06.02.2023 sabahı 05.22’de ülkemizin doğusunda meydana gelen 7.4 büyüklüğündeki deprem sebebi ile bütün operatörlerin destek amacı ile Deprem Hediye İnternet ve Konuşma paketleri kullanıcılarına hediye edildiği açıklanmıştır. Deprem Hediye İnternet ve Konuşma paketleri hakkında detaylı bilgileri makalemizde bulabilirsiniz.

Turkcell Deprem Hediye İnternet

Turkcell Kilis, Şanlıurfa, Malatya, Diyarbakır, Adıyaman, Osmaniye ve Kahramanmaraş depremi sonrasında abonelerine ücretsiz internet ve sınırsız konuşma paketi tanımladı. Sosyal medya hesabından duyuru yapan Turkcell zor günlerinde abonelerin yanında olurken şu notları paylaştı: “deprem bölgesinde bulunan müşterilerimize acil iletişim ihtiyaçları için ücretsiz konuşma ve internet tanımlanmıştır. Geçmiş olsun.”

Türk Telekom Deprem Hediye İnternet

Türk Telekom Kilis, Şanlıurfa, Malatya, Diyarbakır, Adıyaman, Osmaniye ve Kahramanmaraş deprem bölgesi abonelerine hediye internet ve konuşma paketi tanımlandığını duyurdu. Türk telekom abonelerine sosyal medya üzerinden; “deprem bölgesinde bulunan müşterilerimizin acil iletişim ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla ücretsiz dakika ve internet tanımlanmıştır. Ayrıca bölgedeki iletişim ihtiyaçlarının sürekliliği için mobil iletişim araçlarımız bölgeye yönlendirilmiştir. Geçmiş olsun.” olarak duyurdu.

Deprem Hediye İnternet Nasıl Alınır?

Türk Telekom ve Turkcell aboneleri deprem hediye internet kampanyasından yararlanabilir. Vodafone operatörü henüz deprem hediye internet hakkında bir açıklama yapmadı. Deprem bölgesindeki abonelerin hatlarına otomatik tanımlama yapılacaktır. Tanımlama yapılan hatlara mesajla bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilendirme mesajı sonrasında sınırsız internet ve konuşma paketini kullanabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Kazanma

Vodafone Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet