Devt Coin Geleceği, Yorum ve Fiyat Tahminleri

Devt Coin Geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Devt Coin nedir ve Devt Coin yorum nasıl okunmalı işte detayları.

Metaverse evrenlerini ve NFT dünyası son zamanlarda yükselişe geçmiş bir konumda buda yeni projelerin hızla açıklanmasına sebep oldu. Bu projelerdin son örneklerinden birisi de DEVT Coin projesi oldu.

DEVT Coin Projesi Metaverse evrenlerinde ortaya çıkan büyük bir sorunu çözmek istemektedir. Metaverse evrenlerinde ortaya çıkan en büyük sorunlardan birisi hep evrenin farklı blok zincir altyapısı ile çalışmakta ve birbirlerini desteklememektedir. Devt platformu bir ekosistem yaratarak bütün blok zincirleri arasında bir köprü oluşturarak oyna kazan ve GameFi endüstrisinde adını duyurmak istiyor.

DeHorizon, oyuncu ve kullanıcıların ayriyeten kendi oyunlarını da platformda oluşturmasına izin verecek bir yapıyla inşa ettiklerini ve platformun tamamen merkeziyetiz bir şekilde Devt Coin sahipleri tarafından yönetileceğini açıkladı.

DeHorizon Metaverse evreninde insanların ikinci hayatını inşa etmelerini umduklarını belirten platform sahipleri bu amaçla birçok oyunun geliştirme aşamasında olduğunu ve bu sürümün Metaverse evrenlerinin 1.0 sürümü olacağını ve geliştirmeye kaldıkların yerden devam edeceklerini belirtiyorlar.

DEVT Coin Nedir

Devt Coin, bir Metaverse evreni oyna kazan türünden bir oyun platformu olan DeHorizon platformunun yerel kripto para birimidir. DeHorizon Metaverse evreninde yapılacak tüm işlemler DEVT Coin üzerinden yapılacaktır. Ayrıca Devt Coine sahip olan kullanıcı ve yatırımcılar merkeziyetsiz bir platform olan DeHorizonu yönetmek için oy hakkına sahip olacaktır.

Devt coin ile gelir elde etmek isteyen yatırımcılar ise kripto para cüzdanlarında sahip oldukları Devt Coini kilitleyerek yani staking işlemi yaparak ek gelir elde edebilirler.

DEVT Coin Dağıtımı

DEVT coin projesi coin dağıtımı nasıl yapacaklarını yatırımcılarına şeffaf bir şekilde açıkladılar. Devt Coin dağıtımı şu şekilde yapılacaktır:

 • Topluluk için ayrılan miktar %5
 • Pazarlama için ayrılan miktar %5
 • Metaverse evrenine ayrılan miktar %10
 • Hazineye ayrılan miktar %10
 • Takıma ayrılan miktar %10
 • Likidite için ayrılan miktar %10
 • Satışa ayrılan miktar %20
 • Platform için ayrılan miktar %30

Devt Coin Hangi Ülkenin

Devt Coin projesini başlatan kişi daha önce Silikon vadisinde girişimci olan ve 2017 yılından beri NFT projelerinde çalışan Shane Zhu, Devt Coini Amerika Birleşik Devlerinde kurmuştur. DEVT Coin Ceo’su da aynı zamanda Shane Zhu’dur.

Devt Coin Hangi Borsalarda

Devt Coin piyasaya çıkalı çok kısa bir süre olması hızla kripto para borsalarında listelenmeye işlem görmeye başlamıştır. Devt Coini almak isteyen yatırımcılar ise Devt Coin Nasıl Alınır, DeHorizon hangi borsalarda gibi sorular sormaya başladılar. Bizde sizler için Devt Coinin listelendiği kripto para borsalarını derledik:

 • Bybit
 • Gate.io
 • OKEx
 • MEXC ve
 • Big ONE kripto para borsalarında listelenmiş ve aktif olarak işlem görmektedir.

Devt Coin Binance ve Türkiye’nin en büyük iki kripto para borsası BtcTurk ve Paribu’da listelenmemiştir.

Devt Coin Yorum

Devt coin yorumlarına baktığımız zaman düşündükleri ve çözüm bulmaya çalıştığı sorunlar gerçekten kripto dünyasında ki yatırımcıların sorunlarından birisi. Proje kendini geliştirmeye devam edebilirse ileride iyi noktalara gelebilir. Proje geliştiricisi ve kurucusu da çalıştığı mevkilerleler kendisini kanıtlamayı başarmıştır.

Tüm bunlara rağmen Devt coin geleceği için kesin bir şey söylemek imkânsızdır. Devt Coin projesi her ne kadar kendisini sağlam temellere oturtsa da başarısız olma ihtimali bulunmaktadır. Devt Coin projesi başarısız olursa Devt USDT kuruda ciddi manada düşüşler sergileyebilir. Bu başarısızlık ihtimali her zaman bulunmakta bu yüzden yatırımcıların Devt Coine yatırım yaparken dikkatli olmaları gerekmekte.

NKN Coin Geleceği ve NKN Coin Yorum

Hathor Coin Geleceği ve HTR Coin Yorum

Ooki Coin Geleceği ve Ooki Coin Yorum

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥