Dogecoin Geleceği 2022 – Dogecoin Önemli Gelişmeler ve Projeleri

Dogecoin alınır mı? sorusu bu ara yatırımcıların aklını bir hayli meşgul ediyor. Bunun temel nedeni ise, Pazar günü başlayan ve hala devam eden genel düşüşe karşı dirençli bir duruş sergilemesi. Tüm altcoinler Bitcoin’in düşüşü ile birlikte adeta alabora olurken, Doge düşüş eğilimine girmemesinin yanında değer kazanan bir grafik çizdi.

Dogecoin Geleceği Etkileyen Gelişmeler

  • Dogecoin 20-27 Haziran 2022 haftası +33,05% kazanç sağladı.
  • Twitter’a Dogecoin entegre beklentisi %5 değer kazandırdı.
  • Dogecoin kurucusu; “2021 lanet bir yıldı. Dogecoin bir daha $0,74 seviyesine inmeyecek”
  • Manipülasyon soruşturması geçiren Elon Musk; Dogecoin’e desteğini sürdüreceğini açıkladı.

Dogecoin Kaç TL Anlık

Dogecoin fiyatı 1,25 TL ve Dogecoin coin piyasa değeri 165.606.677.875 TL’dir. Dogecoin coin son 24 saatte 0.63% değişim gösterdi. Dogecoin coin günlük işlem hacmi 6.983.699.915 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 11. sıradadır.

Dogecoin Geleceği

Dogecoin projesi aylık ne kadar kazandırdı aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz. Dogecoin 2022 Mayıs döneminde -%32 kaybettirdi. Peki sizce, Dogecoin Haziran ayında fiyatı ne olur? yorum kısmına yazın…

DönemFiyatDeğişim
Haziran 2022$0,076432-10,92%
Mayıs 2022$0,085803-32,68%
Nisan 2022$0,127465-7,70%
Mart 2022$0,1380993,47%

Dogecoin Yorum 2022

Dogecoin geleceği yaşanan düşüşün ardından tüm coinler silkelenip toparlanmaya çalışıyor. Bir şaka sonucunda üretilmeye başlanan Dogecoin ise, yaşanan bu düşüşten yükselişle çıkmayı başardı. Tüm coinler düşerken Doge geride bıraktığımız 1 haftalık zaman dilimi içerisinde yaklaşık % 405 değer kazanarak düşüş yaşamayan tek kripto olmayı başardı ve en değerli coinler içerisinde 8. Sıradan 5. Sıraya yükseldi. Üretildiği günden bu yana en yüksek seviyesini gören Dogecoin fiyat grafiği nasıl şekillenecek merak konusu.

Dogecoin Geleceği var mı?

Dogecoin Elon Musk tarafından Twitter üzerinden yoğun bir biçimde destekleniyor. Attığı twitlerle desteğini sürdüren iş adamı, bu hafta Çarşamba günü için ‘Doge’nin Günü’ olacak açıklamasında bulundu.

Musk’ın yanı sıra, Amerika’nın ünlü rapçilerinden Snoop Dogg ve gene Simmons tarafından sosyal medya üzerinden destekleniyor. Peş peşe atılan tweetlerin fiyatlar üzerinden ciddi bir etkisi oluyor ve yatırımcılar alma eğilimi içerisine giriyor.

Dogecoin Nasıl Ortaya Çıkmıştı?

2013 yılı itibariyle Jackson Palmer tarafından üretilen Doge Coin, yaratıcısının köpeğinin resmini logo olarak almıştı. Palmer, o dönemde kripto para piyasalarının bir hayli hareketli olmasından ilham alarak aynı isimle com uzantılı bir domain satın aldı ve Doge bu şekilde hayata geçirilmiş oldu.

Temelde blockchain teknolojisi ile üretim yapmak şekilde üretim yapan Doge, kullanıcılarına BTC’ye nazaran daha hızlı bir biçimde mining olanağı sağlıyor. Özellikle Musk’ın desteği ile hızlı bir yükseliş trendine giren söz konusu kriptonun gelecek günlerde nasıl bir grafik izleyeceği net bir biçimde ifade edilemiyor. Ancak küresel çapta etki yaratan hafta başı düşüşlerinden titremeden çıkabilmesi nedeniyle Dogecoin yükselecek mi? sorusu şimdiden yatırımcıların odağı haline geldi.

Hangi Coin Alınır?

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

4 Yorum

  1. Son zamanlarda sert bir düşüş yaşanmasına rağmen en çok beklediğim ve destekledim coinler arasında yerini alıyor. Ünlü isimlerin destek vermesi beni ayrı heyecanlandırıyor. İnsallah güzel getirileri olacak

  2. Doge coin Elon Musk sayesinde dikkat çeken ve birden yükselen bir coin oldu. Biraz da işin popülaritesi sayesinde ivme kazandı denilebilir. Fakat reklama dayalı yükselmeler anlık oluyor. Doge coinin grafiğini inceleyenler görecektir ki popülarite bile bu coini yüksekte tutmaya yetmedi. Zaman içindeki hızlı düşüşünü sürdüren Doge coin bir süre daha aşağılarda yer alacak gibi duruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu