Erkeklerin İlk Gece Yorumları – Erkeklerin Bilmesi Gerekenler

Erkeklerin ilk gece yorumları hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. İlk geceden sonra 2 gün ilişkiye girilmez ve evlenenlerin ilk gece yorumları işte detaylar.

Yazın yaklaşması ile beraber evlilik için gün sayan çiftler heyecanlanıyor. Burada yeni hayata başlayacaklarının yanı sıra ilk cinsel deneyimde neler olacağı hakkında düşünen çiftler heyecan ve üstüne korku yaşayabiliyor. İlk gece evlenecek kadın ya da erkeğin en çok merak ettiği konulardan biridir ve bu konu hakkında yorumları merak etmektedirler.

Kadınlar ya da erkekler daha önce bu deneyime sahip insanların tecrübelerini ve yorumlarını okuyarak kendini alıştırmaya çalışıyorlar. Burada erkeklere oranla kadınlar daha çok düşünen ve korku yaşayan taraf oluyor. Evliliğin ilk gecesinde erkekler eşini mutlu edememe yani beğenilmeme korkusu yaşıyor. Eşinin performansını beğenmeme ihtimalini düşünen erkekler genelde ilk gece için heyecanlı olduğunu belirtiyorlar. Ancak genel olarak erkeklerin ilk gece için yorumları kendileri açısından olumlu olmaktadır.

Evlenenlerin İlk Gece Yorumları

İlk Geceden Sonra 2 Gün İlişkiye Girilmez

Kadın ve erkekler için ilk gece oldukça önemlidir çünkü genelde ilk kez bu deneyimi yaşayacak olan çiftler bu deneyimde yaşadığı korku ve heyecanla zorluklarla karşılaşabilmektedirler. Aslında ilk gece yerine ilk cinsel ilişki deneyimi tabiri daha doğru bir bakış açısı olacaktır.

İlk cinsel ilişki deneyiminde kadınların çoğu ağrı veya kanama ile karşılaşabilir ancak her kadında kızlık zarı farklı olmakta ve kanama ya da ağrı yaşamamaktadırlar. Cinsel ilişkiden sonra kadının yaşadığı ağrılar ve kanamalar sonraki birkaç ilişkide de devam edebilmektedir. İlk cinsel ilişkiden sonra çiftler biraz dinlenmeye ihtiyaç duyabilir ancak 2 gün ilişkiye girilmez gibi bir durum söz konusu değildir. İlk cinsel ilişkide kadının vajinasının ilişkiye hazır hale gelmesi yani kayganlaşması lazımdır böylece her şey daha kolay ve sıkıntısız ilerleyecektir. Tekrardan ilişkiye girme süresi kadının vajinasında herhangi bir şekilde tahrip yok ise çiftin kendini tekrardan hazır hissetmesine bağlıdır.

Evlenenlerin İlk Gece Yorumları

Evlenenlerin İlk Gece Yorumları

Her şeyin ilki insanlar için heyecan verici ve bir yandan da korkutucudur. İlk deneyimler insanların ilerleyen süreçlerde yaşadığı duruma bakış açısını etkilemektedir. İlk cinsel ilişki deneyiminde de çiftler heyecanlıdır burada kadınlar daha endişeli ve gergin hissetmektedir. İlk deneyimde kadınların çok acı ve ağrı çektiğini söylemektedirler bu halk arasında yaygınlaşmış bir efsanedir diyebiliriz. İlk gecede erkeğin anlayışlı olması ve kadının kendini hazır hissetmesi durumunda her şeyin çok güzel ilerlediği yapılan yorumlardandır. Yapılan yorumlara göre iki tarafında ilk deneyimi olduğunda heyecandan ve korkudan birtakım sıkıntılar meydana gelmekte ve çiftler ilişkiye girmek istememektedir. Genel olarak yorumlara bakıldığında insanlar ilk cinsel ilişki deneyiminde rahat olunması gerektiğini öneriyor ve korkulacak hiçbir şeyin olmadığını söylüyorlar.

Kadınlardan İlk Gece Yorumları

İlk cinsel deneyim kadınlar için daha zorlu geçebilmektedir. Burada çiftlerin kendini hazırlıklı hissetmediği durumda ve karşı tarafında anlayışsız olduğu durumda ilk deneyim kötü geçebilmekte ve sonraki cinsel ilişki deneyiminde sıkıntılar ve mutsuzluklar ortaya çıkabilmektedir. İlk cinsel deneyim aslında ağrılı ve acılı olmamaktadır. Kadın kendini rahat hissederse ve erkekte yumuşak olursa büyük ihtimalle ilk deneyim ağrısız olacaktır.

Kadınların en büyük korkularından birisi bu deneyimde hamile kalmaktır. Diğer korkular ise ağrı olacak mı ve kanama gerçekleşecek mi korkusudur. Kadınların ilk cinsel ilişki deneyimi yorumlarına bakılacak olursa genelde tavsiye niteliğinde olmaktadır. Kadınlar kadınlara ilk cinsel deneyimde kendilerini serbest bırakmalarını ve korkmadığı sürece bir sıkıntı olmayacağını söylemektedirler.

Evlenenlerin İlk Gece Yorumları – Korkular ve Endişeler Neler?

İyi Geceler Mesajı Sevgiliye

Sevişme Sonrası Vücuttaki Morluklar Nasıl Geçer

Saçtaki Kızıllık Nasıl Geçer

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu