Gala Coin Geleceği 2023-25 (GÜNCEL) – Gala Coin Hedef Fiyat

Gala Coin Geleceği ve Gala Coin Nedir detaylı bilgilendiriyoruz. Gala games coin yorum 2022 nasıl okunur işte detayları.

Gala coin geleceği sürekli yükselişte olduğu için bir hayli merak edilen bir konumdadır. Gala coin geleceği hakkındaki bilgiler şu şekilde sıralanabilir. Birçok uzman analistten gelen yorumlara göre, bu tarz büyük listelerde bulunan kripto para birimlerinin geleceği açısından muhakkak önemli bir konumda bulunur. Çünkü Gala coin geleceği yorumlarına göre, bu listeleme haberi, kripto para fiyatını yukarı seviyelere taşıyabilir.

Gala Coin Fiyatı, Anlık

Gala Coin fiyatı 1,08 TRY’dir. Gala coin son 24 saatte -1.40% değişim gösterdi. Gala coin günlük işlem hacmi 3.161.232.049 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 97. sıradadır.

1 Gala Coin Kaç Dolar; $0,060437 USD’dir. Son 24 saatte -1.40% oranında değişti.

1 Gala Coin Kaç TL; ₺1,08 TRY olarak fiyatlandı. Son 24 saatte -1.40% değişim gördü.

Gala Coin projesi aylık ne kadar kazandırdı aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz. Gala Coin geleceği hedef fiyatı ne olur?

DönemFiyatDeğişim
Temmuz 2022$0,0523211,79%
Haziran 2022$0,05454-34,29%
Mayıs 2022$0,08301-36,85%
Nisan 2022$0,14680-42,27%
Mart 2022$0,279006,92%
Şubat 2022$0,2609431,91%
Ocak 2022$0,19782-56,15%

Gala Coin Nedir?

Gala coin nedir sorusu son zamanlarda sürekli dikkat çeken bir coin olduğu için sıkça sorulmaya başlandı. Özellikle kripto paranın projesi incelendiği zaman  ikincil türde olan coin olduğu göze çarpıyor. Gala, ZPT sistemi için ikincil coin  görevi görür  ve destekleyici rolünde faaliyet gösteren bir sisteme sahiptir.

Program coin olarak hizmet veren gala coin Zeepin Zincirinin günlük işleyişi için oldukça önemli bir görevidir.  Gala coin  şu anda Ethereum blok zincirinde bulunur ve ERC-20 standardına uygun şekilde tasarlanmıştır. Gala coin  Gala Games programında bulunan  katılımcılar arasında değişim aracı olarak kullanılan bir sistemdir. Ayrıca iade edilmeyen bir hizmet varlığı gibi bir özelliği bulunur. Gala Coinin tüm bu özelliklerine baktığımız zaman Gala Coin Geleceği parlak görünmektedir.

Gala coin ceo'su Eric Schiermeyer

Gala coin ceo’su Eric Schiermeyer

Gala coin ceo’su Eric Schiermeyer Zynga oyun şirketinin kurucu ortaklarından biridir. Eric Schiermeyer şirketi bir çok gelişmiş ve popüler mobil oyuna imza attı. İşte o oyunlardan bazıları; FarmVille, Mafia Wars ve Words With Friends

Gala Coin Güvenilir Mi

Gala Coin, Güvenlik ve şifreleme işlemlerini Ethereum blok zinciri altyapısını kullanarak gerçekleştirmektedir. Ethereum blockchain güvenliğini düşünecek olursak Gala Coin oldukça güvenilirdir diyebiliriz.

Gala Coin Yorum 2022
Gala coin zirve fiyatı

Gala Coin Hangi Borsalarda Mevcut

Gala Coin piyasaya sürüldüğünden beri bir çok kripto para borsasında listelenmiş ve işlem görmektedir. Gala Coinin listelendiği kripto para borsaları ise şunlardır:

  • Binance, Mandala Exchange, OKEx, Coinbase Exchange, KuCoin, Pionex, Crypto.com, Gate.io, Uniswap

Gala Coin Türkiye’nin en büyük kripto para borsalarından birisi olan BtcTurk kripto para borsasında listelenmiştir.

Gala Coin Fiyatı (CANLI)
Gala Coin Mart 2022 Grafiği

Gala Coin Yorum 2023-2025

Gala coin yorumlarını incelediğimizde son zamanlarda oldukça popüler hale geldiğini görüyoruz. Gala Coin Metaverse Projesi aynı zamanda bir evren olarak tasarlandığı için ileride çok iyi yerlere gelebilir. Gala Coin sosyal medya hesaplarında da aktif olarak paylaşımlarına devam etmekte ve Gala Coin Twitter yorumları da sıkça yapılmaktadır bu yorumlarda Gala Coin Sohbet odaları kurulup kullanıcılar Gala Coinden beklentilerinin büyük olduğunu ve ileride adından sıkça söz ettiren bir proje olacağını düşünmektedirler.

Gala Coin Grafik

Gala Coin Grafik performansını ayrıntılı olarak incelediğimizde uzun süre yatay performans göstermiştir. Daha sonra Gala Coinin popülerleşmesinin ve birçok uluslar arası kripto para borsasında listelenmesi sebebiyle yükselişe geçmiş ve çok ani bir yükseliş gerçekleştirmiştir. Gala Coin Hedef olarak kendine AXS Coini seçmiş ve AXS Coin fiyatını geçmek için çalışmalarına devam etmektedir.

SLP Coin Geleceği (GÜNCEL) SLP Coin Neden Düştü?

Sand Coin Geleceği (GÜNCEL) – Sandbox Yıl Sonu Hedefi

Raca Coin Geleceği (GÜNCEL) RACA Coin Yeni Listeleme

Alper Destici

Kripto Para piyasalarını takip ederek sizi bilgilendiriyorum. İTÜ Finansal Piyasalar

43 Yorum

  1. Ne alaka aw her coin çakıldı ne bekliyodun 20 kat cıkmıs düşmesin mi bu krizde tepeden girersen öyle olur gereğinden fazla şişirildiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu