İçeriğin devamı aşağıda ▼

Tavsiye

Mutfakta Zaman Kazandıran En İyi Blender – Tüm Malzemeleri Karıştırın Ve Parçalayın

Mutfakta zaman kazanmak istiyorsanız en iyi blender araştırması yapıyor olabilirsiniz. Doğrama, parçalama, ezme ve karıştırma gibi işlemleri blender sayesinde kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Her evde olmazsa olmazlardan biri olan blender tüm işlerinizde kolaylık sağlar. Yemek ya da pasta işlerinizde doğrama, parçalama işlemleri için çok fazla zaman harcarsınız. Zaman harcamadan işlemlerinizin hepsini blender sayesinde gerçekleştirmeye hazır mısınız? Mutfakta en iyi ürün arasında yerini alıyor. Güçlü motora sahip, bıçakları kaliteli olan ve birçok işlevi gerçekleştiren en iyi blender setlerine gelin birlikte bakalım.

İçeriğin devamı aşağıda ▼

En İyi 7 Blender

Teknoloji gelişmeye devam ettikçe mutfakta zaman kazanmak için birçok alet oraya çıkmaya başladı. Bu aletlerden biri de blender seti olarak karşımıza çıkıyor. Blender tercih ederken motor gücü büyük önem taşır. Piyasada bulunan en güçlü motora sahip blender gelin birlikte bakalım.

  • Tefal Powelix Activlow Expert,
  • Emsan Pro Multimax 1001 Rob,
  • Fakir Mr Chef Quadro,
  • Philips Viva Collection Promix,
  • Bosch Blender VitaPower Serie 4,
  • Arzum AR1004 Soprano Max,
  • Braun Multi Quick MQ 7045 X

Tefal Powelix Activlow Expert

Mutfakta zaman kazandıran en i̇yi blender - tüm malzemeleri karıştırın ve parçalayın

Çaba göstermenize gerek kalmadan Tefal Powelix sayesinde tüm işlemlerinizi halledebilirsiniz. 1500 W motor gücü sayesinde başarılı sonuçlar elde etmeye hazır mısınız? Bulaşık makinesine atarak kolayca yıkayabilirsiniz. Powelix bıçak teknolojisi ile üretilen blender en sert malzemeyi bile saniyeler içerisinde parçalayabilir. 1.5 litre cam doğrayıcı, dilimleyici rende, karıştırma kabı ve buz kırma özelliği ile karşınızda. Artık mutfakta zaman ve efor kaybetmeden işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Tefal Powelix Activlow Expert Fiyat 3.700 TL

Emsan Pro Multimax 1001 Rob

Mutfakta zaman kazandıran en i̇yi blender - tüm malzemeleri karıştırın ve parçalayın

Güçlü motor gücü ve geniş haznesi sayesinde artık mutfakta iş yapmak çok kolay. Uzun süre boyunca keskinliğini koruyan özel bıçaklarla donatılmış bu blender seti kolayca temizleniyor. Hem pratik hem de uzun ömürlü bıçak yapısıyla karşınıza çıkıyor. Çizilmeyi önlemek amacıyla yüzük aparatının kullanılması Türkiye’de bir ilk. 800 ml kapasiteli karıştırma kabı, dilimleme, rendeleme gibi birçok aparatı bulunuyor. Çelik diskler sayesinde paslanma ya da kireçlenme gibi durumlarla karşı karşıya kalmazsınız. Dilerseniz turbo fonksiyonunu kullanarak dakikalar içerisinde işlerinizi halledebilirsiniz.

Emsan Pro Multimax 1001 Rob Fiyat 2.000 TL

Fakir Mr Chef Quadro

Mutfakta zaman kazandıran en i̇yi blender - tüm malzemeleri karıştırın ve parçalayın

Fonksiyonel başlıkları sayesinde çok yönlü kullanım alanı sunar. 1000 W motor gücü sayesinde mutfaktaki işlerinizi hızlı bir şekilde hallettiğiniz gibi 1500 ml kapasitesi ile büyük hacimli işlerinizi halledebilirsiniz. Doğramadan rendelemeye kadar birçok işleminizi kolayca halletmenize olanak sağlıyor. Fakir blender seti iki kademeli hız ayarı ve turbo fonksiyonu ile karşınızda. 4 farklı bıçak sistemi ile dakikalar içerisinde yiyeceklerinizi parçalar. Güvenli kullanım kilidi sayesinde konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz.

Fakir Mr Chef Quadro Fiyat 2.300 TL

Philips Viva Collection Promix

Mutfakta zaman kazandıran en i̇yi blender - tüm malzemeleri karıştırın ve parçalayın

Lezzetli yemeklerinizi oluşturmak için 800 W karıştırma gücüne sahip blender setini kullanabilirsiniz. Dakikalar içerisinde tüm gıdaları parçalar. Hızlı ve kıvamlı bir karışım elde edilmesi için ProMix teknolojisi kullanılmıştır. Turbo boost düğmesi sayesinde ayar değiştirmeden gücünüzü arttırabilirsiniz. Mikser, doğrayıcı ve taşınabilir şişesi ile karşınızda. Karıştırma gücü az olsa da başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Bulaşık makinesinde yıkanma özelliğine sahip olduğu için temizlik işlemlerinizi hızlıca halledebilirsiniz.

Philips Viva Collection Promix Fiyat 3.500 TL

Bosch Blender VitaPower Serie 4

Mutfakta zaman kazandıran en i̇yi blender - tüm malzemeleri karıştırın ve parçalayın

Motorunun güçlü yapısı sayesinde yemeklerinizi hızlıca hazırlayabilirsiniz. Uzun ömürlü ve dayanıklı yapısının yanı sıra kolay temizlenebilir. Hem soğuk hem de sıcak tarifleri istediğiniz gibi karıştırabilirsiniz. Malzemelerin birbirleriyle karışması ve pürüzsüz sonuç elde edilmesi için kullanılır. 100 saatlik testler sonucunda VitaPower teknolojisinin uzum ömürlü olduğu elde edildi. Dayanıklı, hızlı, performansı yüksek bir blender seti arayışı içindeyseniz kesinlikle tercih edebilirsiniz.

Bosch Blender VitaPower Serie 4 Fiyat 3.050 TL

Arzum AR1004 Soprano Max

Mutfakta zaman kazandıran en i̇yi blender - tüm malzemeleri karıştırın ve parçalayın

Arzum AR1004 sayesinde 5 farklı fonksiyondan yararlanabilirsiniz. Dilimleme, el blender, çırpma gibi işlemlerin hepsini kolayca halletmenize olanak sağlar. Hem çalıştırma hem de turbo düğmeleri sayesinde farklı seviyelerde kullanım özelliğinden yararlanabilirsiniz. Sıcak ya da soğuk işlemlere karşı oldukça dayanıklı. Paslanmaz bıçaklara sahip bu blender seti fındık, sebze gibi yemekleri kolayca parçalayabilir. 1000 motor gücü sayesinde saniyeler içerisinde yemeklerinizi parçalamaya hazır olun. Doğrayıcı ise 1500 ml hazneye sahip.

Arzum AR1004 Soprano Max Fiyat 3.000 TL

Braun Multi Quick MQ 7045 X

Mutfakta zaman kazandıran en i̇yi blender - tüm malzemeleri karıştırın ve parçalayın

Kontrol düğmesi sayesinde hızı kendiniz ayarlayabilirsiniz. 1000 W güçlü motoru ile karşınızda. İçeceklerinizi daha kolay hazırlamak ve karıştırmak için sürahi blender setinden yardım alabilirsiniz. ActiveBlade teknolojisine sahip bu ürün her türlü malzemeyi birbirine karıştırır. Aynı zamanda %250 daha fazla kesme özelliğine sahip. Sıçramayı önler, mutfağı temiz tutar ve daha az enerji tüketerek yiyeceklerin hızlı karışmasına olanak sağlar.

Braun Multi Quick MQ 7045 X Fiyat4.900 TL

Blender seti hakkında yorumlarınızı, fikirlerinizi ve deneyimlerinizi yorum bölümüne yazarak bizlere iletebilirsiniz.

İçeriğin devamı aşağıda ▼

Başak Saroğlu

Başak, Ankara'da Elektrik Elektronik Mühendisi. Ayrıca yeni içerikler yazmayı ve paylaşmayı seviyor. basak.saroglu@bedavainternet.com.tr

Faydalı linkler