Eshot Saatleri 2022 – ESHOT Mobil Otobüs Nerede?

Eshot Saatleri ve Eshot Otobüsüm Nerede detaylı bilgilendiriyoruz. İzmir Büyükşehir Belediyesi Otobüs Saatleri işte detayları.

Eshot saatleri hafta içleri ve hafta sonları değişiklik göstermektedir. Eshot, İzmir ilinin şehir içerisindeki ulaşımı sağlayan otobüs işletmesidir. Eğer İzmir de bir yerden bir yere gitmek istiyorsanız eshot otobüslerini kullanılması gerekmektedir.

  • Eshot saatleri her sabah saat 06.00 da seferlere başlar.
  • Sefer saatleri akşam saat 00.00’a kadar devam eder.

İzmir’de şehir içerisinde seyahat edebilmek için Eshot kart çıkartılması gerekir. Bu sayede Eshot ulaşım araçları kullanılabilir. Eshot işletmesinin birçok bölgeye giden otobüsleri bulunmaktadır. Bu sayede İzmir’e giden bir kişi ucuz fiyatlarla gezebilir ve İzmir’in tadını çıkarabilir.

İzmirim Kart Bakiye Sorgulama 2022

Fast EFT Saatleri – Fast 7/24 Nasıl Yapılır ve Ücreti

Marmaray Durakları ve Marmaray Saatleri

Eshot Otobüsüm Nerede – ESHOT Mobil indir

Eshot otobüsüm nerede uygulaması sayesinde otobüsünün hangi durakta olduğunu görebilirsiniz. Aynı zamanda gelen otobüsün bulunduğunuz durağa ne kadar uzaklıkta olduğunu görebilirsiniz. Ulaşımda kolaylık sağlayan eshot sayesinde İzmir’de rahatça seyahat edebilirsiniz. Sık seferleri sayesinde otobüs kaçırma derdiniz olmayacak.

  • Eshot, İzmir vatandaşlarına rahat ve kaliteli bir ulaşım sağlar.
  • Eshot, durak bilgilerine hem İnternet üzerinden hem de cep telefonuna Eshot uygulamasını indirerek otobüs bilgilerine, sefer saatlerine ya da hangi durakta olduğunu öğrenebilirsiniz.
app-store indir
google-play indir

İzmir Büyükşehir Belediyesi Otobüs Saatleri

İzmir Büyükşehir Belediyesi otobüs saatleri pandemi döneminde sefer planlarını değişmiştir. Hafta içi ve hafta sonu sefer değişikliği vardır. İzmir ulaşım saatlerini, İzmir Büyükşehir Belediyesi uygulaması ya da Eshot uygulamasından bakabilirsiniz. İzmir Büyükşehir Belediyesi, vatandaşına kaliteli hizmet sunmayı amaç edinmiştir.

İzmir Büyükşehir Belediyesi, pandemi döneminde sağlık çalışanlarını düşünmüş ve sağlık çalışanlarına özel olarak ücretsiz olarak 6 tane servisler konulmuştur.

  • Bu servis seferleri hafta boyunca devam etmektedir. Servislerin üzerinde ‘Sağlık Görevlileri İçindir’ yazmaktadır. Bu otobüsler şu bölgelere hizmet vermektedir;
  • Gaziemir,
  • Buca,
  • Karşıyaka,
  • Güzelbahçe
  • Yenişehir yerlerine seferleri vardır.

Bedava Okey indir

Zborsa Giriş (Zborsa Mobil Yatırım Uygulaması)

THY indir (THY Check – in Ücretsiz Koltuk Seçimi)

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu