Genç Turkcelli Nasıl Olunur?

Genç Turkcelli Nasıl Olunur ve Hat Babamın Üstüne Genç Turkcell detaylı bilgilendiriyoruz. GNÇ 26 Yaş Sorunu çözümü işte detayları.

Genç Turkcelli nasıl olunur? Merak edenler için kısaca bahsetmek istiyoruz. Genç Turkcelli olmak için ilk şart kişinin 25 yaşında veya altında bir yaşa sahip olması gerekmektedir. Eğer yaşını uygunsa GNC yazıp boşluk bırakarak 222 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır. Böylece GNC’nin tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Hat Babamın Üstüne Genç Turkcell

Hat babamın üstüne genç turkcell tarifesinden nasıl yararlanılır? Ne yapmak gerekir? soruları internet üzerinde oldukça fazla sayıda araştırılmaktadır. Genç Turkcelli olma şartı öncelikle 25 yaş ve altı kişilerin yaralandığı bir platformdur. Eğer 25 yaşından büyük iseniz ve sizin 25 yaş altında bir çocuğunuz var ise genç Turkcelli olabilirisiniz. 25 yaş altı bir çocuğunuz ya da herhangi bir tanıdığınız var ise onun üzerinden genç Turkcelli olma şansınız bulunmaktadır.

Eğen hat babanızın üzerine ise en yakın Turkcell bayisine veya müşteri hizmetlerini arayarak konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bastı Kaçtı (Kaptı) Nasıl Yapılır?

GNC Uygulamasına Nasıl Giriş Yapılır?

GNC uygulamasına nasıl giriş yapılır? GNC uygulaması ile tüm işlemlerinizi buradan kolayca takip edebilir, uygulama sayesinde bedava internet, dakika, SMS kazanabilirsiniz. Şimdi size uygulamaya nasıl giriş yapacaksınızkısaca anlatmaya çalışalım.

  • Öncelikle Play store ya da Apple store üzerinden uygulamayı indirin
  • Daha sonra giriş yap kısmına başında 0 olmadan telefon numaranızı girin
  • Daha sonra 2200 a mesaj göndererek şifrenizi alın.
  • Gelen şifreyi telefon numaranızın altında yer alan şifre kısmına yazarak uygulamaya giriş yapabilirsiniz.

Turkcell Numara Taşıma Paketleri 2021

GNÇ 26 Yaş Sorunu

Bilindiği üzere GNÇ’li olmak için 25 yaş ve altı yaş gurubunda olmak gerekiyor. GNÇ 26 Yaş Sorunu yaşayan kişiler Genç Turkcelli olmak istediklerinde başvuruları kabuk edilmemektedir. Bu durumu yaşayan gençler başvuru yapsalar dahi 25 yaş sınırı olduğu için başvuruları red olmaktadır.

Genç Turkcell üyesi olmak isteyen gençler öncelikle önce Turkcell müşteri hizmetleri ile görüşme sağlamaları gerekir. Çünkü müşteri hizmetleri kesin olmamakla birlikte bazı durumlarda yardımcı olabilmektedir. Genç Turkcell tarifeleri 25 yaşla sınırlandırıldığı için başvurunuzun red olma ihtimalide oldukça yüksektir. Pek çok kişi yaş sınırının yükseltilmesi talebinde bulunmaktadır.

Turkcell Yıllık Paket 2021

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu