Deso Coin Geleceği ve Decentralized Social Yorum Haberleri

Deso Coin Geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Deso Coin nedir ve Deso Coin yorum nasıl okunmalı işte detayları.

2019 yılında kurulan DESO şirketi, sosyal ağların mevcut sorunlarına çözüm üretmeyi amaç edinmiştir. Bu platformun geçerli para birimi ise DESO Coin’dir. Yeni nesil bir blok zinciri olan DESO, merkezi olmayan sosyal ağlara kaynak sağlamaktadır. Geçtiğimiz günlerde dünyaca ünlü olan borsalardan Coinbase tarafından listeleneceği açıklanan DESO Coin, pek çok yatırımcı tarafından araştırılmaya başlanmıştır. DESO Coin nedir, DESO Coin geleceği nasıl olacak, nereden ve nasıl alınır, detaylı şekilde açıklayalım;

Decentralized Social Coin Fiyatı

Decentralized Social Coin fiyatı 141,68 TRY’dir. Decentralized Social coin piyasa değeri 1.258.746.514 TL’dir. Decentralized Social coin son 24 saatte 1.57% değişim gösterdi. Decentralized Social coin günlük işlem hacmi 4.879.605 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 346. sıradadır.

  • 1 Deso Coin Kaç Dolar; $7,90 USD’dir. Son 24 saatte 1.57% oranında değişti.
  • 1 Deso Coin Kaç TL; ₺141,68 TRY olarak fiyatlandı. Son 24 saatte 1.57% değişim gördü.
DESO Coin Nedir?
DESO Coin Nedir?

DESO Coin Nedir?

Coinbase tarafından listelendikten sonra %150 değer kazanan DESO Coin, bu performansı ile yatırımcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Piyasa hacmine ve toplam arzına bakıldığına oldukça güvenilir olan bu kripto para birimine yapılan yatırımlar da artmaya başlamıştır. Merak edenler için DESO Coin nedir sorusunu özellikleriyle birlikte açıklayalım;

  • DESO Coin, DESO platformunda çeşitli alışverişler için kullanılan, bu platformun temel kripto para birimidir.
  • DESO zinciri üzerinde oluşturulan sosyal NFT’ler sanatçıların profilleriyle ilişkilendirilebilir. Alıcıların profillerinde de gösterilebilir. Bu özellik, NFT’leri sosyal medyada daha değerli hale getirir.
  • DESO platformunda her bir kullanıcının kendine ait token’i oluşturulabilir. Bu token’ler ile DESO platformunda satılan NFT’lerden geri elde edilir. Ayrıca her türlü içerik oluşturucu para kazanma türlerinden de gelir elde edilmesi sağlanır.
  • Sosyal medya platformlarında yapacağınız like’ler yani beğeniler yerine DESO Coin ile bahşiş verilebilir.
  • DESO platformundaki her bir gönderi ve içerik depolanır. Bu sayede bu içerikler, tüm DESO uygulamaları arasında taşınabilme özelliği kazanır.
DESO Coin Geleceği
DESO Coin Geleceği

DESO Coin Geleceği Nasıl Değerlendiriliyor?

DESO Coin, piyasaya sürüldüğü ilk günlerde büyük bir artış göstermiş ancak piyasalarda yaşanan büyük düşüş dalgasına kapılmıştır. Zaman zaman yükselişe geçse de tam olarak yükselişi Aralık ayından itibaren olmuştur. Özellikle dünyaca ünlü borsalarda listelenmesinin ardından yükselişe geçen bu para birimi hakkında yapılan yorumlar olumludur. DESO Coin, sosyal medya platformlarında bulunan verilerin blok zinciri teknolojisinde depolanmasının üzerine kurulmuş olan platformun para birimi olduğu için oldukça ilgi görmektedir.

Uzmanlar DESO Coin geleceği hakkında önümüzdeki 5 yıl içinde büyük artış yaşanmasını bekliyor. Deso Coin hakkında yapılan fiyat ve teknik analizlerine gelecekteki fiyat beklentileri, 2021 yılının sonlarında 160 dolar civarındadır. Önümüzdeki dönemde ise 959 dolar seviyesini görmesi bekleniyor.

DESO Coin Nereden ve Nasıl Alınır?

Geleceğin en iyi yatırım araçlarından biri olarak görülen DESO Coin nereden alınır merak ediyorsanız, öncelikle hangi borsalarda listelendiğini öğrenmelisiniz. Şu anda Coinbase, Bitmax ve Blochain.com gibi borsalarda listelememektedir. Bu borsalardan DESO Coin satın almak için öncelikle üyelik kaydınızı oluşturmanız gerekir.

Seçtiğiniz borsada üyelik kaydınızı oluşturduktan sonra alım satım yapabilmek için hesap ya da cüzdan bilgilerinizi eklemlesiniz. Coinbase ve diğer borsalarda Türk lirası üzerinden alım yapamazsınız. Bu nedenle mevcutta olan kripto paralarınızı transfer ederek ya da borsa üzerinde bulunan ve takas edilebilen para birimlerinden satın alarak dönüştürme işlemi yapabilir ve DESO Coin satın alabilirsiniz.

DESO Coin Yorum Haberleri

DESO Coin hakkında yapılan fiyat tahminleri, gelecekte umut vaat eden bir para olduğunu gösteriyor. Fiyat ve teknik analizlerini yapan uzmanlara göre bu kripto paranın 2030 yılına kadar değerinin 4.640 dolar olması bekleniyor. Özellikle 2022 yılından itibaren piyasalarda düşüş olması beklentisi hakim. Ancak uzmanlar DESO Coin fiyatının piyasalarda genel düşüş yaşansa bile artacağını düşünüyor. Yatırım yapmak isteyenlere ise verilerin mutlaka takip edilmesi gerektiği hatırlatılıyor. Özellikle piyasalardaki düşük dönemlerinde yüksek miktarda alım yapılmaması, alım yapmak için bir süre DESO Coin grafiklerinin izlenmesi tavsiye ediliyor.

RTFKT Coin Geleceği 2022 ve Yorum Haberleri

PNG Coin Geleceği 2022 ve Pangolin Coin Yorum

Voxel Coin Geleceği 2022 – Voxie Coin Yorum

Zoom Coin Geleceği 2022 ve Zoom Coin Yorum Haberleri

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu