2020 Turkcell Bedava İnternet

Dijitale Özel Hediye İnternet Paketi

Turkcell dijitale özel hediye internet kampanyası hakkında detaylı bilgi. Dijitale Özel Hediye İnternet Paketi nedir nasıl yapılır ve Dijitale Özel Bedava İnternet Paketi sorularının cevabı.

Dijitale Özel Hediye İnternet Paketi

BiP Hediye İnternet

BiP dijitale özel 1 GB hediye internet kampanyasından yararlanabilirsiniz. BiP Sizinle paketi BiP 1 GB ve BiP 500 dakika içermektedir. Paket haftalık olup yenilenmemektedir. Paketten Turkcell, aktif, bireysel, kurumsal, faturalı, faturasız hatları faydalanabilecektir.

Paket içerisinde BiP 1 GB hediye internet ve bedava BiP 500 dakika konuşma paketi yer almaktadır. Paket içeriği sadece yurt içi yönünde geçerlidir. Paket aktivasyonu ve kullanımı hakkında mesaj olarak bilgi verilmektedir.

11.06.2020 tarihi itibarıyla BiP Sizinle – BiP ile Kesintisiz İletişim Paketi lanse edilecektir ve 31.12.2020 tarihine kadar aktif olacaktır. Turkcell dijitale özel 1 GB hediye internet paketi otomatik olarak tanımlanmaktadır. Dijitale özel hediye paketi almak için ekstradan bir çaba harcamanıza gerek yoktur.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell İşte Paketi 12 Ay Boyunca 2 GB Bedava İnternet

Daha fazla bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Turkcell Bedava İnternet kategorisini ziyaret edin.

YENİ KAMPANYA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı