Eternal Coin Geleceği 2022 – Eternal Coin Yorum

Eternal Coin geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Eternal Coin nedir ve Eternal Coin yorum nasıl okunmalı işte detayları.

Eternal Coin, Crypto Mines ekosisteminin Binance Smart Chain blok zinciri altyapısı ile oluşturulmuş bilim kurgu NTF türünde bir oyna kazan oyununun resmi coin birimidir.

Eternal Coin fiyat performans analizi;

Ay / YılDeğişim
Şub 202212,18%
Oca 2022-16,67%
Ara 2021-18,90%
Kas 2021-7,07%
Eki 202140,04%

Eternal Coin 2021 yıl başında $0,147007 seviyesindeyken 2021 yıl sonunda $0,231516 seviyesinde tamamladı. Böylelikle eTernal Coin yatırımcılarına %59 kazanç sağladı. Peki, 2022 yılında eTernal coin hangi seviyede bitirir? Aşağıya yazın.

Eternal Coin Kaç TL

CryptoMines Coin fiyatı 4,45 TRY’dir. CryptoMines coin son 24 saatte 1.60% değişim gösterdi. CryptoMines coin günlük işlem hacmi 9.203.016 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 3117. sıradadır.

  • 1 Eternal Coin Kaç Dolar; $0,248245 USD’dir. Son 24 saatte 1.60% oranında değişti.
  • 1 Eternal Coin Kaç TL; ₺4,45 TRY olarak fiyatlandı. Son 24 saatte 1.60% değişim gördü.
Eternal Coin Geleceği - Eternal Coin yorum

Crypto Mines Oyunu Nedir

Cryto Mines oyunu, madencilik üzerinde inşa edilmiş bir Metaverse coin evreni ve bilim kurgu türünde çevrimiçi oyundur. Crypto Mines oyunu, oyunculara üç ana kategoride oyun oynanış sunmaktadır. Bu seçenekler ise:

  • Uzay Madencilik Gemisi Filosu kurabilme.
  • Madenci olup madenlerde işçi olabilme.
  • Değerli madenler bulunan gezegen satın alabilme.

Oyuncular üç oynama mekaniğini de seçebiliyorlar fakat oyunculara da bir maliyeti oluyor. Madenlerde işçi olarak çalışmak en ucuz seçenekken, içerisinde değerli madenler bulunan gezegen satın almak çok daha fazla maliyetli olacak. Oyuncular bu madenlerden Eternal Coin ödülü kazanabilecekken ayrıca NFT kart koleksiyonları da kazanabilecekler. Oyuncular kazandıkları NFT kart koleksiyonları ve Eternal Coinleri satikng ederek ek gelir elde edebilecekler.

Ayrıca Crypto Mines ekosistemi içerisinde bir NFT Marketplace de olacak bu market içerisinde oyuncular ve yatırımcılar kendi NTF koleksiyonlarını oluşturabilip satabilecekler.

Eternal Coin Nedir

People Coin Geleceği – ConstitutionDAO Yorum

Satın Alınacak En İyi 15 Kripto Para – Hangi Coin Alınır?

Eternal Coin Nedir

Eternal Coin, Crypto Mines Metaverse evreninin yerel kripto para birimidir. Crypto Mines evreninde yapılacak her türlü işlem Eternal Coin ile yapılacaktır. Ayrıca oyuncular ve yatırımcılar oyunda kazanacakları ödüller de Eternal Coin üzerinden ödenecektir.

NTF kart sistemi de bulunana Crypto Mines ekosisteminde kazanılan NFT kartları da Marketplace üzerinden Eternal coine çevrilebilecektir.

Eternal Coin Nedir

Eternal Coin Güvenilir Mi

Eternal Coin, Şifreleme ve güvenlik işlemlerini Binance Smart Chain blok zinciri altyapısını kullanarak gerçekleştiriyor. Binance Smart Chain blok zincirinin güvenilirliğine bakarsak Eternal Coin oldukça güvenilir diyebiliriz.

Eternal Coin Sınırsız Mı

Hayır, Eternal Coin sınırsız değildir. Piyasa da şuan da toplam 3.614.788 adet Eternal Coin dolaşımdadır. Eternal Coinin toplam arz miktarı ise 5.000.000 adet coindir. Coin arzı çok az olduğu için bu durum Eternal Coinin fiyatına oldukça olumlu yansıyabilir. Bitcoin’in arz miktarı 21.000.000 adet olduğunu düşünürsek 5.000.000 adet coin arzı çok az olduğunu söyleyebiliriz.

Eternal Coin Hangi Borsalarda Mevcut

Eternal Coin piyasaya sürüleli çok az bir süre geçmesine rağmen birçok uluslararası borsada listelenmiş ve işlem görmektedir. Eternal coinin listelendiği borsalar ise şunlardır:

  • PancakeSwap
  • BKEX
  • Gate.io
  • Open Ocean

Bu kadar kısa süre içerisinde çok fazla kripto para borsasında yayınlanan Eternal coin ileride mutlaka daha fazla kripto para borsasında listelenecektir.

Eternal Coin Türkiye’nin en büyük kripto para borsası olan BtcTurk ve Paribu’da listelenmemiştir.

Eternal Coin Yorum 2022

Eternal Coin yorumlarına baktığımızda kısa süre önce piyasaya çıkmasına rağmen yatırımcılar tarafından ilgiyle karşılanmıştır. Eternal coin Metaverse evrenlerinin popülerleşmesi de kısa sürede hakkında birçok arama yapılmasına neden olmuştur. Eternal coin projesi aynı zamanda kurumsal şirketlerle de ortaklık yapmaktadır. Tüm bu sebeplerden dolayı Eternal Coin fiyatı gelecekte çok yüksek seviyelere çıkabilir.

Eternal Coin Grafik

Eternal Coin Grafiklerini incelediğimizde piyasaya çıktığı tarihten itibaren yaklaşık iki ay yatay performans sergilemiş ve Kasım ayında yükseliş trendine girmiş ve Aralık ayında %70 düşüş yaşayarak insanları mağdur etmiştir.

Burada yer alan “bilgi ve yorumlar” yatırım tavsiyesi değildir. Sitede yer alan bilgiler yorum niteliğindedir. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın! Unutmayın yatırım tavsiyesi kişilere özel ve yetkili kurumlar tarafından verilebilir.

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

136 Yorum

  1. Arkadaşlar ben 300 dolardan aldım arzı çok az eninde sonunda yine bir pump yapıp eski fiyatına gelecektir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu