Gala Coin Geleceği [YORUM 2030]

Gala coin geleceği sürekli yükselişte olduğu için bir hayli merak edilen bir konumdadır. Birçok uzman analistten gelen yorumlara göre, bu tarz büyük listelerde bulunan coin birimlerinin geleceği açısından muhakkak önemli bir konumda bulunur. Çünkü Gala coin geleceği yorumlarına göre, bu listeleme haberi, kripto para fiyatını yukarı seviyelere taşıyabilir.

🪙 Kripto para birimiGala
💱 Kısa AdıGALA
🏆 Sıra75.
💸 Piyasa Değeri$214,651,756
💲 Fiyat$0.03077
🚀 İşlem Hacmi$74,649,280
📈 Fiyat Değişimi (24s)-0,45%
💰 Arz$1,534,287,562

GALA Coin son dakika yorumlar

GALA Coin fiyatı, genel kripto para piyasasındaki trendlere ve GALA Games’in yeni oyununun başarısına bağlı olarak önümüzdeki günlerde yükselebilir veya düşebilir.

İşte bazı yatırımcılardan GALA Coin ile ilgili son dakika yorumları:

  • “GALA Coin, 2022 yılının Kasım ayındaki zirvesinden bu yana %70’ten fazla değer kaybetti. Bu düşüş, genel kripto para piyasasındaki düşüşten kaynaklanıyor. Ancak, GALA Games’in yeni oyununun piyasaya sürülmesi, fiyata olumlu yansıyabilir.”
  • “GALA Coin, GameFi alanındaki önemli bir proje. Yeni oyunların piyasaya sürülmesi ve genel kripto para piyasasındaki toparlanma ile birlikte, GALA Coin’in 2024 yılında yükselmesini bekliyorum.”
  • “GALA Coin, riskli bir yatırım. Ancak, uzun vadede potansiyeli olan bir proje.”
Gala coin geleceği
AyFiyat+ / –
May 2023$0,03178-16,83%
Nis 2023$0,03821-7,67%
Mar 2023$0,041394,84%
Şub 2023$0,03948-27,14%

Metaverse ve NFT evrenlerinin hareketlenmesi Gala coinin işine yaramış görünüyor. Gala coin yorum için saatlik ve günlük grafiklere baktığımızda karşımıza yeşilden başka bir şey çıkmıyor açıkçası. 1 $bandına çok yaklaşan Gala coin, düşüşünün akabinde yeniden yükselişe geçti ve azından 5 cent barajını devirmeyi başardı. Şimdi ise yeni bir rüzgara kapılmak ve kalıcı olarak 0.050 $ seviyesini geçmek coin için çok önemli.

Gala coin geleceği

Metaverse dünyasındaki oyunlara artan ilgi Gala topluluğu için de son derece önemli. 200 günlük ortalama olan 0.05273 $ seviyesinin aşılması da bu anlamda gerçekten önem taşıyor. Hacim ile paralel gelişen yükselişlerin kalıcı olması ve günlük 0.05273 $ üzerinde kapanışların yapılması yükseliş için şart.

bknz Hangi coin alınır

Gala Coin en yüksek kaçı gördü?

Gala Coin 26 Kasım 2021’de $0,74 seviyesini gördü. O zamanın döviz kuruna göre yaklaşık 1 Gala coin 8,50 TL yapıyordu. Neredeyse bugünkü değerinin 10 kat daha fazlasıydı.

TarihFiyatFark %
Oca 2023$0,05518231,54%
Ara 2022$0,01664-35,80%
Kas 2022$0,02593-38,24%
Eki 2022$0,041983,62%

Gala Coin Nedir?

Gala coin nedir sorusu son zamanlarda sürekli dikkat çeken bir coin olduğu için sıkça sorulmaya başlandı. Özellikle kripto paranın projesi incelendiği zaman  ikincil türde olan coin olduğu göze çarpıyor. Gala, ZPT sistemi için ikincil coin  görevi görür  ve destekleyici rolünde faaliyet gösteren bir sisteme sahiptir.

Program coin olarak hizmet veren gala coin Zeepin Zincirinin günlük işleyişi için oldukça önemli bir görevidir.  Gala coin  şu anda Ethereum blok zincirinde bulunur ve ERC-20 standardına uygun şekilde tasarlanmıştır. Gala coin  Gala Games programında bulunan  katılımcılar arasında değişim aracı olarak kullanılan bir sistemdir. Ayrıca iade edilmeyen bir hizmet varlığı gibi bir özelliği bulunur. Gala Coinin tüm bu özelliklerine baktığımız zaman Gala Coin Geleceği parlak görünmektedir.

Gala coin geleceği

Gala coin ceo’su Eric Schiermeyer

Gala coin ceo’su Eric Schiermeyer Zynga oyun şirketinin kurucu ortaklarından biridir. Eric Schiermeyer şirketi bir çok gelişmiş ve popüler mobil oyuna imza attı. İşte o oyunlardan bazıları; FarmVille, Mafia Wars ve Words With Friends

Gala Coin Güvenilir Mi

Gala Coin, Güvenlik ve şifreleme işlemlerini Ethereum blok zinciri altyapısını kullanarak gerçekleştirmektedir. Ethereum blockchain güvenliğini düşünecek olursak Gala Coin oldukça güvenilirdir diyebiliriz.

Gala coin geleceği
Gala coin zirve fiyatı

Gala Coin Hangi Borsalarda Mevcut

Gala Coin piyasaya sürüldüğünden beri bir çok kripto para borsasında listelenmiş ve işlem görmektedir. Gala Coinin listelendiği kripto para borsaları ise şunlardır:

  • Binance, Mandala Exchange, OKEx, Coinbase Exchange, KuCoin, Pionex, Crypto.com, Gate.io, Uniswap

Gala Coin Türkiye’nin en büyük kripto para borsalarından birisi olan BtcTurk kripto para borsasında listelenmiştir.

Gala coin geleceği
Gala coin

Gala Coin Yorum

Gala coin yorumlarını incelediğimizde son zamanlarda oldukça popüler hale geldiğini görüyoruz. Gala Coin Metaverse Projesi aynı zamanda bir evren olarak tasarlandığı için ileride çok iyi yerlere gelebilir. Gala Coin sosyal medya hesaplarında da aktif olarak paylaşımlarına devam etmekte ve Gala Coin Twitter yorumları da sıkça yapılmaktadır bu yorumlarda Gala Coin Sohbet odaları kurulup kullanıcılar Gala Coinden beklentilerinin büyük olduğunu ve ileride adından sıkça söz ettiren bir proje olacağını düşünmektedirler.

Gala Coin Grafik

Gala Coin Grafik performansını ayrıntılı olarak incelediğimizde uzun süre yatay performans göstermiştir. Daha sonra Gala Coinin popülerleşmesinin ve birçok uluslar arası kripto para borsasında listelenmesi sebebiyle yükselişe geçmiş ve çok ani bir yükseliş gerçekleştirmiştir. Gala Coin Hedef olarak kendine AXS Coini seçmiş ve AXS Coin fiyatını geçmek için çalışmalarına devam etmektedir.

En Ucuz Coinler

Altcoin Yatırım Tavsiyeleri

Bol Sıfırlı Zengin Edecek Coinler

En İyi Alt Coinler Hangileri

Alper Destici

Kripto Para piyasalarını takip ederek sizi bilgilendiriyorum. İTÜ Finansal Piyasalar alper.destici@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥