Ek gelir elde edebileceğiniz yöntemlerden biri de anket doldurma yöntemidir. Evde para kazanmak için birçok farklı yöntem vardır. Yazı yazarak para kazanabildiğiniz gibi anket doldurarak da para kazanabilirsiniz. Anket doldurma uygulamalarını ya da sitelerini kullanarak gelir elde edebilirsiniz. Ardından anketlere katılarak para kazanmaya başlayın. 1 saatte para kazanmaya başlayabilirsiniz. Birçok web sitesinde para çekmeniz için alt limit bulunmaktadır. Limite geldikten sonra kolayca parayı hesabınıza çekebilirsiniz.

Swagbucks
Şimdi üye olan $10 bonus ile başlıyor
Anket cevaplamak, tekliflere göz atmak, çevrimiçi alışveriş yapmak ve görevleri tamamlamak.
100’lerce ücretli görev
Nakit Ödüller ve Hediye Kartları
Surveoo
Davet et %10 kazanç sağla
Anketleri hızlıca cevaplayarak kazancınıza kazanç katın. Ayrıca arkadaş davet ederek onların kazancının %10’u sana eklensin.
100’lerce ücretli görev
Nakit Ödüller ve Hediye Kartları


Anket doldur para kazan gerçek mi?

Evet, anket doldurarak para kazanmak gerçektir. Ancak, bu yöntemden çok fazla para kazanmak mümkün değildir. Anket siteleri, genellikle kullanıcılarına, doldurdukları anketler karşılığında küçük miktarlarda para veya hediye çeki verir.

Hangi anket siteleri para kazandırıyor?

Türkiye’de anket doldurarak para kazanmak için kullanabileceğiniz bazı güvenilir anket siteleri şunlardır:

 • Anket cepte
 • Toluna
 • OnePulse
 • YSense
 • Google ödüllü anketler

Anket cepte ne kadar kazanıyor?

Anket cepte’den kazanabileceğiniz miktar, doldurduğunuz anketlerin sayısına ve süresine göre değişir. Anket cepte’de ortalama olarak bir anketi doldurmak için 5-10 dakika ayırmanız gerekir. Bir anketi doldurarak ortalama 1-2 TL kazanabilirsiniz.

Anket doldurarak para kazanmak haram mı?

Anket doldurarak para kazanmak, dinen haram değildir. Ancak, anket doldururken, anketin içeriğinin İslami değerlere aykırı olmamasına dikkat etmek gerekir.

Ödüllü anketler sitesi güvenilir mi?

Ödüllü anketler sitesi, genel olarak güvenilirdir. Ancak, her anket sitesinin güvenilir olmadığını unutmayın. Ankette yer almadan önce, anket sitesinin güvenilirliğini araştırmanızı öneririz.

Reklam izleyerek para kazanma nasıl olur?

Reklam izleyerek para kazanmak için, reklam izleme sitelerine veya uygulamalara üye olmanız gerekir. Bu siteler veya uygulamalar, size reklamları izleyerek para kazanma imkanı sunar.

Video izleyerek para kazanma gerçek mi?

Video izleyerek para kazanmak gerçektir. Ancak, bu yöntemden çok fazla para kazanmak mümkün değildir. Video izleme siteleri, genellikle kullanıcılarına, izledikleri videolar karşılığında küçük miktarlarda para veya hediye çeki verir.

Google ödüllü anketler nasıl para kazanılır?

Google ödüllü anketler, Google tarafından sunulan bir anket platformudur. Bu platformda, Google tarafından hazırlanan anketleri doldurarak para veya hediye çeki kazanabilirsiniz.

ySense para kazandırır mı?

ySense, dünya çapında milyonlarca kullanıcısı olan bir anket sitesidir. ySense’de, anket doldurmanın yanı sıra, görev tamamlayarak, web sitelerine üye olarak ve arkadaşlarınızı davet ederek de para kazanabilirsiniz.

Google anket parası nasıl alınır?

Google anket parası, Google Play Store’da kullanabileceğiniz Play Kredileri olarak hesabınıza yüklenir. Play Kredilerini, Google Play Store’dan uygulama, oyun, müzik, film, kitap gibi ürünler satın almak için kullanabilirsiniz.

Anket doldurarak para kazanmanın avantajları ve dezavantajları nelerdir?

Avantajları:

 • Evde veya istediğiniz yerde çalışabilirsiniz.
 • İşe başlamak için herhangi bir sermayeye ihtiyacınız yoktur.
 • İşlemler genellikle kolay ve hızlıdır.

Dezavantajları:

 • Kazanç miktarı genellikle düşüktür.
 • Anketler her zaman mevcut olmayabilir.
 • Anketler zaman alıcı olabilir.

Anket doldurarak para kazanmak, ek bir gelir elde etmek için iyi bir yol olabilir. Ancak, bu yöntemden çok fazla para kazanmak mümkün değildir.

Evde Anket Doldurarak Para Kazanan Varmı

Evde para kazanabileceğiniz birçok yöntem olduğu gibi adım atarak para kazanabilirsiniz. Para kazanma yöntemlerinden biri olan anket doldurma yöntemini kullanarak para kazanan kişiler cidden var mı? Gelin bir bakalım. 

Evde anket doldurarak para kazanan birçok kişi vardır. Bu kısımda önemli olan güvenilir uygulamaları kullanmanız gerekir. Güvenilir uygulamalara kayıt olarak doldurduğunuz anketlerden gelir elde edebilirsiniz. Ancak elde edeceğiniz gelir yüksek miktarlarda olamayacaktır. Bunu bilerek uygulamalara giriş yapmanız gerekir. Güvenilir olmayan sitelerde yaptığınız anketler sonucunda hesabınıza para aktarımı gerçekleşmeyebilir. Bu yüzden kullanacağınız web sitesini ve uygulamasını iyi araştırmanız gerekir.  

Evde Anket Doldurarak Para Kazanma

Anket Doldurarak Para Kazanma Yorumları

Anket doldurarak para kazanma yorumlarını ve anket dolduran kişilerin deneyimlerini merak eden birçok kişi vardır. Sizler için anket doldurarak gelir elde eden kişilerin yorumlarını ve deneyimlerini ele aldık.  

Fazla gelir elde edilemeyeceğini ve ufak ücretlerin de ek gelir kaynağı olmadığı dile getirilmiştir. Anket doldurmaya yeni başlayan kişiler ilk olarak düşük ücretle başladıklarını level atladıkça elde edilen gelirlerin daha fazla olduğunu dile getiren birçok kişi vardır. Bazı sitelerden dolayı ödemesinin hesabına geçmediğini söyleyen kişiler de vardır. Dediğimiz gibi güvenilir uygulamalarda anket doldurarak belirli miktarlarda ücret alabilirsiniz.  

Anket Doldurarak Para Kazanma Uygulaması

Anket doldurarak para kazanabileceğiniz güvenilir uygulamaları ve web sitelerini sizler için araştırdık. En çok tercih edilen ve kullanılan web siteleri ve uygulamalar şu şekildedir; 

Swagbucks 

Anket doldurmak gibi birçok görev yerine getirildikçe belirli oranlarda ücret kazanabilirsiniz. Görevler yerine geldikçe SB adı verilen puan kazanılmaktadır. Her 100 SB, 1 dolar olarak belirlenmiştir. Anket başına yaklaşık 0.40 ile 2 dolar kazanma şansınız vardır.  

Survertime 

Kişisel bilgilerinize uygun anketler karşınıza gelecektir. Anket başına 1 dolar ücret alabilirsiniz. Ayrıca bu uygulamaya ülkemizdeki kişilerin katılmasına imkan tanınmıştır.  

MarketAgent 

Kişisel bilgilerinize uygun bazı davetiyeler gelecektir. Bu davetiyeleri kabul edere puan kazanabilirsiniz. Yaptığınız ankete göre puanlar değişiklik gösterdiğini unutmayınız. Toplamda 200 puan olan bir kişi 2 Euro ödül alacaktır. Bu parayı hesabınıza aktarabilirsiniz.  

LifePoints 

Online anketlere katılarak belirli oranda LP kazanmaya başlarsınız. Puanlar ankete göre değiştiği için net bir ücret yoktur. Yaklaşık olarak 0.30 dolar ile 1 dolar arasında ücret alabilirsiniz.  

Evde Anket Doldurarak Para Kazanma

Anket Doldurarak Para Kazanma Güvenilir Mı

Anket doldurarak para kazanma güvenilir mi sorusunun yanıtı kullandığınız siteye ve uygulamaya göre değişir. Eğer yorumları ve puanları yüksek uygulamalar kullanıyorsanız yüksek ihtimalle ödemleriniz gerçekleşir. Ancak pek fazla kişinin kullanmadığı ve kısa sürede yüksek miktarlarda para kazanacağınızı iddia eden sitede anket dolduruyorsanız maalesef güvenilir değildir.  

Anket doldurarak kısa süre içerisinde yüksek kazançlar elde edemezsiniz. Yüksek kazanç elde edeceğinizi söyleyen web sitelerine de inanmayınız. Anketin uzunluğuna göre değişse de en fazla bir anket başına 1 dolar verilmektedir.  

Google Anket Doldurarak Para Kazanma

Google uygulamasının çıkarttığı Google Ödüllü Anketler uygulamasını indirerek para kazanmaya başlayabilirsiniz. Kısa anket soruları karşınıza çıkacaktır. Bu anket sorularını cevaplayarak Google Play kredisi kazanabilirsiniz. Kazandığınız bu krediyi de uygulama, oyun ya da müzik satın almak için kullanabilirsiniz. Ayrıca kredi kazanan kişiler kredilerini 1 yıl içerisinde kullanmaları gerekir. Aksi halde bir yıl sonra kullanılmaz. Google Anket doldurmak için alttaki adımları takip etmeniz yeterlidir. 

 • İlk olarak mağazaya giderek Google Ödüllü Anketler uygulamasını cihazınıza indiriniz.  
 • Uygulamayı indirdikten sonra kendinizle alakalı temel soruları cevaplamanız gerekir.  
 • Ardından anket gönderme sıkılığını belirleyin. 
 • Anketler hazırlandıkça sizlere bildirim gelecektir.  
 • Daha sonra anketleri doldurarak kolayca kredi kazanma şansınız vardır.  

Anket doldurarak para kazanma konusu hakkında merak ettiklerinizi, düşüncelerinizi ve fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.  

Spotify Podcast Para Kazanma

Video İzleyerek Para Kazanma

Instagram Para Kazanma Aktif Etme – Sosyal Medyada Para Kazanma