Dogecoin Güncelleme Ne Zaman Gelecek?

Dogecoin Güncelleme Ne Zaman Gelecek ve Dogecoin Güncellemesi Ne Değiştirecek detaylı bilgilendiriyoruz. Dogecoin Hedef Fiyat işte detayları.

Dogecoin güncelleme ne zaman gelecek? Konusu son zamanların özellikle kripto para piyasasını yakından takip eden yatırımcıların en fazla merak ettikleri konular arasındadır. Bilindiği üzere dogecoin yazılımı en son iki sene önce güncellenmişti. Bu sene dogecoin fiyatlarındaki yaşanan yüksek fiyat artışları bu konuda merakları daha da artırmaya devam etmekte olduğunu gösteriyor.

Dogecoin çıkış noktası aslında şaka para olarak çıktığı için aslında pek çok kişi yatırım aracı olarak görmemişti. Fakat dogecoin;  Elon Musk ve Gene Simons gibi ünlüler tarafından ilgi görmektedir. Bu da doge fiyatlarının yükselmesine neden olmaktadır. Son zamanlarda dogecoin kurucusu Rose Nikoll kişilerin blockcoin üzerinde işlem yapılması zorlanmaya başladığı için yakın zamanda bir güncelleme yapılacağını açıklamıştır.

Orchid Coin Geleceği – OXT VPN Coin alınır mı?

Dogecoin Güncellemesi Ne Değiştirecek?

Dogecoin güncellemesi ne değiştirecek? Son zamanlarda kripto para yatırımcılarının takip ettiği konular arasındadır. Dogecoin’in geliştirici ismi olarak anılan Patrick Lodder’ın açıklamalarına göre dogecoin ücret yapısında deşiklikler yapılacağı açıklanmıştır. Bu değişiklikler;

  • Dogecoin tüm işlem ücretlerinin düşürülmek istenmesi
  • Bu ücret düşülmesi maliyetleri azaltarak, madencilerin çok daha ucuz işlem yapmasını sağlamak için teşvik edilmesi istenilmektedir.
  • Bu durumda işlem ücretleri 1 DOGE’den 0.001 DOGE olarak yapılacaktır.
  • Dogecoin’de toz limiti denilen değer 0.01’e indirilerek mikro işlemlerin önünün açılması sağlanacak.
  • Bu durumda işlemelerin daha makul sürede onaylanması beklenmektedir.

Bone Coin Geleceği – Bone Coin alınır mı?

Dogecoin Hedef Fiyat

Dogecoin hedef fiyat konusu kripto para birimi yatırımcılarının en fazla merak ettiği ve takip ettiği konular arasındadır. Dogecoin özellikle son zamanlarda ve yıllarda gösterdiği artış nedeni ile 2021 yılında da dikkatleri üzerinde toplamaya devam ediyor. Yeni yapılan açıklamalarda belirtilen güncellemede ilgilenenler tarafından merakla beklenmektedir.

Dogecoin 2021 yılı başında 0.007 dolardan işleme görmeye başlamıştır. Dogecoin tüm zamanlar değerlendirildiğinde 0.007’lik olarak fiyat rekoru kırmıştır.  Dogecoin fiyat artışı göz önüne alındığında uzmanların tahminlerine göre 2 dolar ile 4 dolar arasında işlem göreceği tahmin edilmektedir.

Dogecoin bilindiği üzere en son 2 yıl önce güncelleme yapmıştı. Yapılan son açıklamalarda yeni bir güncelleme yapılması söz konusudur. 2021 yılı sonunda hedef fiyat 5,2 dolar olacağı beklenmektedir

Burada yer alan “bilgi ve yorumlar” yatırım tavsiyesi değildir. Sitede yer alan bilgiler yorum niteliğindedir. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın! Unutmayın yatırım tavsiyesi kişilere özel ve yetkili kurumlar tarafından verilebilir..

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥