Genç Turkcell, Turkcell’in gençlere özel olarak sunduğu bir hizmettir. Genç Turkcell’e abone olan gençler, birçok özel avantajdan yararlanabilir.

Genç Turkcel’li olmak için ilk şart kişinin 25 yaşında veya altında bir yaşa sahip olması gerekmektedir. Eğer yaşını uygunsa GNC yazıp boşluk bırakarak 2222 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır. Böylece GNC’nin tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Genç Turkcell 26 Yaş üstü

Genç Turkcell 26 yaş üstü, bilindiği üzere GNÇ’li olmak için 25 yaş ve altı yaş gurubunda olmak gerekiyor. GNÇ 26 yaş sorunu yaşayan kişiler Genç Turkcel’li olmak istediklerinde başvuruları kabuk edilmemektedir. Bu durumu yaşayan gençler başvuru yapsalar dahi 25 yaş sınırı olduğu için başvuruları ret olmaktadır.

Genç Turkcell üyesi olmak isteyen gençler öncelikle önce Turkcell müşteri hizmetleri ile görüşme sağlamaları gerekir. Çünkü müşteri hizmetleri kesin olmamakla birlikte bazı durumlarda yardımcı olabilmektedir. Genç Turkcell tarifeleri 25 yaşla sınırlandırıldığı için başvurunuzun red olma ihtimalide oldukça yüksektir. Pek çok kişi yaş sınırının yükseltilmesi talebinde bulunmaktadır.

Genç Turkcell Paketleri

Genç Turkcell’e abone olan gençler, daha fazla internet, ücretsiz müzik, ücretsiz oyun ve indirimler gibi birçok özel paketten yararlanabilir.

  • GENÇ Favorim 10 GB Paketi 155 TL
  • GENÇ Favorim 50 GB Paketi 330 TL
  • GENÇ Aynen Favorim 25 GB Paketi 240 TL

Daha fazla ilgili içerik;


Hat Babamın Üstüne Genç Turkcell

Hat babamın üstüne genç turkcell tarifesinden nasıl yararlanılır? Ne yapmak gerekir? soruları internet üzerinde oldukça fazla sayıda araştırılmaktadır. Genç Turkcelli olma şartı öncelikle 25 yaş ve altı kişilerin yaralandığı bir platformdur. Eğer 25 yaşından büyük iseniz ve sizin 25 yaş altında bir çocuğunuz var ise genç Turkcelli olabilirisiniz. 25 yaş altı bir çocuğunuz ya da herhangi bir tanıdığınız var ise onun üzerinden genç Turkcelli olma şansınız bulunmaktadır.

Eğen hat babanızın üzerine ise en yakın Turkcell bayisine veya müşteri hizmetlerini arayarak konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

GNC Uygulamasına Nasıl Giriş Yapılır?

GNC uygulaması ile tüm işlemlerinizi buradan kolayca takip edebilir, uygulama sayesinde bedava internet, dakika, SMS kazanabilirsiniz. Şimdi size uygulamaya nasıl giriş yapacaksınızkısaca anlatmaya çalışalım.

  • Öncelikle Play store ya da Apple store üzerinden uygulamayı indirin
  • Daha sonra giriş yap kısmına başında 0 olmadan telefon numaranızı girin
  • Daha sonra 2200 a mesaj göndererek şifrenizi alın.
  • Gelen şifreyi telefon numaranızın altında yer alan şifre kısmına yazarak uygulamaya giriş yapabilirsiniz.

1 Comment

  1. 25 yaşındayım genç tarifesinden yararlanmak istiyorum. Ama ülkenin yarısı gibi hattım annemin üstüne kayıtlı. Hat sahibinin yaşına göre Turkcell genç tarifesine geçiş yapabiliyorum dimi

Leave A Reply