Exxen Şampiyonlar Ligi Maçı Nasıl İzlenir – Exxen Ücretsiz Nasıl İzlenir

Exxen Şampiyonlar Ligi Maçı Nasıl İzlenir ve Exxen Ücretsiz Nasıl İzlenir detaylı bilgilendiriyoruz. Exxen Maç Nasıl İzlenir işte detayları.

Exxen şampiyonlar ligi maçı nasıl izlenir konusu futbolseverler tarafından merak edilen bir konu. Acun Ilıcalı’ya ait olan Exxen bir dijital program izleme platformudur. İçeriğinde birçok orijinal dizi, film ve çeşitli programlar bulunur.

Acun Ilıcalı son olarak şampiyonlar ligi maçlarını da Exxen bünyesine aldığını duyurmuştur. Şampiyonlar ligi maçlarını izlemek için öncelikle Exxen platformuna üye olmanız gerekir. Üyelik işlemleri şu şekildedir:

  • Mobil cihazınıza Exxen uygulamasını indirin.
  • Yeni üyelik başlatın.
  • Ödeme alınacak kart bilgilerini girin ve onaylayın.
Exxen Şampiyonlar Ligi
  • Aylık Reklamlı Paket: 69.80 TL
  • Aylık Reklamsız Paket: 79.80 TL
  • Sezonluk Reklamlı Paket: 54.80 TL
  • Sezonluk Reklamsız Paket: 64.80 TL

EXXENSPOR yaz 9300’a SMS gönder, anında şifren gelsin, form doldurmadan, kolayca üye ol. Exxen 9,90 TL ve Spor Paket 24,90 TL olmak üzere aylık toplam 34,80 TL’dir. EXXEN + SPOR’dan oluşan EXXENSPOR üyeliği ile, benzersiz Exxen Dünyası’nın bütün içeriklerini + UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Avrupa Konferans Ligi maçlarını izleyebilirsin. Üyelik ve ücretlendirme ile ilgili detaylı bilgi exxen.com’da.

Exxen Şampiyonlar Ligi Maçı Nasıl İzlenir

Exxenspor Ücretsiz Nasıl İzlenir

Exxen platformuna üye olup yayınları izlemek için abone olmanız gerekir ve abonelik için her ay belirli bir ücret ödemeniz gerekir. Exxen ücretsiz nasıl izlenir derseniz ilk kez üye olduğunuzda 1 hafta süreyle ücretsiz izleme hakkı kazanırsınız.

1 hafta süre bittiğinde kartınızdan otomatik olarak her ay ücret alınmaya başlanır. Birbirinden özgün dizileri izleyebilir ve keyifli vakit geçirebilirsiniz. Exxen platformunda uygulamaya özel Türk dizileri de çekilir ve yayınlanır.

Exxen Ücretsiz Nasıl İzlenir

Exxen Maç izle

Üyelik işlemleri bittiğinde uygulamaya hemen giriş yaparak izlemeye başlayabilirsiniz. Exxen platformunda birbirinden güzel filmler de yayınlanır. Platforma özgü diziler çekilir ve artık birçok kişi Exxen üyeliği almıştır.

Üyelik işlemleri bittikten sonra eğer iptal etmek isterseniz talep göndermeniz yeterlidir. Üyeliğiniz hemen iptal edilir.

Bedava Exxen İzleme Sitesi

Exxen ücretli bir program izleme platformudur. Üyeliğinizin devam etmesi için her ay ücret ödemeniz gerekir. Bedava Exxen izleme sitesi olarak ayrı bir uygulama yoktur. Bu tarz siteler kötü amaçlı olabilirler ve böyle bir siteye herhangi bir bilgi girişi yaparsanız sonuçları olumsuz olabilir.

Üyelik başladıktan sonra Exxen platformunu 1 hafta ücretsiz izleyebilirsiniz. Bu bir deneme süresidir ve sonunda üyelikten vazgeçebilirsiniz. Tek izleyebileceğiniz alan Exxen’in kendi uygulamasıdır ve başka bir alternatif alan yoktur.

Exxen platformuna üye olduğunuzda maçları da direkt izlemeye başlayabilirsiniz. Exxen maç nasıl izlenir sorunuz için öncelikle üye olmanız gerekir. Maçları izlemek için sizden herhangi bir ekstra ücret talep edilmez.

Exxen Şampiyonlar Ligi Maçı Nasıl İzlenir

Exxen 15 Gün Ücretsiz Nasıl izlenir

Konuşanlar Ücretsiz Nasıl İzlenir

Exxen Üyelik İptali

Exxen Filmleri

Exxen Bayram Ücretsiz İzle

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

15 Yorum

  1. son zamanlarda bildiğiniz üzere enflasyon sebebi ile zamlanan ürünler arasında Exxen’de nasibini aldı ve güncel fiyatları sizler için düzenledik. “Exxen Şampiyonlar ligi izleme” keyfiniz bol olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu