Gala Coin Geleceği, Yorum ve Fiyat Tahminleri

Gala Coin Geleceği ve fiyat hedefi hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Gala Coin yorum nasıl okunmalı uzmanlar ne diyor işte detayları.

Gala Coin, ilk oyna kazan oyunlarından olan Gala Games tarafından üretilen ve oyunun oynanması için kullanılan para birimidir. 2019 yılında piyasaya sürülen ve döneminin ilk oyunlarından olan Gala Games, oyunculara oyun içinde sahip oldukları öğelerin gerçek sahipliğini veren, blok zinciri destekli bir oyun geliştirme platformu olarak tanımlanır.

Son dönemlerde geliştirdiği projeler ile adından söz ettiren ve fiyat grafiği, aldığı yüksek yatırımlar sayesinde yukarı yönlü giden Gala Coin geleceği nasıl olacak, uzmanlar tarafından yapılan Gala Coin yorumları neler anlatıyor detaylı olarak açıklayalım;

Gala coin geleceği - gala coin yorumları

Gala Coin Nedir?

Gala Games, kullanıcıların gerçekten oynamak isteyecekleri blok zinciri oyunlarını yapmak amacında olan ve blok zinciri tabanlı oyunları geliştiren bir platform olarak tanımlanır. Bu platformun yerel kripto para birimi olan Gala Coin ise Ethereum üzerinde çalışmaktadır. Bu platformda oyuncular elde ettikleri NFT’lere sahip olabilirler ve bunlar ile oyunların isleyişini etkileme, yeni oyunlara oy verme gibi etkinliklere katılabilirler.

Binance gibi ünlü borsalarda listelenmesi ve büyük şirketler ile ortaklık kurması gibi nedenlerle borsalarda değeri artan ve fiyat grafiği yükselişe geçen Gala Coin nedir sorusunu, aşağıdaki şekilde açıklayalım;

  • Bu coin, Gala ekosistemini çalıştıran bir yakıttır. Bu ekosistemde oyuncular Gala tokeni kullanarak öğeleri satın alabilir, diğer ittifak üyelerinden kart paketleri satın alabilir ve ticaret yapmalarını sağlayabilir.
  • Bu coin kullanıcılarına tam kontrol etme yetkisi verir ve kullanıcılar arasında transfer edilebilir. Ekosistemde bulunun ilk oyun olan Town Star, en iyi 100 oyuncunun ödüllendirildi bir platform görevindedir.
  • Gala, oyuncular arasında değişim aracı olarak kullanılır ve iade edilemeyen bir hizmet tokeni görevindedir.
  • Kullanıcılar, ellerinde bulunan tokenleri platformdaki cüzdanda saklama, depolama ve takas edebilme avantajına sahiptir.
  • Platformdan satın alınamayan tokenler, oyun içinde ödül olarak dağıtılır.

Hangi Coin Alınır?

Gala coin projesi

Gala Coin Projesi

Gala Coin projesi, kullanıcıların birden fazla oyunla eğlenebileceği ve ödül kazanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Platformda bulunan çok sayıda oyunda kullanıcılar oyun oynayarak ve eğlenerek zaman geçirebilirler ve birbirinden değerli ürünlere sahip olabilirler. Oyunda kazanılan ögeler tamamen gerçektir ve sahiplerinin kontrolündedir.

Gala Games, topluluk odaklı bir proje olduğu için kullanıcılarıyla iletişim halinde kalarak ilerler. Yenilikleri test ederek katılımcıların, oyun geliştirmelerinde hangi yolun takip edilebileceği ve tasarımın hangi yönde şekilleneceği gibi konularda söz sahibi olmasını sağlar.

Gala ağını desteklemek isteyen kullanıcılar, Node’ları çalıştırabilme imkanına sahiptir. Bunun karşılığında ise Gala Coin, sınırlı sayıda üretilen NFT’ler ve diğer fırsatlar ile ödüllendirilir.

Gala Games ekosistemi, iş ispatı, hisse ispatı ve depolama ispatı olmak üzere üç farklı düğüm ispatında çalışmaktadır.

Gala Coin Kimin?

Gala Coin kimin sorusu, yatırımcılar tarafından en çok araştırılan sorular arasında yer alır. 2019 yılında kurulan bu coin’in sahibi Eric Schermeyer’dir.

Gala Coin Hangi Ülkenin, Sahibi Kim?

Bir dönemin en ünlü oyunları olan Farmville, Mafia Wars gibi oyunların geliştiricisi olan mobil oyun şirketi Zynga tarafından geliştirilen Gala Coin projesinde kurucu isim Eric Schermeyer’dir. Eric, Zynga şirketinin kurucu ortaklarındandır. Son teknoloji oyunları üretimi ile ün sahibi olmuştur. Gala projesini ise blok zinciri tabanlı oyun ağı oluşturmak ve kullanıcıların oyunlar üzerinde daha fazla hak sahibi olmalarını sağlayacak bir yapı geliştirmek amacıyla Gala Games’i kurmuştur.

Gala Coin Mining

Pek çok kripto parada olduğu gibi Gala Coin Mining de stake yöntemiyle yapılmaktadır. Direkt olarak madenciliği bulunmayan bu coini cüzdanda stake eden kullanıcılar, pasif gelir elde ederler. Aynı zamanda platformda oyna kazan oyunlarından da ödül olarak Gala Coin elde edilmektedir.

Gala coin hangi borsada, nasıl alınır?

Gala Coin Hangi Borsada, Nasıl Alınır?

Gala coin hangi borsada nasıl alınır sorusuna, dünyanın en ünlü borsalarında listelendiği cevabını verebiliriz. Şu andan en fazla işlem hacminin olduğu borsalar Binance, Kraken, Gate.io, Kucoin, Huobi Global ve Coinbase borsalarıdır. Bu borsalardan alım yapabilmek için üyelik ve KYC doğrulama işlemlerinizi tamamlamanız gerekir. Gala Coin’i USDT para birimini kullanarak satın alabilirsiniz.

Gala Coin Metaverse

Gala Coin metaverse projelerinden farklı olarak yalnızca tek oyunla sınırlı kalmaz. Oyunculara birden fazla metaverse oyunlarını bulabilecekleri bu oyunlardan kazanç elde edebilecekleri, aldıkları NFT’leri bu oyunlar arasında kolayca kullanabilecekleri bir ekosistem inşa etmeyi amaçlar. Bu nedenle diğer metaverse projelerinden farklıdır.

Gala Coin Hedef Fiyat

Gala Coin Ethereum altyapısında olduğu için Bitcoin’e bağlıdır diyebiliriz. Bu nedenle Bitcoin iniş çıkışlarından etkilenebilecek bir para birimidir. Gala Coin hedef fiyat tahminleri genellikle Bitcoin azalış ve artış dönemlerine göre yapılmaktadır. Ancak bu tahminler, pek çok etkene bağlı olarak değişir. Tam olarak fiyat tahmini yapılamayan bu coin en yüksek değerini 2021 Kasım ayında 0,71 dolar ile görmüştür.

Piyasalarda 1 dolar değerine gelebileceği söylentisi olsa da uzmanlar tarafından bir dolar değerine ulaşması için uzun vadede beklenilmesi gerektiği belirtiliyor. Yatırım yapmak isteyenlere hedef fiyat tahminlerinden ziyade piyasanın genel eğilimine ve Gala grafik verilerine dikkat edilmesi gerektiği tavsiyesinde bulunuluyor.

Gala coin metaverse

Gala Coin Yorumları

Gala Coin yorum haberlerinde uzmanlar ve kullanıcılar arasında farklı görüşlerin mevcut olduğu görülüyor. Uzmanlar farklı projesi ve yüksek kazanç sağlayan mekanizmaya sahip olması ile bu coinin gelecek vaat ettiğini düşünüyor. Bazı yatırımcılar ise bu coinin rekabet ortamında eriyip gideceğini düşünüyor ve pek değer vermediklerinden bahsediyor.

Gala Coin, Amazon gibi ünlü şirketleri arkasına alan bir proje ile desteklendiği için analistler ve uzmanlar tarafından uzun vadede piyasalarda kalacağı düşünülen bir para birimidir. Bu coin maksimum arzı 35 milyar adet olacaktır. Dolaşımdaki token adediyse 7 milyardır.

Gala ekosisteminde her gün token dağıtımı yapılması ve bu dağıtılan tokenlerin her yıl Temmuz ayını 21. Gününde yakılması gerçekleştiriyor. Bu tarihe Gala Coin’lerin yarı yarıya azaltılması sağlanıyor. Bu sayede coin, değerini ve toplam arzı korumuş oluyor.

Gala ekosisteminde düğüm operatörlerinin bu para ile ödüllendirilmesi sağlanıyor. Aynı zamanda kullanıcılara oynadıkları oyunlar, ekosisteme sağladıkları katkılar nedeniyle coin ödülü verilmesi, dünya genelinde çok sayıda yatırımcının bu ekosisteme ilgi göstermesini sağlamıştır.

Son gelişmelere göre Frank Miller, Sin City oyun içinde NFT koleksiyonları üretmek için blok zinciri oyun şirketi olan Gala Games ile anlaşmıştır. Ayrıca bu şirket, Brave ile anlaşarak blok zinciri oyunlarının yolunu açmıştır. Çok farklı ve ilginç bir promosyon anlaşması yapılması, Gala Games ve coin değerinin artmasını sağlayabilir.

Platformda aylık aktif kullanıcı sayısı son dönemde 1,3 milyona ulaşmıştır. Satılan en pahalı NFT ise 3 milyon dolardır. Takım üyelerinin sayısı 90 kişiden fazladır ve bu rakam her geçen gün artmaktadır. Bütün bu verilere bakıldığında, platformun gelişmekte olduğunu ve dünya genelinde ciddi derecede kullanıcısının olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca kullanıcılara eşsiz ve oldukça değerli NFT’ler sağlandığını da belirtmek gerekir.

Bitcoin Geleceği – Bitcoin Yorumları

HOT Coin Geleceği – HOT Coin Yorumları

SLP Coin Geleceği – SLP Coin Yorumları

Shiba Coin Geleceği – Shiba Coin Yorumları

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥