DLTA Coin Geleceği 2022 – DLTA Coin Yorum

DLTA Coin geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. DLTA Coin nedir ve DLTA Coin yorum nasıl okunmalı işte detayları.

DLTA Coin, Delta.theta platformunda kullanılan yerel para birimidir. Delta.Theta ise birden fazla blok zincirinde ticaret yapabilme seçeneği sunan bir DEX borsasıdır yani merkezi olmayan bir borsadır. Son dönemlerde yaptığı güncellemeler ile gündeme gelen ve adından çokça söz edilen DLTA Coin nedir sorusunu ve hakkında yapılan yorum haberlerini sizler için araştırdık. İşte detaylar…

DLTA Coin Kaç TL (CANLI)

delta.theta Coin fiyatı 0,175651 TRY’dir. delta.theta coin son 24 saatte 5.90% değişim gösterdi. delta.theta coin günlük işlem hacmi 145.089 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 4957. sıradadır.

DLTA Coin Kaç Dolar; $0,010480 USD’dir. Son 24 saatte 5.90% oranında değişti.

DLTA Coin Kaç TL; ₺0,175651 TRY olarak fiyatlandı. Son 24 saatte 5.90% değişim gördü.

DLTA Coin Kaç TL (CANLI)

Hangi Coin Alınır?

DLTA Coin Nedir?

Delta.theta birden fazla blok zincirinde tek sınırsız seçenek sunabilen merkezi olmayan borsadır. Kullanıcılar bu borsa ile BSC, ETH ve Polygon ağlarındaki en popüler tokenlerle, uygun ücretlerde ve yüksek işlem hızında ticaret yapabilme imkânına sahiptir. Bu borsanın yerel belirteci olan DLTA Coin nedir sorusunu ve özelliklerini şöyle açıklayabiliriz;

  • Kullanıcılar bu platformda likit opsiyonları yapabilme avantajına sahiptir. Hem piyasa hem de limit emri verilebilir. Daha iyi ücretlerde ticaret yapabilmek için DLTA tokeni kullanılır.
  • Satıcılar burada LIP stake yöntemiyle ek faiz geliri elde edebilir.
  • Kullanıcılar ağ ve platform ücretlerini DLTA ile ödeyerek %50’ye varan indirim kazanabilirler.
  • Bu borsada etkin olan Amerikan tipi opsiyon ile kullanıcılar, sahipleri olduğu opsiyonları son kullanma tarihleri geçse bile diledikleri zaman kullanma imkanına sahiptir.
  • Borsada kısa süre içinde listeleme yapılır. Kullanıcılar, desteklenen ağlardaki belirteçleri istediklerinde, bir saat içinde bu belirteçler listeye eklenir ve ticarete açılır.
DLTA Coin Nedir?

DLTA Coin Yorum

DLTA Coin yorum haberlerinde, bugüne kadar gerektiği ilgiyi görmemiş olmasından ancak son dönemlerde adından söz ettirmesinden bahsediliyor. Borsa tarafından yapılan geliştirmeler, desteklenen ağlara Polygon’un da katılması ve sunduğu ek kazanç avantajları ile kullanıcı sayısı artmıştır.

Kullanıcıların KYC doğrulamasına gerek kalmadan likit opsiyonu gerçekleştirebilecek olması, DEFİ yatırımcılarının en düşük sigorta primlerine ulaşmasına imkan sağlaması gibi özellikleri ile ön plana çıkan bu platformda ticareti yapılan token sayısının her geçen gün artması, daha fazla yatırımcı tarafından tercih edilmesini sağlamıştır.

2021 yılının Ağustos ayında listelenen DLTA Coin en yüksek değerini 6,72 lirayla görmüştür. En düşük değeri ise 0,1764 dolardır. Piyasaya toplamda 99 milyon 672 bin adet arz edilmiştir ve bu rakam maksimum sayıya eşittir.

DLTA Coin Hangi Borsada?

DLTA Coin satın almak için kayıt ve KYC doğrulamanızı yaptırdıktan sonra tercih edebileceğiniz borsalar Gate.io ve MEXC borsalarıdır. Bu iki borsadan da USDT işlem çiftiyle satın alma işleminizi yapabilirsiniz. Eğer bir cüzdana sahipseniz Pancakeswap ve Uniswap borsalarından da alım yapabilirsiniz. Bu borsalardan alım yapabilmek için cüzdanınızı borsaya bağlamalı ve BUSD veya USDC kullanmalısınız.

Kucoin Borç Ödenmezse Ne Olur?

AS Monaco Coin Geleceği – Monaco Token Yorum

Coinlerde Yüzde Ne Zaman Sıfırlanır?

TABOO Coin Geleceği – TABOO Token Yorum

Alper Destici

Kripto Para piyasalarını takip ederek sizi bilgilendiriyorum. İTÜ Finansal Piyasalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu