GAN Coin Geleceği 2022 – Galactic Arena: The NFTverse nedir?

GAN Coin 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Galactic Arena (GAN) nedir ve GAN Coin nedir işte detaylar.

Galactic Arena (Gan), son zamanlarda artan NFT oyun projelerinden birisidir. Binance Chain Smart blockchain teknoloji üzerine kurulan bir NFTserve oyun platformu olarak Galactic Arena (GAN) yakında piyasaya sürülecek.

Galactic Arena (GAN) Nedir

Galactic Arena (GAN) nedir, Oyna-kazan oyun türünün son örneklerinde olan Galactic Arena (GAN) değersizleşen NFT sorununu çözmek için çalışmalarına devam ediyor. Oyna-Kazan oyunları piyasaya sürüldükten sonra oyuncular tarafından sevilmezse oyun içi kazanılan NFT ler değersizleşiyor Galactic Arena ise bu değersizleşen NFT’leri değerlerini geri kazanamalarını ve oyuncuların bu NFT’lerden para kazanmalarını sağlayacak Pazar sistemini entegre edecek. GAN Coin ise Galactic Arena oyunun yerel kripto para birimi olacak ve oyun içi ticaret, satın almalar ve ödül kazanımları GAN Coin üzerinden yapılacak.

GAN Coin Nedir

GAN Coin nedir, Gan Coin, Galactic Arena oyna-kazan oyununun yerel kripto para birimi olacak ve oyudaki tüm herşey GAN Coin tarafından gerçekleştirilecek.

Gan Coin Güvenilir Mi

Gan Coin güvenilir mi, Binance Smart Chain blockchain altyapısı ile şifrelenen Gan Coin oldukça güvenilirdir.

Gan Coin Sınırsız Mı

Gan Coin sınırsız mı, Hayır, Gan Coin sınırsız değil toplamda 1.000.000.000 adet gan coin bulunmaktadır.

Gan Coin Hangi Borsalarda Mevcut

Gan Coin hangi borsalarda mevcut, Gan Coin daha piyasaya sürülmediği için herhangi bir borsada listelenmedi.

Gan Coin Yorum
Gan Coin YorumGan Coin Yorum

Gan Coin Yorum 2022

Gan Coin Yorum 2022, Gan Coin yorumlarına baktığımızda son zamanlarda oyna-kazan türündeki oyunların popülaritesinin artması sonucunda NFT bazlı oyunların coinleride değer kazanıyor. Gan Coin ise tanıtımını daha yeni gerçekleştirdi ve 200.000 dolar fon hedefi koydu. Eğer ICO’su başarılı geçer ve fonu toplayabilirse ileride kazançlı bir yatırım olabilir. Galactic Arena (GAN) gibi NFT bazlı bir oyun olan Axie İnfinity gibi başarı göstermesi beklenen oyun ilk olarak Binance’da listelenince büyük bir artış bekleniyor.

Gan Coin Grafik

Gan Coin grafik, Gan Coin daha piyasaya sürülmediği için her hangi bir borsada listelenmedi ve fiyat performansı segilemediği grafik üzerinden konuşamıyoruz fakat metaserve ve NFTserve oyunları yatırımcısının ilgisini daha çok çektikçe bu tür oyna-kazan oyunlarının yerel kripto paraların değerleri artıyor ve başlangıçta yatırım yapan yatırımcılara büyük kazançlar sağlayabiliyorlar. Galactic Arena (GAN)’da piyasaya sürüldükten sonra yatırımcıların ilgisini çekmeyi başarabilirse yatırım yapan ilk müşterilerine çok güzel yatırım fırsatları sunabilir.

Metaverse Arsa Alma Türkiye

Klo Coin Geleceği 2022

Lockness Coin Nedir

Goldminer Coin Nedir

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu