Geçmişten günümüze kadar en popüler futbol oyunlarının ilk sırasında yer almaktadır. Oyun severler tarafından en çok merak edilen konulardan biri FIFA 22 bedava mı oluyor sorusunun yanıtı olmaktadır. FIFA 2022 belirli bir süre aralığında deneme amacıyla ücretsiz kullanıma açılmıştır. 

Sony tarafından yapılan açıklamada PlayStatiton Plus abonesi olan her kullanıcı belirli süreler içinde ücretsiz bir şekilde kullanabilmişti. Aynı şekilde Xbox Games Pass ve EA Play kullanıcıları da FIFA 22 ücretsiz olarak oynayabildi. Fifa 22 bedava mı oluyor sorusunun yanıtı maalesef hayır. Ancak bedava oynama süreniz kısıtlı sürelerde gerçekleşti. Oyun tamamen ücretsiz kullanıma açılmadı.  

Fifa 22 Bedava Olacak Mı? 

FIFA serisinin bir parçası olarak karşımıza çıkan FIFA 22 son zamanlarda en çok beğenilen futbol oyunlarının ilk sırasında yerini aldı. Oyun ilk çıktığı andan beri oyun seveler tarafından yoğun bir ilgi ile karşılanmaktadır.  

PlayStatiton Plus aboneleri için 7 Haziran tarihine kadar ücretsiz kullanıma açıldı. EA Play ve Xbox Game Pass’da ise 23 Haziran tarihinde bedava olarak kullanılmıştır. Xbox Game Pass Ultimate aboneleri de oyunu ücretsiz bir şekilde kullanmıştır. Ancak oyun bu tarihlerde kütüphaneye eklendiyse üyeliğiniz var olduğu sürece ücretsiz bir şekilde indirerek oynayabilirsiniz. Oyun ilk çıktığı anda belirli bir süre için ücretsiz oldu. Bundan sonra tekrar ücretsiz olup olmayacağı konusunda açıklama gelmemiştir.  

Fifa 22 Olacak Mı? 

Ekim ayında piyasaya sürülen Fifa 22 belirli süre içerisinde kullanıcıların ücretsiz kullanılmasına açılmıştı. EA ve PlayStatiton Plus aboneleri için FIFA 22 deneme amacıyla belirli bir süre ücretsiz oynama fırsatı verildi. Kütüphanesine bu oyunu ücretsiz olarak ekleyenler ise daha sonradan indirerek ücretsiz bir şekilde oyunu elde ettiler. Ancak bu ücretsiz oyunu oynayabilmek için aboneliklerin devam etmesi gerekir. 

FİFA ekim ayında oyun severlerin karşısına çıktı. 2022 yılında ise Mayıs ve Haziran aylarında Fifa 22 farklı platformlarda belirli süreler için ücretsiz oldu. Oyun ekibi tarafından ya da EA ve Sony’den oyunun tekrardan bedava olup olmayacağı konusunda herhangi bir açıklama gelmemiştir. Fifa 22 oyunun güncel fiyatı 599 TL olarak satışa çıkartılmaktadır.  

Fifa 22 hakkında düşüncelerinizi ve fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.  

Fifa 22 Olacak Mı 

Car X Street Apk İndir – Ücretsiz Mobile Oyun Yükle

2022 Yılının En İyi Oyunu Elden Ring İncelemesi

Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar

Comments are closed.