Dei Coin Geleceği 2022 – Deus Coin Yorum

Dei Coin geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Dei Coin nedir ve Dei Coin yorum nasıl okunmalı işte detayları.

DEI Coin, Deus ekosisteminde yer alan ve tüm blok zincirlerine bağlanacak olan bir köprü görevindeki stabil coindir. Bu para birimi kullanıcıların herhangi bir blok zincirine para göndermesini ve kayma olmadan talep etmesini sağlamaktadır. Son dönemlerde stabil coinlerin değer kaybetmesi sık sık gündeme gelmektedir. Deus platformunun stabil coini olan DEI Coin nedir ve hakkında hangi yorumlar yapılıyor detaylı olarak açıklayalım;

Dei Coin Kaç TL (CANLI)

DEI Coin fiyatı 4,18 TRY’dir. DEI coin son 24 saatte 25.53% değişim gösterdi. DEI coin günlük işlem hacmi 2.897.004 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 3578. sıradadır.

Dei Coin Kaç Dolar; $0,233203 USD’dir. Son 24 saatte 25.53% oranında değişti.

Dei Coin Kaç TL; ₺4,18 TRY olarak fiyatlandı. Son 24 saatte 25.53% değişim gördü.

Dei Coin Kaç TL (CANLI)

Hangi Coin Alınır?

Dei Coin Nedir?

Deus Finance platformu, merkezi olmayan finansal hizmetler sağlayan bir Pazar görevindedir. Vadeli işlemler, sentetik hisse senedi alım ve satımı, opsiyonlar ve çok daha fazla finansal araçları bulabileceğiniz bu platformda, farklı araçlar oluşturulması için de altyapı sağlanır. Platformda bulunan Deus ve DEI coinler, bu ekosisteme güç veren tokenlerdir.

DEI, %10’u DEUS jetonundan kalan %90’ı da diğer güvenilir jetonları içeren serbest bir coindir. Bu coin, Deus ekosisteminin stabil coini olarak görev yapar ve tüm blok zincirlerinde likiditeyi merkezi olmayan bir şekilde köprüleyebilir. DEI Coin nedir ve özellikleri nelerdir, aşağıdaki şekilde açıklayabilriz;

  • Bu stabil coin ETH, Polygon, Gnosis Chain, Fantom, Hecochain, BNB ve Avalanche zincirleri tarafından desteklenir.
  • Bu ekosistemde DEI token basıldığında Deus jetonları yakılır. DEI kullanıldığında ise Deus jetonları basılmaktadır.
  • Sistemde DEI jetonuna olan talebin artması, Deus jetonlarının yakılmasına ve değerinin artmasına imkân sağlar.
  • DEI coin’in büyük bir kısmı güvenilir stabil coinler tarafından desteklenir.
  • Birleşik köprü ile çapraz zincir işlevleri vardır.
  • Zincirler arası likidite sağlayarak kullanıcıların daha düşük maliyetle işlem yapmasını kolaylaştırır.
  • Platformda kurulu olan enstrümanlar için teminat mekanizması olarak görev yapar.
Dei Coin Nedir?

DeiCoin Yorum

DEI Coin yorum haberlerinde, son dönemlerde stabil coinlerin değerinin düşmesinden ve bu coinin de bu düşüşten nasibini almasından bahsediliyor. Diğer stabil coinler tarafından desteklenen DEI’nin fiyatının düşmesini nedeni, Luna’ya bağlı ola UST’nin değerinin düşmesi olarak görülüyor.

2022 yılında yapılacak olan Athena sürümünün geliştirilmesi ile sermaye verimliliğinin artması ve gelişmiş mekanizmaların kullanıma sunulması bekleniyor. Vulkan sürümünün gelmesiyle de tüm kullanıcılar için ödül programı oluşturulması sağlanacak. Ayrıca Evrim sürümü ile Deus platformu Gen2 sürümüne taşınacak ve kullanıcıların aradıkları kaldıraç işlemleriyle daha büyük kazanç sağlanabilecek.

Bütün bu yeniliklerin gelmesiyle birlikte hem ekosistemin hem de DEI coin’in daha fazla yatırımcı tarafından benimseneceği düşünülüyor. Maksimum arzı 7 milyar 455 milyon 510 bin adet olan bu coinin toplamda ne kadar arz edildiği bilinmiyor.

Dei Coin Hangi Borsada?

Bu coini satın almak için Uniswap, Solidly, OpenOcean, QuickSwap ve SpiritSwap borsalarını kullanabilirsiniz. Bu borsalardan çeşitli işlem çiftlerini kullanarak alım yapabilirsiniz. Örneğin Solidly platformundan SOLİD, SCREAM, DEUS ve USDC ile alım yapabilirsiniz. Diğer borsalardan da USDC para birimi kanarak alım yapma imkanınız vardır.

Swap borsalarından alım yapabilmek için bu borsaların desteklediği cüzdanlardan birini borsaya bağlamalı ve DEI Coin satın almak için gerekli olan para birimini cüzdanınızda bulundurmalısınız.

BUSD Coin Geleceği 2022 – BUSD Coin Yorum

Stepg Coin Geleceği 2022 – Stepg Coin Yorum

EHX Coin Geleceği 2022 – Eterna Coin Yorum

Altcoin Yatırım Tavsiyeleri 2022

Alper Destici

Kripto Para piyasalarını takip ederek sizi bilgilendiriyorum. İTÜ Finansal Piyasalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu