Dogedash Coin Geleceği, Yorum ve Fiyat Tahminleri

Dogedash Coin geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Dogedash Coin nedir ve Dogedash Coin yorum nasıl okunmalı işte detayları.

Dogedash Coin Dogedash oyununda, oyun oynamak ve ödül kazanmak için kullanılan yerel kripto para birimidir. Dogedash ise kurucuları blok zincirine dayalı oyunlarda oldukça uzman olan bir ekipten oluşan, oynadıkça kazandıran bir oyna kazan oyunudur. 90’larda popüler olan Mario ve Sonic oyunlarından ilham alınarak geliştirilen bu oyunda, oyuncular seviyeleri tamamlayıp köpeği kurtardıklarında coin ödüllerini cüzdanlarına aktarabilirler.

Piyasaya girdiği günden itibaren yükselen bir grafik sergileyen ve dünya genelinde çok sayıda oyuncusu olduğu bilinen bu oyunu ve Dogedash Coin nedir sorusunu, detaylı olarak açıklayalım;

Dogedash coin kaç tl (canli)

Hangi Coin Alınır?

Dogedash Coin Nedir?

Dogedash, kripto para kazandıran oyunları kolaylaştırmak prensibiyle yola çıkan, Binance Smart Chain ağında hizmet veren ve oynayarak kripto para ödülü kazanılabilen bir oyundur. Bu oyunda kullanıcılar yalnızca 10 seviyeyi tamamlayarak kripto para kazanma imkanı elde eder. Oyuna başlamak için kullanılan ve oyundaki NFT’leri almak, bunların satılması gibi amaçlara hizmet eden para birimi olan Dogedash Coin nedir sorusunu, aşağıdaki şekilde cevaplayabiliriz;

  • Bu oyunda tüm seviyeleri tamamlayan oyuncular, 10.000 Dogedash Coin kazanabilir ve bunları cüzdanlarına aktarabilir.
  • Oyuna başlamak için 100 Dogedash gerekir.
  • Dogecash ekibi, dünyanın en yetenekli blok zinciri, oyun ve pazarlama elemanlarından oluşmaktadır. Bu nedenle oyunun grafikleri ve görselleri oldukça başarılıdır.
  • Kullanıcılar bu oyundaki seviyeleri kolaylıkla geçebilir ve 10 seviyeyi tamamlayan her kullanıcı, kazandığı coinleri cüzdanına gönderebilir.
  • Dogecash NFT’lerine sahip olan oyuncular, oyunu istedikleri zaman oynama hakkına sahip olacaktır. Bu oyunculara süper atlama, ekstra can ve çifte ödül gibi bazı avantajlar da sağlanabilir.
  • Oyundaki NFT’ler Dogecash ile satın alınabilir ve bunların her biri farklı bir kişiliğe sahip olan eğlenceli sanat eserleri niteliğindedir.
  • Kullanıcılar Apple Store veya Google Play’den bu oyunu ücretsiz olarak indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilir.
  • Oyunda bulunan mağazada, çeşitli ürünler satın alınabilir. Kullanıcılar bu ürünleri, indirimli olarak satın alma imkanına sahiptir.
Dogedash coin nedir?

Dogedash Coin Yorum

Dogedash Coin yorum haberlerinde, arkasındaki geliştirici ekibin popüler ve uzman kişilerden oluşmasından bahsediliyor. Ödül alan ve Grammy adayı olarak gösterilen yönetmen Paul Caslin tarafından yönetilen ekibin dünyanın en yetenekli blok zinciri uzmanlarından oluşması, bu oyuna olan ilginin artmasını sağlamıştır.

Bu ekibin kripto oyunları alanında devrim yaratmak istemesi ve bu nedenle çeşitli projeler geliştirmesi, ilerleyen dönemlerde oyunun daha fazla kullanıcı tarafından benimsenmesini sağlayabilir. Zaten oldukça güzel grafiklere sahip olan bu oyun, basit seviyelerin tamamlanabilmesiyle kullanıcıların çok fazla ilgisini çekmektedir.

2021 yılının ekim ayında borsalarda listelenen Dogedash Coin, yeşil grafiğiyle dikkat çeker. Toplam arzı 100 trilyon adet olan bu coinin şu anda piyasadaki arzı 90 trilyon 286 milyardır. Bugüne kadar gördüğü en yüksek fiyat 0,05012 liradır. Piyasaya girdiği günden itibaren gördüğü en düşük fiyat ise 0,0003273 lira olarak kaydedilmiştir.

Dogedash Coin Hangi Borsada?

Dogedash Coin satın alarak hem yatırım yapmak hem de oyunu oynayarak daha fazla kripto para kazanmak için Gate.io, Pancakeswap, Bitmart ve Latoken borsalarını kullanabilirsiniz. Bu borsaların her birinden alım yapabilmek için üyelik ve kimlik doğrulama işlemlerini yapmanız gerekir. Tüm borsalardan USDT ile alım yapabileceğiniz gibi Gate.io borsasından ETH ile de alım yapabilirsiniz.

MKC Coin Geleceği – Meta Kongz Coin Yorum

CSTR Coin Geleceği – CoreStarter Coin Yorumlar

Winerz Coin Geleceği – PES ve Fifa Oyunları Turnuvası

Alper Destici

Kripto Para piyasalarını takip ederek sizi bilgilendiriyorum. İTÜ Finansal Piyasalar alper.destici@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥