Emuos Oyun Oyna 2022 (İndirmeden Eski Windows Oyunları)

Emuos oyun oyna 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Emuos oyun indir ve Emuos Minecraft oyna işte detaylar.

Eskilere geri dönmek ister misiniz? Eskileri bizlere geri getiren Emous sitesi birçok kullanıcı tarafından oldukça beğenilmektedir. Çocukluğumuzun oyunları geri gelmektedir. Windows 95, Windows 98 ve Windows Me sürümlerinin taklitleri ile karşımıza çıkmaktadır. Siteye ilk girdiğiniz zaman bunlar arasında seçim yapmanız gerekir. Seçim yaptıktan sonra eski Windows açılış ekranı ile açılım gerçekleşir. Gerçekten duygusallaştıran bir site.

Sitenin içerisinde eskiye dair oyunlar bulunmaktadır. Eskiden severek oynadığımız ve gördüğümüz zaman bizleri duygusallaştıran aa buda mı var dediğiniz bir sitedir. Siteye nasıl ulaşacağınızı bilmiyorsanız sizler için linkini araştırdık.

Emuos Oyun İndir

Emuos Oyun İndir

Emuos sitesi nostaljik bir oyun sitesidir. Bilgisayarlarınızın ayarları ile ilgili hiçbir değişiklik olmamaktadır. Sadece web sitesi olarak karşımıza çıkar. Emuos sitesinden oyun oynayabilirsiniz fakat indirmeniz için herhangi bir seçenek yoktur.

Emuos sitesi 90’larda en çok oynanan oyunları bir arada toplayan eskilere ait müzik çalardan mesajlara kadar tüm uygulamaları bir araya getiren bir web sitesidir. Bu web sitesi sayesinde eskilere yolculuk yapabilirsiniz.

Emuos Minecraft Oyna

Emuos Minecraft Oyna

Emuos sitesi bizlere eskileri hatırlatan bir sitedir. Emuos sitesi Windows 95 ve Windows 98 sürümlerini bizlere tamamen hatırlatmaktadır. Siteye girdikten sonra gitmek istediğiniz sürüme tıklamanız yeterlidir. Eskiden oynadığımız ve unuttuğumuz birçok oyunu bu siteden bulabilirsiniz. Minecraft oyununu da Emuos sitesinde bulabilirsiniz. Ücretsiz ve indirme koşulu olmadan bu oyunu oynama imkanınız vardır. Minecraft oyununun tek oyuncu ve çok oyuncu olmak üzere iki seçeneği vardır. Oyunun üstüne iki kere tıkladığınız zaman oyuna giriş yapabilirsiniz.

  • Emuos sitesi hakkında düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Mmorpg Oyunlar

Sniper Oyunları

Para Kazandıran Oyunlar

Epic Games Bedava Oyun Listesi

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

8 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu