse olacaksa ki buna artık kesin gözüyle bakılıyor; Mana coin de iyi yerlere gelecektir.

MANA Coin Hedef Fiyat

Mana coin hedef fiyat belirlemek kolay değil. Yatırımcılarının yeniden yüzü gülmesi için $5 (Kasım 2021) seviyelerine çıkması gerekiyor. 2023 Boğa piyası başlamasıyla yeniden yükselişe gelebilir.

Gelecek Vaad Eden Altcoinler

Yeni Çıkan Coinler

Altcoin Nedir Nasıl Alınır

En İyi Altcoin Projeleri

Geleceği Parlak, 1000x Yapacak Coinler

Gökçe Kübra

Kübra, finans okuryazarlık alanında kendini geliştiriyor. Grafiklere bayılır ve analizlerini paylaşmak onu heyecanlandırıyor. kubra.gokce@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥