Fener Coin Geleceği 2022 – FBC Coin alınır mı?

Fener Coin Geleceği ve Fener Coin Ön Sipariş hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Fener Coin Yorum işte detayları.

Fener coin geleceği hakkında şimdiden tahminde bulunmak diğer kripto paralar gibi oldukça zordur. Fenerbahçe Kulübü başkanı Ali Koç 2020 yılında yaptığı açıklamalarda fener coin adlı kripto para çıkarmayı istediklerini belirtmişlerdi. Bu açıklamalarda;

  • Fenerbahçe takımı için büyük bir gelir kaynağı olması beklenen token paraların taraftarlar tarafından da çok ilgi göreceği beklenmektedir.
  • Alınan bazı duyumlara göre kesin olmamakla birlikte Fenerbahçe Spor Kulübünün Socios firması ile görüşmeler sağladığı belirtilmişti. Socios firması bilindiği üzere daha önce Galatasaray, Trabzonspor, Başak şehir ve Göztepe gibi spor Kulüpleri anlaşmalar yapmışlardır.
  • Bu konuda ilk atağı yapan Galatasaray Spor Kulübü Socios firması ile anlaşarak GAL Token’i piyasaya sürerek taraftarları tarafından büyük ilgi gören bu kripto para sayesinde 2021 yılının ikinci çeyreğine denk gelen kısmında yaklaşık 100 milyon TL kazanç elde ettiğini belirtti.

Fenerbahçe Spor kulübü yöneticileri de bu konuda görüşmeler yaparak fener coin’in çıkarılma çalışmalarına başlamışlardır. Fakat henüz kesin bir açıklamam yapılmamıştır. Fenerbahçe Spor kulübü başkanı Ali Koç bu konuda yaptığı açıklamalarda çalışmalarının ve görüşmelerinin devam ettiğini belirtmiştir. Fenerbahçe tarafından herhangi bir resmi açıklama gelmeden taraftarların çıkan haberlere itibar edilmemesini özellikle belirtmiştir.

Mpax Coin Hangi Borsada – Mpax Coin alınır mı?

Fener Coin Ön Sipariş

Fener coin ön sipariş vermek isteyen pek çok Fenerbahçe taraftarı olacaktır. Dijital çağın yeni para birimi olan kripto para dünyasında yer almak isteyen Fenerbahçe Spor kulübünün çıkarmayı düşündüğü fener coin için taraftarlar büyük bir heyecanla beklemektedirler.

Fener coin alarak takımına destek olmak isteyen taraftarlar için Fenerbahçe Spor Kulübünün resmi sayfasından ya da twitter adresi üzerinden takip edebilir ve ön sipariş talebinde bulunabilirler. Tabi ki öncelikle taraftarların yapılan açıklamaları dikkatle takip etmeleri gerekir. Fenerbahçe Spor kulübü sitesi ve twitter adresi dışında yapılan diğer site açıklamalarına itibar etmemeleri de gerekir.

Fener Coin Yorum

Fener coin yorum yapan Fenerbahçe taraftarları takımlarının gelişimi ve desteklenmesi için fener coin’in resmi olarak satışa çıkmalarını beklemektedirler. Fenerbahçe Spor kulübü ‘de çıkaracakları bu kripto para sayesinde yüksek gelir elde etmeyi hedeflemektedirler. Yapılan yorumlara göre Fenerbahçe taraftarlarının fener coin’e ilgilerinin büyük olması bekleniyor.

Cofix Coin Geleceği 2022 – Cofix Coin alınır mı?

Burada yer alan “bilgi ve yorumlar” yatırım tavsiyesi değildir. Sitede yer alan bilgiler yorum niteliğindedir. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın! Unutmayın yatırım tavsiyesi kişilere özel ve yetkili kurumlar tarafından verilebilir.

googlehaberler