Dome Coin Geleceği, Yorum ve Fiyat Tahminleri

Dome Coin geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Dome Coin nedir ve Dome Coin yorum nasıl okunmalı işte detayları.

Dome Coin, Everdome platformu tarafından oluşturulan ve bu platformdaki tüm işlemler için kullanılan yerel bir belirteçtir. Everdome ise Metaverse dünyasında bulunan avantaların çizgi film karakterleri gibi görünmesini ve gerçekçi olmamasını ele alarak, bu dünyada çok daha gerçekçi avatarlar yaratmayı hedef almıştır. Bu platformun amacı metaverse dünyasını gerçek dünyaya oldukça yakın hale getirmektir. Bu farklı özelliği ile yatırımcıların dikkatini çeken Dome Coin nedir sorusu, büyük bir kesim tarafından araştırılmaya başlanmıştır. Piyasalarda oldukça yeni olan bu coin neler sunuyor ve hakkında hangi yorumlar yapılıyor detaylı olarak açıklayalım;

Dome Coin Nedir?

Everdome platformu en yüksek kalitede web3 deneyimi sunmak amacıyla markaları ve insanları bir araya getirmeyi amaçlar. Bu amaç doğrultusunda Metaverse dünyasında gerekçi bir avatar görünümü oluşturur. Ayrıca avatarların kıyafetleri ve aksesuarları da tamamen gerçekçi şekilde oluşturulabilir. Yakın zamanda listelenen Dome Coin nedir sorusunun cevabı ise Everdome ekosisteminin yerel para birimi olarak açıklanabilir. Binance Smart Chain ağında işlem yapan bu coin’in ve ekosistemin özelliklerini açıklayalım;

  • Everdome ekosisteminde arazi satın alabilirsiniz.
  • Gerçek dünyadaki portföyünüze benzer şekilde gayrimenkul portföyünüzü genişletebilir, bu ekosistemde mülk satın alabilir ya da kiralayabilirsiniz. Ayrıca kendi mülkünüzü de kiraya verebilirsiniz.
  • Bu ekosistemi kullanarak, şirketinizin reklamlarını hem gerçek dünyada hem de meta evrende verebilirsiniz.
  • Sistemde bulunan pazar yerinde kendi ürünlerinizi oluşturabilir, bunları satabilir ya da satın alabilirsiniz.
  • Ultra HD görüntü kalitesi ile en sevdiğiniz oyunlar için gerçek bir avatar yaratabilirsiniz.
  • Randevular ve toplantılar sırasında sanal dünyada kendinizi yansıtabilir, bu işlemleri gerçekçi avatarınızla yapabilirsiniz.
  • Artırılmış gerçeklik özelliği ile kendi dövmenizi oluşturabilir ya da görünümünüzü değiştirebilirsiniz.
  • Bu dünyayı kullanarak markaların ürünlerinin bedeninizde nasıl göründüğünü gözlemleyebilir ve hemen evinize sipariş verebilirsiniz.
  • Sosyal medya özelliğini kullanarak gerçekçi dünyada benzersiz hologram albümleri oluşturabilir ve sevdiklerinizle ilgili anıları toplayabilirsiniz.
  • Dünyanın her yerindeki birçok hastalığı teşhis edebilirsiniz.

Dome Coin Yorum Haberleri

Devrim niteliğinde bir teknolojiye sahip olan Everdome, metaverse öğelerini gerçek dünyadan alarak onları çok daha iyi avatarlara dönüştürmenizi sağlar. Sunduğu benzersiz özellikleri nedeniyle uzmanlar Dome Coin yorum haberlerinde, geleceğin tercih edilebilecek bir para birimi olduğundan bahsediyor. İlerleyen günlerde stake özelliğinin eklenecek olması, dünyaca ünlü borsalarda listelenecek olması, VR ve AR pazarının büyümesi sonucunda bu ekosistemin de büyüyecek olması gibi durumlar, bu coin’in ilerleyen dönemlerde değerlenmesini sağlayabilir.

Dome Coin Hangi Borsada?

Dome Coin satın almak için OKX borsasına kayıt olmanız gerekir. Şu anda yalnızca bu boradan USDT para birimiyle satın alma işleminizi yapabilirsiniz. İlk aşmada bu borsaya üye olmanız ve ardından kimlik doğrulaması işlemenizi yapmanız gerekir. Kimlik doğrulaması olmadan hesabınıza para yatıramaz ve coin satın alamazsınız. Bu nedenle doğrulama işlemlerini tamamladığınızdan emin olmasınız.

Metax Coin Geleceği 2022 – MetaverseX Coin Yorum

Atlas DEX Coin Geleceği 2022 – ATS Coin Yorum

Bitgert Coin Geleceği 2022 – Brise Coin Yorum

Ali Saroğlu

Ali, Ankara'da yaşıyor. Deneyimlediği tecrübeleri paylaşmayı seviyor. Liberal. ali.saroglu@bedavainternet.com.tr