FNF Coin Geleceği 2022 – Fanffle Token Yorum

FNF Coin geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. FNF Coin nedir ve Fanffle Token Yorum neler söylüyor işte detayları.

FNF coin piyasaya çıkan en yeni coinlerdendir. Fanffle coin yani FNF coin Koreli BILLION WISE ENTERPRISES LIMITED şirketi tarafından NFT uygulama çözümleri için oluşturulmuş kripto paradır. NFT projesi için gerekli NFT verme, proje web sitesi geliştirme ve topluluk oluşturma işlemlerini tek seferde çözmeyi vaat eden coin 24 Nisan 2022’de dağıtıma çıkacaktır. Geliştirdiğiniz resim, müzik ya da projeyi NFT’ye çevirebilen teknolojisi ile öne çıkmaktadır.

FNF Coin Nedir?

Kore menşeli şirketin oluşturduğu kripto para cinsi Fanffle kısaca FNF coin yeni piyasa sürülmüş olduğu için henüz coinmarket tarafından listelenmemektedir. Klayt ağında blok zincir oluşturan FNF coin, Kaikas, Windows, Mac ve Linux’ta Chrome’u tarafından desteklenmektedir. FNF coinin diğer özellikleri:

  • Web 3 için geliştirilmiş transistördür.
  • Çeşitli geliştiriciler, kurumlar, şirketler, bireyler ve merkeziyetsiz otonom kuruluşlarının kullanımına uygundur.
  • FNF coin ile oyunlar, sanatlar, eğlence dünyası, metaverse ürünleri, markalar ve pazar yerleri için NFT’ler oluşturabilirsiniz.
  • FNF sayesinde geliştiriciler gereksiz yere deneyim kazanmak için zaman kaybetmezler. Ekosistem tüm bu saydığımız sektörlerin demolarını kullanıcılarına sunmaktadır.
  • Metaverse verilerini sınırsız depolayabilirsiniz.
  • Yapacağınız tüm işlemler için kesintisiz ve hiper bağlantı sağlamayı vaat eder.
  • Gelişmiş hizmet haklarını sunmaktadır.
  • NFT oluşturulurken deneyimsiz olsanız bile sistem yardıma yönelik her ayrıntıyı sunmaktadır.
  • Yapılacak özelleştirmeler için uygun ücret tarifesi sunar.
  • DAO yönetimi mevcuttur.

Hangi Coin Alınır?

FNF Coin Nedir?

FNF Coin Yorum

FNF coin piyasaya yeni çıkan bir coindir. Henüz borsalarda listelenmeye başlamamış dolayısıyla yatırımcıların dikkatini çekmemiştir. Piyasaya sürüldüğü ilk saatlerde 0,72 USD’den fiyatlanan FNF coin saatler içerisinde düşüş sağlayarak 0,32 USD’ye gerilemiştir. Toplamda 1 milyar FNF token üretilecektir. Bunun %60’ı üretilmiş olup piyasaya dağıtılmıştır. Piyasa değeri 362 bin dolar olan FNF coin henüz yeni doğmuş bir coin olduğu için piyasalarda öncelikle yer tutması beklenilmelidir. Borsalarda listelenmesi ve yatırımcıların dikkatini çekebilmesi için önünde uzun bir yol var. Şirketi ve ortaklıkları güçlü bir finansman ya da teknolojiye sahip değiller. Diğer NFT üreticisi coinler arasından sıyrılıp listede tutunabilmesi için gerçek anlamda çaba sarf etmesi gerek.

FNF Coin Yorum

1 milyar token üretilecek olması da enflasyonist bir yaklaşım ile coinin tek rakamlı dolar fiyatlandırılmasına uzak düşmektedir. Eğer piyasada tutunur ve tek haneli rakamlarda gelmesi hedefleniyor ise bunu yakın gelecekte tokenlerinin bir kısmını yakarak sağlayabilir. Ancak bu halde bile centli rakamları geçemeyeceği aşikâr. Yatırım yapıp yapmamak için en azından önümüzdeki ilk 3 ayda alacağı aksiyonları takip etmek gerek. Zaten şu anda bile sadece Meksika borsalarında listelenebilmektedir. Koreli bir kripto paranın neden Asya borsalarında yer bulamadığı da soru işareti olarak akıllara takılmaktadır.

FNF Coin Hangi Borsada Nasıl Alınır?

Piyasaya yeni çıkan FNF coin sadece Meksika borsası olan Mexc Global’de listelenmektedir.

Hard Coin Geleceği – Kava Lend Coin Yorum

Moov Coin Geleceği – Dotmoovs Coin Yorum

Squawk Coin Geleceği – Squawk Coin Yorum

Alper Destici

Kripto Para piyasalarını takip ederek sizi bilgilendiriyorum. İTÜ Finansal Piyasalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu