Dogecoin Geleceği 2022 – Doge coin alınır mı?

Dogecoin Geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Dogecoin nedir ve Dogecoin yorum nasıl okunmalı işte detayları.

Dogecoin alınır mı? sorusu bu ara yatırımcıların aklını bir hayli meşgul ediyor. Bunun temel nedeni ise, Pazar günü başlayan ve hala devam eden genel düşüşe karşı dirençli bir duruş sergilemesi. Tüm altcoinler Bitcoin’in düşüşü ile birlikte adeta alabora olurken, Doge düşüş eğilimine girmemesinin yanında değer kazanan bir grafik çizdi.

Dogecoin Kaç TL Anlık

Dogecoin fiyatı 1,35 TL ve Dogecoin coin piyasa değeri 179.082.883.380 TL’dir. Dogecoin coin son 24 saatte 0.42% değişim gösterdi. Dogecoin coin günlük işlem hacmi 5.002.537.102 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 10. sıradadır.

Dogecoin Yorum 2022

Yaşanan düşüşün ardından tüm coinler silkelenip toparlanmaya çalışıyor. Bir şaka sonucunda üretilmeye başlanan Dogecoin ise, yaşanan bu düşüşten yükselişle çıkmayı başardı. Tüm coinler düşerken Doge geride bıraktığımız 1 haftalık zaman dilimi içerisinde yaklaşık % 405 değer kazanarak düşüş yaşamayan tek kripto olmayı başardı ve en değerli coinler içerisinde 8. Sıradan 5. Sıraya yükseldi. Üretildiği günden bu yana en yüksek seviyesini gören Dogecoin fiyat grafiği nasıl şekillenecek merak konusu.

Diamond Coin Geleceği 2021 – BCD Alınır mı?

Dogecoin Geleceği Nasıl Olcak?

Dogecoin Geleceği var mı?

Dogecoin Elon Musk tarafından Twitter üzerinden yoğun bir biçimde destekleniyor. Attığı twitlerle desteğini sürdüren iş adamı, bu hafta Çarşamba günü için ‘Doge’nin Günü’ olacak açıklamasında bulundu.

Musk’ın yanı sıra, Amerika’nın ünlü rapçilerinden Snoop Dogg ve gene Simmons tarafından sosyal medya üzerinden destekleniyor. Peş peşe atılan tweetlerin fiyatlar üzerinden ciddi bir etkisi oluyor ve yatırımcılar alma eğilimi içerisine giriyor.

Stellar Coin Geleceği 2021 – XLM Coin alınır mı?

Dogecoin Nasıl Ortaya Çıkmıştı?

2013 yılı itibariyle Jackson Palmer tarafından üretilen Doge Coin, yaratıcısının köpeğinin resmini logo olarak almıştı. Palmer, o dönemde kripto para piyasalarının bir hayli hareketli olmasından ilham alarak aynı isimle com uzantılı bir domain satın aldı ve Doge bu şekilde hayata geçirilmiş oldu.

Temelde blockchain teknolojisi ile üretim yapmak şekilde üretim yapan Doge, kullanıcılarına BTC’ye nazaran daha hızlı bir biçimde mining olanağı sağlıyor. Özellikle Musk’ın desteği ile hızlı bir yükseliş trendine giren söz konusu kriptonun gelecek günlerde nasıl bir grafik izleyeceği net bir biçimde ifade edilemiyor. Ancak küresel çapta etki yaratan hafta başı düşüşlerinden titremeden çıkabilmesi nedeniyle Dogecoin yükselecek mi? sorusu şimdiden yatırımcıların odağı haline geldi.

Measurable Coin Geleceği 2021 – MDT Coin alınır mı?

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan bilgiler yorum niteliğindedir. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın! Unutmayın yatırım tavsiyesi kişilere özel ve yetkili kurumlar tarafından verilebilir.

googlehaberler