İçeriğin devamı aşağıda ▼

Teknoloji

Deezer Ne Kadar İnternet Yer – Deezer Premium 3 ay ücretsiz

Deezer ne kadar internet yer hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Deezer ücretli mı ve Deezer müzik indirme işte detaylar.

İçeriğin devamı aşağıda ▼

Hayatımızda yaşadıklarımızı bazen cümlelerle dile getiremeyiz. Yaşadıklarımızı şarkılarda bulur ve şarkılarda hislerimizi aktarmaya çalışırız. Geçmişten günümüze kadar insanlar için şarkıların önemi oldukça fazladır. Deezer ile müziklerinizi dinleyebilir ve çalma listenizi oluşturabilirsiniz. Ülkemizde sevilen bir müzik dinleme platformu olarak karşımıza çıkmaktadır.

1 Saat58 MB
Aylık1.7 GB

Sevdiğiniz müzikleri kolayca bulabilir ve 35 milyondan fazla şarkıyı dinleyebilirsiniz. Deezer ile müzik dinlemek için internet bağlantınızın olması gerekir. İnternet bağlantınız olduğu sürece müziklerinizi dinleyebilirsiniz. İnternet ile çalışan Deezer uygulamasının ne kadar internet yer merak ediyor musunuz?

Deezer uygulaması müzik çalmak için ön ayar sunmaktadır. Bu ayarlardaki internet harcaması ise değişiklik gösterir.

  • Kompakt bir saat içerisinde 58 MB internet harcaması gerçekleştirir. Aylık olarak ise 1.7 GB internet tüketir.
  • Özel ses kalitesi ise bir saat içerisinde 29 MB internet harcar. Aylık olarak 870 MB internet tüketmektedir.

Deezer Ücretli Mı

Deezer ile milyonlarca şarkıyı dinleme şansınız vardır. Deezer uygulamasında müzik dinlerken kısıtlı bir şekilde dinlemenize imkan sağlar. Deezer Premium üyesi olursanız hem müzikleri indirebilir hem çevrimdışı olduğunuzda da müzikleri dinleyebilir hem de reklam dinlemek zorunda kalmazsınız. Deezer Premium üyesi olmanız için belirli bir ücret ödemeniz gerekir. 2023 yılında Deezer Premium üyelerinin ödemesi gereken ücretler şu şekildedir;

  • Deezer Premium ile istediğiniz müzikler reklamsız bir şekilde çalmaktadır. En sevdiğiniz müzikleri indirebilirsiniz. Bu üyeliğe ayda sadece 22.99 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.
  • Deezer Family üyeliği ile 6 ayrı hesaptan giriş yapabilir ve birden fazla cihazdan müzikleri dinleyebilirsiniz. Deezer Family üyeliği ayda sadece 34.99 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Daha fazla ilgili içerik;


Deezer Müzik İndirme

Deezer müzik i̇ndirme

Deezer kesintisiz müzik dinlemenin keyfini yaşayabilirsiniz. Deezer ülkemizde en çok sevilen müzik dinleme servislerindendir. Deezer ile müzik indirmek için Deezer Premium üyesi olmanız gerekir. Müzik indirmek için şu adımları takip etmeniz gerekmektedir.

  • Sevdiğiniz müzikleri indirmek için ilk önce Deezer uygulamasından Favoriler seçeneğine tıklayınız.
  • Sevdiğiniz şarkıları ve albümleri görebilmek için Müzik yazan kısmı seçmeniz gerekir.
  • İçeriği çevrimdışı dinlemek için İndir seçeneğini aktif hale getirmeniz yeterli olacaktır.

İçeriğin devamı aşağıda ▼

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

Faydalı linkler