EOS Coin Geleceği 2022 – EOS Kripto para alınır mı?

EOS Coin Geleceği ve EOS Coin Yorum hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. EOS Coin Tahminleri işte detayları.

Eos Coin geleceği, kripto para piyasalarında işlem yapan pek çok yatırımcı tarafından merkal takip ediliyor. EOS Coin,  Brendan Blumer ve Dan Larimerin ortak projesi olarak hayata geçirilmişti. Block.one ekibi tarafından çalışmaları tamamlanan EOS’un tasarımcı ekibi pazarlama konusunda oldukça başarılıydı ve yatırımcılarını yüksek kar marjları ile artıya geçebileceklerine inandırmıştı.

EOS Coin Fiyatı 15,85 TL

EOS Coin fiyatı 15,85 TL ve EOS coin piyasa değeri 15.746.816.050 TL’dir. EOS coin son 24 saatte 0.47% değişim gösterdi. EOS coin günlük işlem hacmi 2.041.415.509 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 47. sıradadır.

EOS Coin Yorum

2017 yılı itibariyle piyasaya sürülen altcoin biri olan EOS, piyasaya çıktığı dönemde yatırımcıların yoğun ilgisi sonucunda çok kısa bir sürede 5 dolara kadar yükselmişti. Yüksek oranda alımdan kaynaklanan bu yükseliş kısa bir süre sonra 1 dolar seviyelerine kadar gerilemesiyle dengelendi. Aynı yılın sonu itibariyle 0,5 dolara kadar gerileyen EOS, geride bıraktığımız 3 yıllık bir süre içerisinde dönem dönem inişler ve çıkışlar yaşadı. 2020 yılının 20 Haziran verilerine göre 2,516 USD ile işlem görmüştü.

Etherium altyapısı ile işlem yapan EOS Coin Yorum verilerine göre pek çok analist söz konusu coinin ciddi bir atılım yapacağını öngörüyor. Ancak bu tahminin kesinliği de bulunmuyor.

Kripto Para Günah Mı?

EOS Coin 2021 Tahminleri

EOS Coin Tahminleri

Steem ve Bitshares’in kurucuları tarafından 4 yıl kadar önce piyasaya sürülen EOS Coin bu yıla yaklaşık 2,63’lük bir değer ile başlamıştı. EOS Coin tahminler verilerine göre bu yılın ikinci yarısından sonra hareketlenen piyasaların etkisiyle ve boğaların da çabasıyla EOS, 3 dolar ila 7 dolar bandında seyredebilir. Pek çok analiste bu değerler arasında farklı tahminler yürütmüş olsalar da yükselişin yaşanıp yaşanmayacağı net bir biçimde ifade edilemiyor. Gelecek yıla 5,75 dolarlık bir değerle başlayacağı öngörülüyor.

Chiliz Yükselir mi? CHZ Coin Geleceği Yorumu

EOS Coin Haberleri

EOS Coin haberleri içeriklerine göre, pek çok yatırımcı tarafından takip edilen coinle ilgili uzun vadeli yatırımlar getiri sağlayabilir. Genel piyasa değerlerine bağlı olarak yukarı ya da aşağı yönlü değer değişiklikleri yaşayan EOS, uzun vadede 20 dolar seviyelerine kadar yükselebilir. Bu verilerin tahmin olduğunu ve net bir bilgi olmadığını belirtmemiz de de fayda var. Gelecek günlerde dengelerin nasıl değişeceği, hangi coinlerin yatırımcılarının yüzünü güldüreceği merakla bekleniyor.

veChain Coin Geleceği – Vet Coin alınır mı?

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

4 Yorum

  1. Eos coin geleceğini ben pek olumlu görmüyorum. Bilmiyorum bu coin bende güzel izlenimler bırakmıyor. Yatırım yaptım buna devamında zamanla ana paramdan zarar ettim. Yani hepsi yükselse de bu yükselmiyor öyle bir coin. Ben çok sinirlenmiştim ve bir daha yatırım yapmayacağım. Yapan arkadaşlarında dikkatli olmasını üstüne basa basa söylemek isterim. Eğer bu coine yatırım yapıyorsanız o zaman sürekli grafikleri takip edin. Gündemden devamlı haberiniz olsun.

  2. EOS coin gelecekte çok iyi rakamlarla karşımızda olacaktır,elbet bundan faydalanmak sabırlı olmaktan geçer, 2022 başlarında bir çok kripto parada dikey yükselişler olacak ve eos’da bunların içinde olacak.

  3. Eos coin bence yatırım yapılacak bir coin değil ilk defa yatırım yapacak kişiler için söylüyorum çok düşük oranında yükseliş oluyor ve pek de işe yarayan bir coin değil ufak bir düşüş yaşasa bile yatırımınızı etkiliyor. İlla ki kripto oara alanına yatırım yapacak isenüz başka coinlere bakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu