Flamingo Coin Geleceği 2022 – FLM Coin Yorum

Flamingo Coin, borsalarda FLM adıyla yer alan Flamingo platformunda yönetişim, stake ödülleri ve diğer işlemler için kullanılan yerel para birimidir. Flamingo ise NEO blok zinciri üzerine inşa edilmiş olan ve merkezi olmayan bir finans platformudur. Birkaç DEFi uygulamasını tek bir sistemde birleştiren bu platformun özelliklerini ve Flamingo Coin nedir sorusunu detaylı olarak açıklayalım;

Flamingo Coin Kaç TL (CANLI)

Flamingo Coin fiyatı 1,71 TRY’dir. Flamingo coin son 24 saatte 2.22% değişim gösterdi. Flamingo coin günlük işlem hacmi 435.522.588 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 448. sıradadır.

Flamingo Coin Kaç Dolar; $0,102101 USD’dir. Son 24 saatte 2.22% oranında değişti.

Flamingo Coin Kaç TL; ₺1,71 TRY olarak fiyatlandı. Son 24 saatte 2.22% değişim gördü.

Flamingo Coin Nedir?

Flamingo, NEO blok zinciriyle birlikte çalışabilen bir DEFİ platformudur. Tek noktadan varlık yönetimi ve kullanıcılarına stake yöntemi ile yüksek kazanç sağlayan ve bunlarla birlikte pek çok özelliği de barındıran bu platformun ana para birimi Flamingo Coin’dir. Son dönemlerde yeni bir çekiliş sistemi ile gündemde olan Flamingo Coin nedir sorusunu ve platformunun özelliklerini şöyle açıklayabiliriz;

  • Flamingo, çapraz zincirli varlık ağ geçidi özelliği sunar. Bu özellik ile NEO, BTC, ONT, USDT ve çok daha fazla para birimi ile işlem yapılmasını sağlar.
  • Kullanıcılar teminatlı stabil coin ihraç edebilmek ve varlıklarını stake ederek kazanç sağlayabilmek için bu paltomu kullanabilirler. Tek noktadan varlık yönetimi ile büyük kolaylık sağlar.
  • Burada desteklenen tüm varlıklar takas edilebilir özelliktedir. Onchain likidite temini özelliğiyle zincirler arası varlıklar, AMM aracılığı ile takas edilebilir.
  • Neredeyse tüm varlıklar için kalıcı sözleşme uygulanabilir.
  • Topluluk ile yönetildiği için kullanıcılar ellerindeki FLM coini stake ederek, paltomun geleceğine yön verebilir, yönetimde söz sahibi olabilir.
  • Kullanıcılar Flamingo Finance aracılığı ile jetonları dönüştürme, getiri elde etme ve likidite sağlayıcısı olma imkanlarına sahip olurlar.
  • Burada stake yönetimiyle sağlanan likidite sonucunda gelir elde edebilir ve ödül olarak FLM coin kazanabilirsiniz.

Hangi Coin Alınır?

Flamingo Coin Yorum

Kullanıcılarına yatırım yapmayı, blok zincirlerinden doğrudan gelir etmeyi ve kripto para alıp satmayı kolaylaştırmak amacıyla kurulmuş olan bu platform ve Flamingo Coin yorum haberlerinde ilerleyen günlerde açılacak olan bahis yani piyango bölümünden bahsediliyor. Kullanıcılar, ellerindeki FLM jetonlarını kullanarak çekilişe katılabilecek ve yüksek ödülü kazanma imkanı elde edecek.

Platformda güvenlik açıklarını veya hatalarını keşfedebilen doğrulayıcıların bir milyon dolara kadar ödül kazanabilmesi ise yatırımcıların ilgisini çekiyor. Doğrulayıcı, likidite sağlayıcı ve yatırımcılar için eşsiz bir platform özelliğinde olan Flamingo Finance’nin ilerleyen günlerde sosyal kanallarını geliştirecek olması ve daha fazla kullanıcıya ulaşmayı planlaması, çevrimdışı konferanslar düzenleyecek olması ve pazarlama etkinlikleri yapacak olması, bu platformun daha fazla yatırımcı tarafından benimsenmesini sağlayabilir.

Flamingo Coin Hangi Borsada?

Maksimum arz adedi bilinmeyen ve toplamda 312 milyon 285 bin adet olarak arz edilen Flamingo Coin satın almak için Binance, Gate.io, MEXC ve OKX borsalarını kullanabilirsiniz.  Bu borsalardan güvenli işlem yapabilmek ve para yatırıp çekebilmek için yapmanız gereken üye olmak ve kimlik doğrulamanızı gerçekleştirmektir.

Hesabınıza yatırdığınız paralarla USDT, BTC veya ETH satın alarak, bunları spot borsalarda Flamingo Coin’e dönüştürebilir ve satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hard Fork Nedir Kripto

Kripto Para Borsası Coinbase Kritik Dönemeçte

Fincan Kulp Formasyonu Nedir, Örnekleri

Alper Destici

Kripto Para piyasalarını takip ederek sizi bilgilendiriyorum. İTÜ Finansal Piyasalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu