EOS Coin Geleceği, Yorum ve Fiyat Tahminleri

EOS Coin Geleceği ve EOS Coin Yorum hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. EOS Coin Tahminleri işte detayları.

Eos Coin geleceği, kripto para piyasalarında işlem yapan pek çok yatırımcı tarafından merkal takip ediliyor. EOS Coin,  Brendan Blumer ve Dan Larimerin ortak projesi olarak hayata geçirilmişti. Block.one ekibi tarafından çalışmaları tamamlanan EOS’un tasarımcı ekibi pazarlama konusunda oldukça başarılıydı ve yatırımcılarını yüksek kar marjları ile artıya geçebileceklerine inandırmıştı.

EOS Coin Yorum

2017 yılı itibariyle piyasaya sürülen altcoin biri olan EOS, piyasaya çıktığı dönemde yatırımcıların yoğun ilgisi sonucunda çok kısa bir sürede 5 dolara kadar yükselmişti. Yüksek oranda alımdan kaynaklanan bu yükseliş kısa bir süre sonra 1 dolar seviyelerine kadar gerilemesiyle dengelendi. Aynı yılın sonu itibariyle 0,5 dolara kadar gerileyen EOS, geride bıraktığımız 3 yıllık bir süre içerisinde dönem dönem inişler ve çıkışlar yaşadı. 2020 yılının 20 Haziran verilerine göre 2,516 USD ile işlem görmüştü.

Etherium altyapısı ile işlem yapan EOS Coin Yorum verilerine göre pek çok analist söz konusu coinin ciddi bir atılım yapacağını öngörüyor. Ancak bu tahminin kesinliği de bulunmuyor.

Kripto Para Günah Mı?

Eos coin 2021 tahminleri

EOS Coin Tahminleri

Steem ve Bitshares’in kurucuları tarafından 4 yıl kadar önce piyasaya sürülen EOS Coin bu yıla yaklaşık 2,63’lük bir değer ile başlamıştı. EOS Coin tahminler verilerine göre bu yılın ikinci yarısından sonra hareketlenen piyasaların etkisiyle ve boğaların da çabasıyla EOS, 3 dolar ila 7 dolar bandında seyredebilir. Pek çok analiste bu değerler arasında farklı tahminler yürütmüş olsalar da yükselişin yaşanıp yaşanmayacağı net bir biçimde ifade edilemiyor. Gelecek yıla 5,75 dolarlık bir değerle başlayacağı öngörülüyor.

Chiliz Yükselir mi? CHZ Coin Geleceği Yorumu

EOS Coin Haberleri

EOS Coin haberleri içeriklerine göre, pek çok yatırımcı tarafından takip edilen coinle ilgili uzun vadeli yatırımlar getiri sağlayabilir. Genel piyasa değerlerine bağlı olarak yukarı ya da aşağı yönlü değer değişiklikleri yaşayan EOS, uzun vadede 20 dolar seviyelerine kadar yükselebilir. Bu verilerin tahmin olduğunu ve net bir bilgi olmadığını belirtmemiz de de fayda var. Gelecek günlerde dengelerin nasıl değişeceği, hangi coinlerin yatırımcılarının yüzünü güldüreceği merakla bekleniyor.

veChain Coin Geleceği – Vet Coin alınır mı?

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥