EmuOS Oyna (Windows 93/98 Oyunları) [GTA 5]

Eskilere geri dönmek ister misiniz? Eskileri bizlere geri getiren Emous sitesi birçok kullanıcı tarafından oldukça beğenilmektedir. Çocukluğumuzun oyunları geri gelmektedir.

Windows 95, EmuOS Windows 98 ve Windows Me sürümlerinin taklitleri ile karşımıza çıkmaktadır. Siteye ilk girdiğiniz zaman bunlar arasında seçim yapmanız gerekir. Seçim yaptıktan sonra eski Windows açılış ekranı ile açılım gerçekleşir. Gerçekten duygusallaştıran bir site.

Sitenin içerisinde eskiye dair oyunlar bulunmaktadır. Eskiden severek oynadığımız ve gördüğümüz zaman bizleri duygusallaştıran aa buda mı var dediğiniz bir sitedir. Siteye nasıl ulaşacağınızı bilmiyorsanız sizler için linkini araştırdık.

EmuOS indir

Emuos oyna

Emuos sitesi nostaljik bir oyun sitesidir. Bilgisayarlarınızın ayarları ile ilgili hiçbir değişiklik olmamaktadır. Sadece web sitesi olarak karşımıza çıkar. Emuos sitesinden oyun oynayabilirsiniz fakat indirmeniz için herhangi bir seçenek yoktur.

Emuos sitesi 90’larda en çok oynanan oyunları bir arada toplayan eskilere ait müzik çalardan mesajlara kadar tüm uygulamaları bir araya getiren bir web sitesidir. Bu web sitesi sayesinde eskilere yolculuk yapabilirsiniz.

Emuos Minecraft Oyna

Emuos minecraft oyna

Emuos sitesi bizlere eskileri hatırlatan bir sitedir. Emuos sitesi Windows 95 ve Windows 98 sürümlerini bizlere tamamen hatırlatmaktadır. Siteye girdikten sonra gitmek istediğiniz sürüme tıklamanız yeterlidir. Eskiden oynadığımız ve unuttuğumuz birçok oyunu bu siteden bulabilirsiniz. Minecraft oyununu da Emuos sitesinde bulabilirsiniz. Minecraft ücretsiz ve indirme koşulu olmadan bu oyunu oynama imkanınız vardır. Minecraft oyununun tek oyuncu ve çok oyuncu olmak üzere iki seçeneği vardır. Oyunun üstüne iki kere tıkladığınız zaman oyuna giriş yapabilirsiniz.

  • Emuos sitesi hakkında düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Daha fazla ilgili içerik;

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr