Garanti Mobil indir (BBVA Mobil Güncelleme)

Garanti Mobil İndir ve Garanti BBVA internet bankacılığı giriş yapın. Garanti Hesabınıza Para Geldi Bildirimi nasıl açılır işte detayları.

Garanti Mobil İndir, Garanti BBVA Mobil bankacılık ile ilgili yaptığınız işlemleri hızlı ve kolay bir şekilde halletmenin yoludur. Sürekli kendini yenileyerek kendini geliştirmektedir. App Store, Google Play ve AppGallery gibi yerlerden bu uygulamayı rahatlıkla indirebilirsiniz. Bunun yanında 3342’ye atacağınız “Garanti BBVA mobil” mesajı ile telefonunuza gelen linkten uygulamayı kolayca indirebilirsiniz.

Garanti BBVA Mobil uygulamasını indirmek oldukça kolaydır. Telefonunuza indirdiğiniz bu uygulama sayesinde her türlü Garanti işleminizi bu mobil uygulama sayesinde yapabilirsiniz. Uygulamaya giriş yapmak için ise Müşteri numarası veya TC Kimlik Numarası yeterlidir.

app-store indir
google-play indir

Garanti Hesabınıza Para Geldi Bildirimi

Garanti Hesabınıza Para Geldi Bildirimi, hesabınıza para geldiği an telefonunuzun bildirim kısmına bu uygulama düşmektedir. Garanti BBVA Mobil uygulamasının kullandığı yeşil renk ve para emojisi ile birlikte gelen bu bildirim kullanıcılar için oldukça kolaylık sağlamaktadır. Hesabınıza para girişi olup olmadığı hakkında, uygulamaya giriş yapmadan bu bildirim sayesinde öğrenebilirsiniz. Bu sebepten ötürü bu bildirim Garanti BBVA Mobil uygulaması adına önemli bir özelliktir.

Garantibbva.com.tr Mobil Cihaz Bilgisi Güncelleme

Garantibbva.com.tr Mobil Cihaz Bilgisi Güncelleme

Garantibbva.com.tr Mobil Cihaz Bilgisi Güncelleme, telefonunuzda otomatik güncelleme özelliği açıksa, uygulamaya güncelleme geldikçe bu güncellemeyi kendi kendine yapacaktır. Ancak bu özellik açık değilse, şu adımları izlemeniz gerekmektedir:

  • Telefonunuzdan Google Play Store veya App Store uygulamarına giriş yapın,
  • Arama kısmından Garanti BBVA Mobil yazıp aratın,
  • Aratmanız sonucunda çıkan uygulamanın üzerine tıklayın,
  • Sonucunda da girdiğiniz sayfadan güncelle butonuna basın,

İşte bu şekilde Garanti BBVA Mobil uygulamanızı kolayca güncelleyebilirsiniz.

Garanti SMS Şifresi Gelmiyor

Garanti SMS Şifresi Gelmiyor, sorunuyla karşılaştıysanız çözümü şu şekilde yapılmaktadır. Eğer Garanti SMS şifresi gelmiyorsa ya sim kartınıza bağlı telefon numaranız bankanızda tanımlı olmayabilir, hattınız bloke olmuş olabilir veya bulunduğunuz yerde şebekeniz yüksek çekim kuvvetiyle çekmiyor olabilir. Eğer telefonunuz tanımlı değilse yapmanız gereken şey 444 0 333 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak hattınızı tanımlatmaktır. Sim kartınız bloke olduysa bunu düzeltmek için hangi operatör şirketindeyseniz onu arayarak düzeltmeniz gerekmektedir. Şebekeniz çekmiyor ise açık alana geçmelisiniz.

Garanti Vadeli Hesap Faiz Oranları 2021

Garanti Altın Hesabı Nasıl Açılır

A101 Garanti Kredi Başvurusu

Garanti Günlük Çekim Limiti Artırma

Garanti halka arz hisse nasıl alınır?

googlehaberler