Enzyme Coin Geleceği 2022 – MLN Coin Yorum

Enzyme Coin geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Enzyme Coin nedir ve MLN Coin yorum nasıl okunmalı işte detayları.

Enzyme Coin, borsalarda MLN adıyla yer alan ve Enzyme platformunda kullanılan yerel para birimidir. Enzyme ise Ethereum blok zinciri üzerine kurulmuş olan, merkezi olmayan bir varlık yönetimi platformudur. Kullanıcılar bu platformda merkezi olmayan finanstaki yeniliklerden yaralanarak yatırım ya da yürütme stratejileri oluşturma imkanı elde eder.

Bireyler ve topluluklar bu platformda yatırımlarını ölçeklendirebilir, yeni stratejiler oluşturulabilir ve bunlardan para kazanabilir. Son dönemlerde yaptığı anlaşmalar ile fiyat grafiği yükselen Enzyme Coin nedir sorusunu ve hakkında yapılan yorum haberlerini detaylı olarak açıklayalım;

Enzyme Coin Kaç TL (CANLI)

Enzyme Coin fiyatı 408,36 TRY’dir. Enzyme coin son 24 saatte -0.22% değişim gösterdi. Enzyme coin günlük işlem hacmi 47.195.135 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 351. sıradadır.

Enzyme Coin Kaç Dolar; $24,36 USD’dir. Son 24 saatte -0.22% oranında değişti.

Enzyme Coin Kaç TL; ₺408,36 TRY olarak fiyatlandı. Son 24 saatte -0.22% değişim gördü.

Enzyme Coin Kaç TL (CANLI)

Hangi Coin Alınır?

Enzyme Coin Nedir?

Enzyme, bireysel ve kurumsal olan kullanıcılarına özel kasa hizmeti sunan, DEFİ kullanımını kolaylaştırmayı amaçlayan bir blok zinciri projesidir. Ethereum üzerinde hizmet veren bu projenin yerel para birimi ise MLN coindir. Projede yer alan protokoller kullanıcıların varlıklarını yönetmesine ve fonlara yatırım yapmasına imkân sağlar. MLN olarak bilinen Enzyme Coin nedir sorusunu ve projesinin özelliklerini şöyle açıklayalım;

  • Kullanıcılar, projede belirledikleri yatırım stratejilerini otomatik olarak uygulayabilmek için Enzyme Coin ile ödeme yaparlar.
  • MLN, platformda yönetişim tokeni olarak da görev yapar. Bu tokene sahip olanlar Enzyme platomunum geleceğini belirlemek için oy kullanma hakkına sahip olur.
  • Bu token yakım mekanizmasına sahiptir. Platformda yapılan işlemler için ödenen ücretler MLN olarak alınır ve yakılır.
  • Platformda bulunan merkeziyetsiz borsalarda 200’den fazla varlığa yatırım yapılabilir.
  • Platform akıllı sözleşmeler aracılığı ile çalıştığı için kullanıcılar buradaki protokollerden yaralanmak için işlem ücretlerini ETH ile öder.
  • Kullanıcılar otomatik stratejiler belirleyebilir, muhasebe ve yazılımlar geliştirebilir. Bu özellikler gün içinde çok yoğun olan kişilerin yatırım stratejilerini otomatik olarak oluşturmasına ve sürekli takip etmek zorunda kalmadan kazanç sağlamasına yardımcı olur.
Enzyme Coin Nedir?

Enzyme Coin Yorum

Enzyme Coin yorum haberlerinde, ETH gaz ücretlerinde sağladığı indirimden bahsediliyor. ETH ile alınan işlem ücretlerinin oldukça düşük olması, çok sayıda büyük yatırımcının bu platformda işlem yapmasını sağlamıştır.

Platformun öne çıkan özellikleri DEX’lerde alım satım yapabilme, borç verme, Uniswap’ta likidite sağlama, uzun ve kısa vadede sentetik alım satım yapabilme ve verim çiftliğidir. Bu özellikler ile 2017 yılından beri kullanılan ve büyük yatırımcı kitlesini çekmeyi başaran proje tarafından, ilerleyen günlerde Sulu geliştirmesinin de yayınlanması bekleniyor.

Sulu projesi ile kullanıcılara ikincil ücret kayağı oluşturulacak olması, işlem ücretlerinden tasarruf sağlanması ve kullanıcıların jetonları Uniswap üzerinde aldıklarında daha az komisyon ödeyecek olması gibi faydalar, şimdiden uzmanların ve yatırımcıların ilgisini çekmiş durumdadır.

Son yapılan anlaşma ile kullanıcılara Maple Finance aracılığı ile kredi verilebilecek olması, ekosistemdeki portföy yöneticilerine para kazanmaları için farklı yeniliklerin geleceğini de göstermektedir.

Enzyme Coin Hangi Borsada?

Enzyme Coin yani MLN satın almak için en yüksek işlem hacminin olduğu borsa olan Binance’yi tercih edebilirsiniz. Bu borsadan USDT, BUSD veya BTC işlem çiftlerini kullanarak alım yapabilirsiniz. Bununla birlikte Huobi Global, Kucoin, Coinbase, MEXC ve OKX borsalarını da tercih edebilirsiniz. Tüm borsalardan alım yapabilmek için USDT kullanmanız gerekir.

Dei Coin Geleceği – Deus Coin Yorum

BUSD Coin Geleceği – BUSD Coin Yorum

Stepg Coin Geleceği – Stepg Coin Yorum

EHX Coin Geleceği – Eterna Coin Yorum

Alper Destici

Kripto Para piyasalarını takip ederek sizi bilgilendiriyorum. İTÜ Finansal Piyasalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu