F2C Coin Geleceği, Yorum ve Fiyat Tahminleri

F2C Coin geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Ftribe Fighters NFT nedir ve F2 NFT yorum nasıl okunmalı işte detayları.

F2C Coin, Ftribe Fighters oyununun yönetim ve oyun içinde kullanılan kripto para birimidir. Bu oyun ise çok oyunculu çevrimiçi savaş arenası olan bir oyundur. Dünya genelinde geniş bir oyuncu kitlesine ulaşan bu oyunun ana jetonu olan F2C Coin ön satışları başlamıştır. F2C Coin nedir ve F2C Coin geleceği nasıl değerlendiriliyor, detaylı olarak açıklayalım;

F2C Coin Nedir?

Ftribe Fighters oyunu, oyuncuların oyunu kendi istedikleri şekilde oynama hakkına sahip oldukları, merkezi olmayan ve ücretiz bir dünya inşa etmek amacıyla kurumuştur. Uzun yıllara dayanan tecrübesi olan 20 kişilik bir ekip tarafından oluşturtulan bu oyunu tek kişi, 2 kişi ya da 4 kişiyle birlikte oynayabilirsiniz. Oyunun ana teması hayatta kalmaktır ve herkes hayatta kalma becerisini geliştirmek amacıyla oyunu oynar. Bu oyunun içinde bulunan silahlar, kitler ve aksesuarlarla oyuncularınızı gelişebilirsiniz. Bu eşyaları oyun içinde bulunan pazarda kiralama seçeneğiniz de vardır. Bu oyunun içinde alışveriş yapmaya ve oyunculara daha pek çok kanaldan gelir elde etmeyi sağlayan para birimi ise F2C Coin’dir. Şu anda ön satışta olan ve çok ilgi gören F2C Coin nedir sorusunu, sağladığı avantajlar birlikte açıklayalım;

  • F2C Coin, oyun içine bulunan markette kullanılmaktadır.
  • Oyunda yapılan tüm işlemlerden %6 oranında işlem ücreti alınır. Bu ücretler F2C Coin sahiplerini ödüllendirmek ve platformu geliştirmeye bütçe yatırmak amacıyla kullanılır.
  • Kullanıcılar F2C Coin stake ederek ödül alabilmektedir.
  • Platform içinde F2C Coin stake edildiğinde, NFT kazanılmaktadır.
  • F2C Coin sahipleri oyunun gelişmesi için alınacak kararlarda oy kullanma hakkına sahip olur.
  • F2C Coin oyun içindeki ögeleri donatmak ve oyun içi ödeme yapmak için kullanılır.

F2C Coin Geleceği Nasıl Değerlendiriliyor?

F2C Coin toplamda 1 miyar adet olarak arz edilecektir. Hem merkezi hem de merkezi olmayan borsalardan alınabilecek olan bu kripto para, aynı zamanda Airdrop, Staking ve Farming yöntemleriyle kullanıcılara dağıtılmaktadır. Sanal gerçeklik, artırılmış gerçeklik ve mobil platformlar için tasarlanma gibi özellikleri olan oyun dünya genelinde çok sayıda kullanıcıya ulaşmıştır. Uzmanlar tarafından yapılan F2C Coin geleceği hakkında yapılan teknik analizlerde, ilerleyen dönemlerde daha çok kullanıcı tarafından tercih edilmesi halinde, değerlenebileceği ön görülüyor. Binance Smart Chain ağında bulunan F2C Coin’in, oyun jetonu olduğu için ve piyasada şu anda çok sayıda oyun jetonu bulunduğu için rekabet nedeniyle fiyatının düşebileceği de belirtilen görüşler arasında yer alıyor.

F2C Coin Nereden ve Nasıl Satın Alınır?

F2C Coin, 4-5 Ocak 2022 tarihleri arasında ön satışta olacak. Ön satıştan alım yapmak isteyen kişilerin Gate.io platformuna üye olması ve kimlik doğrulama işlemleri gerçekleştirmesi gerekiyor. Bu işlemler tamamlandıktan sonra ön satış fiyatı olan 0,022 dolardan dilediğiniz miktarda F2C Coin satın alabilirsiniz. Ön satıştan satın alabilmek için VİP 1 üyelik şartı aranmaktadır. Ön satışın arından bu borsada ve diğer borsalarda listelenmesi bekleniyor.

Barcelona Coin Geleceği 2022 – Bar Token Yorum

Maker Coin Geleceği 2022 – MKR Coin alınır mı?

BNB Coin Yorum 2022: 1.000 Doları ne aşabilir?

ZRX Coin Geleceği 2022 – ZRX Coin alınır mı?

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥