Geforce Now Nedir – İndir ve Nasıl Kullanıldığını Hızlı Öğren

Geforce Now nedir sorusuna, internet bağlantısı üzerinden yüksek grafikli oyunlar da dahil olmak üzere bir çok farkı oyunu oynamayı mümkün hale getiren bir yayın servisi olduğu şeklinde yanıt vermek mümkündür. 2013 yılında beta versiyonu yayınlanan yayın servisi, pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Geforce Now Nasıl Kullanılır?

Geforce now nasıl kullanılır

Hem ücretli hem de ücretsiz oyunlar ile hizmet veren yayın servisini kullanırken stabil ve yüksek hızlı bir internet bağlantısına sahip olmak gerekir. Yüzlerce farklı oyunda hizmet veren bu sebeple pek çok kişi tarafından tercih edilen yayın servisinin oyun kütüphanesine her gün yeni oyunların eklendiği bilinmektedir.

 • Geforce Now nasıl kullanılır sorusuna oldukça basit bir yanıt vermek mümkün. Kullanmak için yalnızca sistemi bilgisayar üzerinde plan oluşturmanız yeterli olmaktadır. Hem ücretli hem ücretsiz olarak planları bulunan yayın servisinin kurulumu oldukça basittir. Ardından sisteme giriş yaparak, sunulan oyunları internet bağlantısı üzerinden, yükleme yapmaya gerek kalmadan oynamaya başlayabilirsiniz.

Geforce Now İndir

Geforce now i̇ndir

Anlaşma sağlayabildiği oyun şirketleri tarafından üretilen oyunları servisine entegre eden sistem, oyun oynamayı seven internet kullanıcılarının ilgisini çekmektedir. 2000 kadar oyun bulunduran sisteme yeni oyunlar da sürekli eklenmektedir.

 • Geforce Now indir sayesinde sistemi bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Hem ücretli hem de ücretsiz planları bulunan geforce Now sistemi sayesinde pek çok farklı oyuna kolaylıkla ulaşabilirsiniz.  Uygulamayı indirmek için burayı tıklayınız.
Ücretsiz indir (güncelle)

Geforce Now Sistem Gereksinimleri

Geforce now sistem gereksinimleri

Geforce Now sistem gereksinimleri bu sistemi kullanmak isteyen herkes tarafından merak edilmektedir. Sistem gereksinimlerini en az şu şekildedir. Unutulmaması gereken yüksek internet hızına ihtiyaç olduğudur.

 • Windows 7 ve daha üzeri sisteme sahip olmak,
 • 4 gb ram,
 • 2.0 ghz çekirdekli işlemci,
 • Nvidia GeForce 600 ekran kartı,
 • Intel HD Graphics 2000 ekran kartı,
 • AMD Radeon HD 3000 ekran kartı,
 • macOs 10.10 ve üzeri,
 • 15 mbps internet hızı,
 • Kablolu internet bağlantısı.

Nvidia Geforce Now Ne İşe Yarar?

Nvidia Geforce Now, sistem gereksinimlerine sahip olmasanız dahi, oyunları oynayabilmenizi mümkün hale getiren bir sistem olarak ele alınabilir. İşlevsel olması sebebi ile sık sık tercih edilir.

Geforce Now Ücretli mi?

Geforce Now olarak bilinen ve binlerce oyunu oynamayı mümkün hale getiren bu sistem hem ücretli hem de ücretsiz planlar bulundurmaktadır.

Torrent İndir – Oyunlar Ücretli mi? Hangi Oyunlar Ücretsiz?

Araba Oyunu indir, Ücretsiz ve En çok Beğenilen Oyunlar

İnternetsiz Oyunlar, Hangi Oyunlar İnternetsiz Oynanabilir ve Ücretsiz İndirme

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr